П`ятниця, 26.04.2024, 01:20
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ
ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ
2011 РОКУ
 
І. Мета і завдання
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення чемпіона та призерів зимового Чемпіонату Волині.
1.2. Сприяти проведенню зимового Чемпіонату Волині 2011 року (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями 1996 р.н та старші, що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.3. Участь у Чемпіонаті гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається ( за винятком гравців 1994-1996 років народження).
3.3.1. До участі у Чемпіонаті допускається команда ДЮФШ "Волинь", укомплектована гравцями не старшими 1991 року народження (в обов’язковому порядку дотримуються вимоги п. 3.2), що займаються в ДЮФШ «Волинь» і знаходяться на контракті в ФК «Волинь».
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 17 лютого 2011 року заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники та тренерський склад).
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. Спірні питання при заявці (переязавці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.
4.3. Дозаявка команд-учасниць Чемпіонату можлива тільки в період групового етапу змагань (дні дозаявки – понеділок-середа).
4.4. Перехід гравців з однієї команди-учасниці в іншу під час Чемпіонату не дозволяється.
4.5. Гравці, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов'язані мати на грі документи, що підтверджують особу. Якщо на прохання офіційного представника (згідно заявкового листа) команди-учасниці матчу надати дументи, що посвідчують особу гравця(-ів) команди-суперниці вимога не виконується, то даний гравець(-і) до участі у грі не допускаються.
4.5.1. Відповідальність за дотримання вимоги п. 4.5 покладено виключно на делегата-інспектора матчу.
 
V. Умови проведення змагань
5.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два етапи.
5.1.1. Якщо на першому етапі команди розділені на дві групи за територіальним принципом (група «А» та група «Б»), ігри проводяться в одне коло за принципом «кожен з кожним». Команди, які посіли І та ІІ місця в групах, виходять в другий етап змагань. На другому етапі команди, які зайняли ІІ місця в групах, розігруватимуть ІІІ-ІV місця, команди-переможці груп розігрують І-ІІ місця.
5.1.2. Якщо на першому етапі команди розділені на три групи за територіальним принципом (група «А», група «Б» та група «В»), ігри проводяться в одне коло за принципом «кожен з кожним». В наступний етап виходять переможці кожної з груп та команда, яка посіла друге місце з найкращими показниками серед команд, які зайняли ІІ місця в групах. На другому етапі відбудуться два півфінальні матчі згідно жеребкування (команди з однієї групи в півфінальній грі не зустрічаються). Переможці півфінальних ігор розігрують І-ІІ місця, переможені – ІІІ-IV місця.
5.2. Тривалість гри – 2 тайми по 40 хвилин.
5.3. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.4. У кожній грі дозволяються заміни 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.5. Представники команд-учасниць поля зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити заявковий лист. Команда-господар матчу заповнює рапорт арбітра першою.
5.6. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером.
5.7. Команди зобов’язані прибути на матч за 40 хвилин до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.8. У випадку запізнення однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань даній команді накладається штраф у розмірі 200 (двісті) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується поразка -:+ та накладається штраф у розмірі 500 (пятсот) грн.
5.8.1. У разі, якщо команда повторно вчасно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Чемпіонату.
5.8.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50 і більше відсотків матчів їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.
 
VI. Арбітраж та інспектування
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та інспекторами, рекомендованими комітетом арбітрів та інспекторським комітетом ФФВ та затвердженими Комітетом по проведенню змагань. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 40 хвилин до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Інспектор (делегат) є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
6.3. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.4. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.5. Інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову (заступника) Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
 
VII. Протести
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та інспектора. Арбітр та інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332) 78-50-03) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок ФФВ (26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473). Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра, прийняті ним в ході матчу.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
VIII. Дисциплінарні санкції
8.1. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.
8.2. Дисциплінарні та штрафні санкції до офіційних осіб команд-учасниць (згідно заявкового листа на участь у змаганнях) до, під час та після проведення матчу.
Накладення штрафу у розмірі 150 грн.та дискваліфікація на одну гру:
- неетична, некоректна, неспортивна поведінка до, під час та після матчу.
Накладення штрафу у розмірі 250 грн. та дискваліфікація до трьох ігор:
- грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу учасника змагання,офіційної особи, глядача;
- публічні, неетичні, образливі вчинки, що принижують честь, гідність учасника змагання, офіційної особи, глядача;
- провокаційні дії щодо учасника змагання, офіційної особи, глядача.
Накладення штрафу у розмірі 500 грн. та дискваліфікація від одного до трьох місяців (але не менше, ніж на п’ять матчів):
- спроба та/або погрози фізичної дії щодо учасника змагання, глядача.
Накладення штрафу у розмірі 800 грн. та дискваліфікація від трьох до шести місяців ( але не менше, ніж на вісім матчів):
- плювок в учасника змагання, глядача;
- за спробу та/або погрози фізичної дії щодо арбітра, офіційної особи;
- за фізичні дії щодо учасника змагання, глядача.
Накладення штрафу у розмірі 1 500 грн. та дискваліфікація від шести місяців до трьох років ( але не менше, ніж на десять матчів):
- плювок у арбітра, офіційну особу;
- за фізичні дії щодо арбітра, офіційної особи.
8.3. Дисциплінарні та штрафні санкції до гравців за проступки, які були допущені до, під час та після проведення матчів:
- друге попередження в одному й тому ж матчі – 1 гра;
- „фол останньої надії” - 1 гра;
- неодноразові апеляції до арбітрів та/або глядачів – 1 гра;
- за перші 3 (три) „жовті” картки, отримані у змаганні - 1 гра;
- за кожні отримані наступні 3 (три) „жовті” картки – 2 гри;
- за удар суперника ногою в боротьбі за м’яч – до 2 ігор;
- грубий поштовх суперника руками після зупинки матчу – до 3 ігор;
- небезпечний напад на суперника, котрий володіє м’ячем, з можливістю нанесення травми – до 3 ігор;
- удар суперника рукою в боротьбі за м’яч – до 3 ігор;
- небезпечний напад на суперника, котрий володіє м’ячем з нанесенням травми – до 5 ігор.
Накладення штрафу у розмірі 50 грн.:
- за кожну гру дискваліфікації.
Накладення штрафу у розмірі 100 грн. та дискваліфікація на одну гру:
- провокування глядачів;
- неетична, некоректна, неспортивна поведінка до, під час та після матчу.
Накладення штрафу у розмірі 150 грн. та дискваліфікація до трьох матчів:
- грубі випади та/або нецензурні та образливі висловлювання, жести на адресу учасника змагання, арбітра, офіційної особи чи глядача;
- публічні, неетичні, образливі вчинки, що принижують честь, гідність учасника змагання, офіційної особи, глядача;
- провокаційні дії щодо учасника змагання, офіційної особи.
Накладення штрафу у розмірі 300 грн. та дискваліфікація від одного до трьох місяців ( але не менше, ніж на п’ять матчів ):
- спроба та/або погрози фізичної дії щодо учасника змагання, глядача;
- плювок в учасника змагань, глядача.
Накладення штрафу у розмірі 500 грн. для вищої, першої та другої ліг та дискваліфікація від трьох до шести місяців ( але не менше, ніж сім матчів):
- бійка між гравцями до, під час матчу чи після його зупинки;
- спроба та/або погрози фізичної дії щодо арбітра , офіційної особи;
- фізичні дії щодо учасника змагання, глядача;
- плювок в учасника змагання, глядача.
Накладення штрафу у розмірі 1000 грн. та дискваліфікація від шести місяців до трьох років ( але не менше, ніж на десять матчів):
- плювок у арбітра, офіційну особу;
- за фізичні дії щодо арбітра та/або офіційних осіб АМФВ і ФФВ.
8.4. Відповідальність за сплату штрафів несуть офіційні представники команд-учасниць змагань. Команда, яка не сплатила штраф, до участі у наступній грі не допускається.
8.4.1. Якщо матч не відбувся з вини команди-суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця.
8.4.2. Футбольний сезон 2011 року триває з 15 лютого 2011 року по 15 листопада 2011 року. У разі, якщо термін дії дискваліфікації не вкладається у термін футбольного сезону 2011 року, то термін дискваліфікації, що залишився, переноситься на наступний сезон (и). Відповідальність за контроль та виконання дисциплінарних санкцій покладена на Комітет з проведення змагань ФФВ.
 
IХ. Визначення місць команд у турнірній таблиці групового етапу
9.1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
9.2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
9.3. У випадку рівності показників, вказаних в пункті 9.2. у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
9.4. За рівності показників, вказаних у пункту 9.3., перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.
 
Х. Визначення переможців у матчі за ІІІ місце та фінальному (півфінальному) матчі
10.1. У разі нічийного результату в основний час на даному етапі змагань переможець визначається серією післяматчевих 11-метрових ударів.
 
ХІ. Фінансові умови
11.1. Для покриття витрат по проведенню зимового Чемпіонату Волині з футболу 2010 року команди-учасниці зобов’язані перерахувати на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 1 200 (одна тисяча двісті) грн.
 
ХІІ. Нагородження
12.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Переможець зимового Чемпіонату Волині з футболу 2011 року» та нагороджується кубком, дипломом І ступеня, а гравці та офіційні представники команд – грамотами та медалями. Команди, які посіли ІІ – ІІІ місця, нагороджуються кубками, дипломами відповідних ступенів, а гравці та офіційні особи – медалями.
 
 ХІІІ. Заключні положення
13.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань та КДК.
13.2. Всі додатки до регламенту Чемпіонату є його невід’ємною частиною.
13.3. Початок ігор зимового Чемпіонату Волині з футболу 2011 року:
груповий етап – 11:30 (перша гра), 13:30 (друга гра);
матч за ІІІ місце – 11:30; фінал – 13:30.
 
 
 
 
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Партнери
  • Українська асоціація футболу
  • Комітет арбітрів УАФ
  • Пошук

  • Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz