• розвитку та популяризації футболу в області;
  • підвищення масовості дитячого футболу;
  • виявлення найбільш обдарованих футболістів;
  • пропаганди здорового способу життя;
  • виявлення переможця змагань «Весняний Кубок Волині-2014» (далі -  розіграшу Кубка).

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво та контроль за проведенням розіграшу Кубка здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) за сприяння управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та управління освіти та науки облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет дитячо-юнацького футболу ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

3. Учасники змагання

Учасниками змагань є дитячі команди, укомплектовані гравцями 2003-2004 р.н. Заявка дівчат у змаганнях не дозволяється.

4. Заявкові документи

Для участі в змаганнях представники команд в обов’язковому порядку зобов’язані надати до 20 березня 2014 року в Адміністрацію ФФВ наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений офіційним представником команди та печаткою лікаря, керівником районної (міської) федерації та печаткою даної організації. У склад команди входить не більше 20 гравців та 2 офіційних представників;

- довідка (з фотографією гравця) з ЖКП або сільської ради, яка засвідчує дану особу та копію свідоцтва про народження.

Заявковий лист в обов’язковому порядку надсилається в електронному вигляді з електронної адреси районної (міської) федерації, до якої відноситься дана команда на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com. При умові невиконання будь-якої вимоги даного пункту Регламенту команда до участі у розіграші Кубка не допускається.

Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

Офіційний представник команди-учасниці несе повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірної інформації на офіційного представника команди накладаються дисциплінарні та штрафні санкції, передбачені статтею 30 дисциплінарних правил ФФВ.

У випадку надання документів у період проведення розіграшу Кубка, які підтверджують фальсифікацію віку (дати) народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь.

У випадку виявлення фальсифікації віку (дати) народження гравця, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року.

У випадку виявлення фальсифікації віку (дати) народження гравця, офіційний представник команди-учасниці, який надавав заявкові документи на даного гравця,  відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 2 до 5 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 2000 (двох тисяч) до 5000 (п’яти тисяч) гривень.

Усі кошти, нараховані за штрафні санкції, перераховуються на розрахунковий рахунок ФФВ: федерація футболу Волині, код ЄДРПОУ 25088473, р/р 26008230262001, МФО 303440 КБ «Приватбанк».

5. Термін, місце та умови проведення змагань

Дата проведення – 25-27 березня 2014 року.

Місце проведення – стадіон СНУ (м. Луцьк, вул. Ярощука, 30а).

Змагання проводяться в два етапи: груповий та фінальний.

- перший етап – змагання у групах;

- другий етап – фінальний етап.

У фінальний етап виходить 6 команд, в якому команди розділяються на дві групи по три команди. Після закінчення ігор у групах фінального етапу -  матчі за 5-6, 3-4 місця та фінал.

Ігри проводяться на майданчику зі штучним покриттям (довжина 60 м, ширина 40 м), розмір воріт – 5 м x 2 м, розмір м’яча - 5. У грі беруть участь – 8 польових гравців та воротар. Порушення правил у штрафному майданчику карається 7-метровим штрафним ударом. Положення «поза грою» не існує.

Тривалість гри: на першому  етапі - 2 тайми по 10 хвилин з перервою 3 хвилини, у фінальному  етапі - 2 тайми по 12 хвилин з перервою 5 хвилин.

Перед будь-яким матчем, після закінчення розминки (перед виходом команд на гру), тренери, спільно з арбітром, зобов’язані перевірити особу кожного з гравців команд-учасниць матчу.

За вимогою тренера (-ів), спостерігача арбітражу офіційні представники команд після закінчення матчу зобов’язані представити гравця, внесеного до рапорту арбітра з наданням відповідних документів на гравця.

До рапорту арбітра офіційний представник команди зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 16 футболістів), а також не більше двох офіційних представників.

У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Гравці, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6. Визначення  місць команд у турнірній таблиці та переможців змагань

За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию – 1 (одне) очко, за поразку очки не нараховуються.

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

- найменша кількість балів за попередження та вилучення (попередження – 1 бал, вилучення - 3 бали).

У стикових матчах, при умові, якщо основний час матчу завершиться в нічию, переможець визначається за серією після матчевих 7-метрових ударів (додатковий час не призначається).

7. Дисциплінарні санкції

Дисциплінарні та штрафні санкції застосовуються у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.

Гравець та/або офіційний представник команди, які не отримували вилучення, але здійснили порушення, що відображено у рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення Дирекції ДЮФЛ Волині.

Представники, гравці, тренери та інші особи команд, які беруть участь у розіграші Кубка, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Представники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох гравців та/або  представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

8. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

Заходи проводяться лише на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації комісіями з контролю за станом спортивних споруд, суддівськими колегіями, при суворому дотриманні чинних норм і правил експлуатації, технічних норм, правил проведення спортивних змагань, правил поведінки учасників і глядачів, правил пожежної безпеки, інших нормативних актів тощо.

Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, до складу якої включено відповідних фахівців, представників організаторів заходу, власників спортивної споруди та інших заінтересованих установ та організацій.

Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати відповідний акт до робочої комісії, яка визначає готовність об’єкту до проведення заходу.

Невиконання вимог, передбачених зазначеним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення заходів, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

9. Медичне забезпечення змагань

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов‘язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу  суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов‘язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

Організатори змагань рекомендують мати на кожного учасника індивідуальні страхові поліси спортсмена.

10. Фінансові умови

Фінансові витрати по проведенню змагань – за рахунок Федерації футболу Волині.

Відрядні витрати для участі команд у змаганнях – за рахунок відряджаючих організацій.