Неділя, 27.05.2018, 11:58
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ
«ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЛУЦЬКА З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ»
 
І. Мета і завдання
1.1. Змагання з футболу в м. Луцьку проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в м. Луцьку;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- виявлення здібної молоді.
1.2. Сприяти проведенню відкритого Чемпіонату м. Луцька 2011 року (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФм Луцька створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу міста Луцька (далі – ФФм Луцька).
2.2. Безпосередньо організація та проведення Чемпіонату здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФм Луцька, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин.
3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди тільки дорослих складів.
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 4 травня 2011 року наступні документи:
- заявковий лист в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 3 чол.)
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.
4.3. Перезаявка та/або дозаявка команд-учасниць можлива під час проведення Чемпіонату, але не більше 33 гравців у заявковому листі. Перехід гравців з команди у команду дозволяється тільки один раз (за винятком повернення в попередню команду).
 
V. Умови проведення змагань
5.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та полі суперника), затвердженого Комітетом по проведенню змагань. Тривалість гри – 2 тайми по 45 хв.
5.2. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.3. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.3.1. Під час матчу на полі у команд-учасниць дозволяється участь не більше двох гравців-професіоналів.
5.4. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 15 хв. до початку матчу і представити арбітру заявковий лист.
5.5. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.
5.6. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером.
5.7. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром.
5.8. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.9. У випадку, якщо одна з команд прибула на гру більше, ніж 30 хв після її фактичного початку, даній команді зараховується технічна поразка -:+. При цьому команда, сплачує на рахунок ФФм Луцька штраф у розмірі 200 (двісті) грн. та додатково знімається 1 (одне) очки з загального заліку.
5.9.1. У разі, якщо команда повторно вчасно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Чемпіонату.
5.9.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50% матчів і більше, то їй зараховуються технічні поразки -:+ в матчах, що нею не зіграні.
5.10. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле в належному стані;
- необхідний інвентар для гри;
- присутність одного працівника правоохоронних органів та лікаря.
5.11. Повноваження та відповідальність за дотримання вимог у п. 5.10 покладається виключно на інспектора матчу.
 
VI. Арбітраж та інспектування
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФм Луцька та затвердженими Виконкомом ФФм Луцька. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 30 хвилин до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Делегат-інспектор є офіційним представником ФФм Луцька на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФм Луцька.
6.3. Для обслуговування матчів чемпіонату призначається бригада арбітрів у складі трьох осіб – арбітр та два асистенти арбітра.
6.4. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає інспектор матчу, погодивши це з Головою Комітету арбітрів. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
6.5. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.6. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
6.7. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.8. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФм Луцька. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та інспектора накладаються дисциплінарні санкції. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від арбітражу та інспектування.
6.9. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
6.10. Команда-учасниця Чемпіонату зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами і несе за це відповідальність.
 
VII. Протести
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та делегата-інспектора. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФм Луцька (можливо факсом) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести та не зафіксовані у рапорті арбітра не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 50 грн. на рахунок ФФм Луцька. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра, прийняті ним в ході матчу.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФм Луцька має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
VIII. Перенесення гри
8.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг). Якщо після припинення зустрічі немає можливості відновити гру протягом 30 хв, то матч буде дограватись або переграватись в інший день (якщо матч зупинено в першій половині зустрічі (до 45 хв гри) та продовження його є неможливим, то даний матч переграється, якщо в другій половині (після 45 хв гри) – дограється).
8.2. Перенесення гри можливе лише у разі виникнення об’єктивних причин. Команда-ініціатор переносу гри зобов’язана письмово повідомити Адміністрацію ФФм Луцька та Комітет по проведенню змагань не пізніше, ніж за 5 днів до даної календарної гри. Тільки за письмовою згодою обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись, даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до/або після початку даної гри згідно Календаря змагань.
8.2.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.
8.3. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 8.2., рішення про дату проведення даної календарної гри вирішує Комітет по проведенню змагань.
 
IX. Дисциплінарні санкції
9.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФм Луцька (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.
9.2. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка міста Луцька.
9.3. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.
9.4. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.
9.5. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.
9.6. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.
9.7. Команда-учасниця зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.
9.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.
9.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК.
9.10. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
9.11. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.
9.12. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону.
9.13. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.
9.14. За сплату обов’язкового грошового внеску відповідальність покладається на команду-учасницю Чемпіонату.
9.15. Команда, яка не сплатила обов’язковий грошовий внесок, до наступної гри не допускається.
 
Х. Визначення місць команд у турнірній таблиці
10.1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
10.2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
10.3. У випадку рівності показників, вказаних в пункті 10.2. у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
10.4. За рівності показників, вказаних у пункту 10.3., перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.
 
ХІ. Фінансові умови
11.1. Для покриття витрат по проведенню турніру «Відкритий Чемпіонат міста Луцька з футболу 2011 року» та виконання статутної діяльності Федерації футболу міста Луцька команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 6 травня 2011 року на рахунок ФФм Луцька 26004060728270 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 37004152 – заявочний внесок у сумі 700 (сімсот) грн.
11.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.
11.3. Відрядні витрати для участі у матчах Чемпіонату - за рахунок відряджаючих організацій.
 
ХІІ. Нагородження
12.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Переможець турніру «Відкритий Чемпіонат міста Луцька з футболу 2011 року» та нагороджується кубком, дипломом І ступеня, а гравці та офіційні представники команди - грамотами та медалями. Команди, які посіли ІІ-ІІІ місця, - кубками, дипломами відповідних ступенів, гравці та офіційні представники – грамотами та медалями.
 
ХІІІ. Заключні положення
13.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань.
13.2. Всі додатки до регламенту Чемпіонату є його невід’ємною частиною.
13.3. Початок ігор турніру «Відкритий Чемпіонат міста Луцька з футболу 2011 року» - 18.00 год.
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz