Середа, 24.04.2024, 00:03
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ
КУБКА ФЕДЕРАЦІЇ З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ
 
І. Мета і завдання
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення володаря Кубка Федерації.
1.2. Сприяти проведенню розіграшу Кубка Федерації 2011 року (далі – Кубка Федерації) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням розіграшу Кубка Федерації здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ).
2.2. Безпосередньо організація та проведення розіграшу Кубка Федерації здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФВ, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі в розіграші Кубка Федерації допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Кубку Федерації беруть учать команди, укомплектовані гравцями, не молодшими 1996 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.3. Під час проведення матчів розіграшу Кубка Федерації в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1994 - 1996 рр.н. Команді, яка не виконає дану вимогу, зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 500 грн.
3.3.1. У випадку, якщо гравець 1994-1996 рр.н. отримав травму, замінити його може тільки гравець 1994-1996 рр.н. Якщо такої можливості немає, тоді у складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. У випадку, якщо гравця 1994-1996 рр.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.
3.4. Участь у розіграші Кубка Федерації гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається (за винятком гравців 1994-1996 рр.н.).
 
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у Кубку Федерації представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 21 березня 2011 року наступні документи:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал);
- копії громадянських паспортів або інших документів з фотокарткою.
В обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі у Кубку Федерації 2011року - число, підпис". Без письмової згоди гравець до змагань не допускається. В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри. Заявковий лист команди-учасниці в обов’язковому порядку погоджується районною (міською) федерацією футболу та затверджується Федерацією футболу Волині. В заявковому листі команди-учасниці вказується номер факсу, електронна адреса та банківські реквізити команди (клубу).
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.
4.3. Дозаявка команд-учасниць Кубка Федерації можлива тільки в період групового етапу змагань (дні дозаявки – понеділок-середа).
4.4. Перехід гравців з однієї команди-учасниці в іншу під час Кубка Федерації не дозволяється.
4.5. Гравці, які беруть участь у Кубку Федерації, зобов'язані мати на грі документи, що підтверджують особу.
 
V. Умови проведення змагань
5.1. У Кубку Федерації команди розділяються методом жеребкування.
5.2. Ігри Кубка Федерації проводяться в три етапи згідно Календаря змагань, затвердженого Комітетом по проведенню змагань. Тривалість гри – 2 тайми по 45 хв.
5.2.1. На першому етапі  згідно жеребкування команди розбиваються на пари та грають між собою по 2 гри - вдома і на виїзді. На другому етапі переможці цих пар зустрічаються між собою 2 рази – вдома і на виїзді. Команда-переможець в даній парі виходить в фінал.
5.2.2. Фінал проводиться з однієї гри (смт. Мар'янівка).
5.3. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.4. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.5. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити арбітру заявковий лист. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
5.5.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.
5.6. Команди, які беруть участь у Кубку Федерації, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.
5.7. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
5.8. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди-суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за головним арбітром.
5.9. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.10. У випадку запізнення однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань даній команді накладається штраф у розмірі 200 (двісті) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3. При цьому дана команда знімається з розіграшу Кубка Федерації та сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн.
5.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле з розміткою в належному стані;
- роздягальні та суддівську кімнату;
- необхідний інвентар для гри;
- місця для керівників команд та запасних гравців;
- делегата-інспектора місцем, яке надасть зручні умови для виконання своїх обов’язків під час матчу;
- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та делегата-інспектора;
- присутність необхідної кількості працівників правоохоронних органів та лікаря.
Команда-господар матчу зобов’язана забезпечити відповідальною особою за безпеку делегата-інспектора та арбітрів.
5.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря (з направленням з медичної установи), який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та делегату-інспектору, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. У випадку відсутності лікаря більше, як 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка 0:3 та накладаються штрафні санкції. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром може покинути місце змагань.
5.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів та інспектора матчу, офіційних осіб та глядачів.
5.12. Повноваження та відповідальність за дотримання вимог у п.п. 5.11, 5.11.1 та 5.11.2 покладається виключно на делегата-інспектора матчу.
5.13. Якщо команда-учасниця Кубка Федерації виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Кубку Федерації. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Кубка Федерації, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.
 
VI. Арбітраж та інспектування
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Делегат-інспектор є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
6.3. Для обслуговування матчів Кубка Федерації призначається бригада арбітрів у складі трьох осіб – арбітр та два асистенти арбітра.
6.4. Делегат-інспектор контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів під час проведення матчу.
6.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає інспектор матчу, погодивши це з Головою Комітету арбітрів. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
6.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
6.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.9. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та делегата-інспектора накладаються дисциплінарні санкції. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від арбітражу та інспектування.
6.10. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову (заступника) Комітету з проведення змагань, Голову (заступника) Комітету арбітрів і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
 
VII. Протести
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та інспектора. Арбітр та інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332) 78-50-03) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести та не зафіксовані у рапорті арбітра не розглядаються (за винятком п. 4.6). Протест розглядається при оплаті 200 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:
- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
- зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження або вилучення футболіста з поля.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
VIII. Дисциплінарні санкції
8.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.
8.2. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.
8.3. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.
8.4. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.
8.5. Команда-учасниця зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.
8.6. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.
8.7. Гравець та/або офіційна особа, які не отимали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у матчах до відповідного рішення КДК.
8.8. Непроведений з будь-якої причини матч Кубка Федерації не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
8.9. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення Кубка Федерації.
8.10. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Кубку Федерації, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.
8.11. За сплату обов’язкового грошового внеску відповідальність покладається на команду-учасницю Кубка Федерації.
8.12. Команда, яка не сплатила обов’язковий грошовий внесок, до наступної гри не допускається.
 
IХ. Визначення переможців на першому та другому етапі змагань
9.1. На першому та другому етапі розіграшу Кубка Федерації переможець визначається за такими показниками:
- за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;
- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;
- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, після другої гри призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.
 
Х. Визначення переможців у фінальному матчі
10.1. У разі нічиєї в основний час призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.
 
ХІ. Фінансові умови
11.1. Для покриття витрат по проведенню Кубка Федерації з футболу 2011 року та виконання статутної діяльності Федерації футболу Волині команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 21 березня цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 700 (сімсот) грн.
11.1.1. При умові виходу команди в кожен з наступних етапів змагань дана команда сплачує по 700 (сімсот) грн. на рахунок ФФВ.
 
ХІІ. Заключні положення
12.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.
12.2. Всі додатки до регламенту Кубка Федерації є його невід’ємною частиною.
12.3. Початок ігор Кубка Федерації з футболу 2011 року - 16:00.
 
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Партнери
  • Українська асоціація футболу
  • Комітет арбітрів УАФ
  • Пошук

  • Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz