Четвер, 26.04.2018, 13:43
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ

 ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МІСТА ЛУЦЬКА З ФУТБОЛУ

2012 РОКУ

І. Мета і завдання

1.1. Змагання з футболу в м. Луцьку проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в м. Луцьку;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- виявлення здібної молоді.

1.2. Сприяти проведенню відкритого Чемпіонату м. Луцька 2012 року (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів                 ФФм Луцька створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.  

ІІ. Керівництво змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу міста Луцька (далі – ФФм Луцька) спільно з комітетом по фізичній культурі і спорту Луцької міської ради.

2.2. Безпосередньо організація та проведення Чемпіонату здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФм Луцька, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.  

ІІІ. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин.

3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів (не молодших   1997 р.н.).

IV. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 18 квітня 2012 року наступні документи:

- заявковий лист в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 3 чол.).

4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.2. При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.3. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці Чемпіонату (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (дні дозаявки – понеділок-середа).  При цьому за кожного дозаявленого гравця команда-учасниця сплачує на рахунок        ФФм Луцька 50 (п’ятдесят) грн.

4.4. Відзаявка гравця (-ів) дозволяється тільки в трансферний період за умови сплати на рахунок ФФм Луцька 50 грн. за кожного гравця та письмової згоди офіційного представника (згідно заявкового листа).

4.5. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ та ФФм Луцька, до заявки не допускається.

V. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Трансферний період: після закінчення першої частини Чемпіонату – до початку другої частини Чемпіонату (згідно Календаря змагань).

5.2. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФм Луцька) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФм Луцька 50 грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці змагання. У сезоні 2012 р. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед          ФФм Луцька, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

VІ. Умови проведення змагань

6.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та полі суперника), затвердженого Комітетом по проведенню змагань. Тривалість гри – 2 тайми по 45 хв.

6.2. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.3. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.

6.4. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 15 хв. до початку матчу і представити арбітру заявковий лист.

6.5. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.

6.6. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером.

6.7. Команда-господар матчу зобов’язана надати два ігрові м’ячі. Якщо представники команди суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром.

6.8. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.9. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд більше, ніж 30 хв після її фактичного початку, даній команді зараховується технічна поразка 0:3. При цьому команда, сплачує на рахунок ФФм Луцька штраф у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. та додатково знімається  1 (одне) очко з загального заліку.

6.9.1. У разі, якщо команда повторно вчасно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Чемпіонату.

6.9.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50% матчів і більше, то їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

6.10. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле в належному стані;

- необхідний інвентар для гри;

- присутність одного працівника правоохоронних органів та лікаря.

6.11. Повноваження та відповідальність за дотримання вимог у п. 6.10 покладається виключно на делегата-інспектора матчу. 

VІI. Арбітраж та інспектування

7.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів           ФФм Луцька та затвердженими Виконкомом ФФм Луцька. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

7.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 30 хвилин до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Делегат-інспектор є офіційним представником ФФм Луцька на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ (за договором).

7.3. Для обслуговування матчів чемпіонату призначається бригада арбітрів у складі трьох осіб – арбітр та два асистенти арбітра.

7.4. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає інспектор матчу, погодивши це з Головою (заступником) Комітету арбітрів ФФм Луцька. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.

7.5. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

7.6. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.

7.7. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.

7.8. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФм Луцька. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та інспектора накладаються дисциплінарні санкції. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від арбітражу та інспектування.

7.9. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

7.10. Команда-учасниця Чемпіонату зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами і несе за це відповідальність. 

VІII. Протести

8.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та делегата-інспектора. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

8.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФм Луцька (можливо факсом – 0332_____________) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести та не зафіксовані у рапорті арбітра не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок      ФФм Луцька. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

8.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра, прийняті ним в ході матчу.

8.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФм Луцька має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

IX. Перенесення гри

9.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг). Якщо після припинення зустрічі немає можливості відновити гру протягом 30 хв, то матч буде дограватись або переграватись в інший день (якщо матч зупинено в першій половині зустрічі (до 45 хв гри) та продовження його є неможливим, то даний матч переграється, якщо в другій половині (після 45 хв гри) – дограється).

9.2. Перенесення гри можливе лише у разі виникнення об’єктивних причин. Команда-ініціатор переносу гри зобов’язана письмово повідомити Адміністрацію ФФм Луцька та Комітет по проведенню змагань ФФм Луцька не пізніше, ніж за 3 дні до даної календарної гри. Тільки за письмовою згодою обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись, даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до/або після початку даної гри згідно Календаря змагань.

9.2.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.

9.3. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 9.2, рішення про дату проведення даної календарної гри вирішує Комітет по проведенню змагань. 

X. Дисциплінарні санкції

10.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФм Луцька (далі – КДК) / КДК ФФ Волині (за договором)  у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.

10.2. Перелік дисциплінарних та штрафних санкцій, застосованих до гравців та/або офіційних осіб за порушення норм статутних і регламентних документів:

№ п/п

Зміст порушень

Дисциплінарні санкції

Штрафні санкції

1.

а). друге попередження;

б). «фол останньої надії»;

в). систематичні апеляції до арбітра, глядачів, офіційної особи матчу;

г). удар суперника ногою в боротьбі за м’яч;

д). отримані гравцем перші 3 (три) жовті картки у змаганні;

е). систематичний вихід з технічної зони

Відсторонення на 1 (один) матч

Обовязковий грошовий внесок – 50 грн. для гравців, 100 грн. для офіційних осіб

2.

а). за кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані гравцем у змаганні;

б). грубий поштовх суперника руками після зупинки гри;

в). небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми;

г). неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу;

д). удар суперника рукою в боротьбі за м’яч;

е). провокаційні дії до учасника змагання, глядача

Відсторонення на 2 (два) матчі

Обовязковий грошовий внесок – 100 грн. для гравців, 150 грн. для офіційних осіб

3.

а). грубі випади та/або нецензурні та образливі висловлювання, жести на адресу партнера, суперника, арбітра, асистента арбітра, офіційної особи чи глядача;

б). прилюдні образливі вчинки, що принижують честь, гідність учасника змагання, ФФВ,          ФФм Луцька;

в). небезпечний напад на суперника, який не володіє мячем з вірогідністю нанесення травми.

Відсторонення на 3 (три) матчі

Обовязковий грошовий внесок – 150 грн. для гравців, 250 грн. для офіційних осіб

4.

а). небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з нанесенням травми;

б). провокаційні дії до учасника змагання, глядачів, що спричинили сутичку (бійку)

Відсторонення на                4 (чотири) матчі

Обовязковий грошовий внесок – 200 грн. для гравців, 350 грн. для офіційних осіб

5.

а). залякування (зазіхання на свободу особистості), погрози та/або спроба (намір) застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача;

б). явний намір спонукати арбітра, офіційну особу матчу прийняти неправильне рішення або за підтримку його (її) помилкової думки, щоб тим самим спонукати його (її) прийняти неправильне рішення

Відсторонення від одного до трьох місяців (але не менше, ніж на 5 (п’ять) матчів)

Обовязковий грошовий внесок – 300 грн. для гравців, 500 грн. для офіційних осіб

6.

а). погрози, залякування (зазіхання на свободу особистості) та/або спроба (намір) застосування фізичної сили до арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ, ФФм Луцька;

б). плювок у бік гравця, офіційної особи команди, глядача;

в). застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача

Відсторонення від трьох до шести місяців (але не менше, ніж на 7 матчів)

Обовязковий грошовий внесок – 800 грн. для гравців, 1000 грн. для офіційних осіб

7.

а). плювок у бік арбітра, а

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz