Понеділок, 18.06.2018, 11:28
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ

фінальної частини районних (міських) змагань

ЛІГА ПРИЗЕРІВ ВОЛИНІ

сезону 2014 року

Стаття 1. Мета та завдання змагань

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- виявлення здібної молоді;

- визначення кращої команди серед призерів районних (міських) змагань.

1.2. Сприяти проведенню Ліги призерів Волині сезону 2014 року (далі – Ліги призерів) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

Стаття 2. Управління змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Ліги призерів здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) при сприянні управління молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Лізі призерів допускаються виключно аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які входять в структуру колективного члена ФФВ.

3.2. До розіграшу Ліги призерів допускаються команди, які зайняли 2 та 3 місця у районних (міських) чемпіонатах, укомплектовані гравцями згідно вимог типового Регламенту сезону 2014 року для районних (міських) чемпіонатів Волинської області.

3.2.1. Команди, які під час змагального сезону 2014 року не виконали вимоги типового Регламенту та не надали в Адміністрацію ФФВ заявкову документацію під час змагань, до участі у Лізі призерів не допускаються.

3.3. Участь у Лізі призерів гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.3.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець, буде зарахована технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він брав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов'язковий грошовий внесок 1000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Лізі призерів команда зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 14 жовтня 2014 року наступні документи:

      - заявковий (дозаявковий) лист команди в оригіналі на участь в районних (міських) змаганнях сезону 2014 року у віддрукованому вигляді, завірений керівником команди та печаткою лікаря, керівником районної (міської) федерації та печаткою даної організації.

4.2. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та паспорта футболіста) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів на гравця в період проведення Ліги призерів  команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення в період проведення Ліги призерів  фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (однієї тисячі) до 2000 (двох тисяч) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення в період проведення Ліги призерів фальсифікації поданих документів на гравця  офіційним представником команди (згідно заявкового листа), даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 2000 (двох тисяч) до 5000 (п’яти тисяч) гривень.

4.4. У випадку, якщо гравця помилково невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Дозаявка  та перехід гравців в період проведення Ліги призерів  з однієї команди-учасниці в іншу не дозволяється.

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до участі у Лізі чемпіонів не допускається.

Стаття 5. Організація та проведення змагань

5.1.. Система проведення змагань буде визначена після подачі командами-учасницями заявок на участь у Лізі призерів.

5.1.1. Календар змагань визначається шляхом жеребкування.

5.2. Команди-учасниці Ліги призерів допускають згідно заявкових листів.

5.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 40 хв. до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та спостерігача арбітражу матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

5.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

5.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

5.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру  заявковий лист.

5.7. Команди, які приймають участь у Лізі призерів, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися (команда-господар календарної гри зобов'язана ознайомитись з кольором ігрової форми команди-суперниці (згідно заявкового листа)).

5.8. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде відсторонений на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.

5.9. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, у тому випадку пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

5.10. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн.

5.10.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу Ліги призерів та додатково сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн.

5.10.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу Ліги призерів, зіграла у груповому етапі менше 50% матчів, тоді  результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) в матчах, що нею не зіграні.

5.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;  

- мінеральну воду (чай, каву) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

5.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря або забезпечення необхідних медикаментів (згідно переліку) відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарю гри зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

5.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі працівника правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівник правоохоронних органів несе відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо працівник правоохоронних органів відсутній, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  100 (сто) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.

5.12. Контроль (повноваження) за дотриманням вимог у пп. 5.11, 5.11.1 та 5.11.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний(-і) календарний(-і) матч(-і) на поле команди-суперниці.

5.13. Базовий день – субота.

5.13.1. У разі виникнення форс-мажорних обставин та/або згідно рішення Комітету з проведення змагань ФФВ команда-учасниця зобов’язана провести календарну гру у будь-який день тижня.

Стаття 6. Визначення місць команд у турнірній таблиці

6.1. За перемогу у матчах Ліги призерів команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

6.2. Місця команд у груповому етапі визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

6.3. За рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

6.4. Переможці стикових матчів визначаються за такими показниками:

- за кількістю очок, набраних у двох матчах;

- за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у двох матчах;

- за більшою кількістю м’ячів, забитих на чужому полі.

У випадку рівності показників переможець визначається за серією післяматчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

6.5. Команда, яка не з’явилась на стиковий матч, знімається з подальшої участі у змаганнях.

Стаття 7. Арбітраж та спостерігання арбітражу

7.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж матчів призерів здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

Стаття 8. Протести

8.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

8.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФВ (можливо факсом або на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 (сто) грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

8.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки всього матчу не розглядається.

8.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

8.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та/або спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

Стаття 9. Припинення, перенесення гри

9.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).

9.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (пятсот) грн. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.

9.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (пятсот) грн.

9.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тільки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.

9.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:

а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дані порушення зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п'ятсот) грн.;

б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;

в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;

г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;

д). команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

9.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається протягом 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).

9.5.1. Матч дограється:

а). з хвилини, на який був припинений;

б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;

в). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.

9.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

9.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

9.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статею 9, Комітет з проведення змагань розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.

9.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу.

9.8. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить виключно Комітету з проведення змагань ФФВ. 

Стаття 10. Дисциплінарні санкції

10.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) увідповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.

10.2. Команда-учасниця Ліги призерів зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

10.3. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 2 (дві) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

10.4. За кожні наступні 2 (дві) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

10.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за позбавлення очевидної можливості забити м'яч, підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

10.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

10.7. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

10.8. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК (АК) ФФВ.

10.9. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

10.10. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць Ліги призерів.

10.11. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця або гравця, що не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладено обов’язковий грошовий внесок 500 (пятсот) грн.

10.12. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФВ згідно Дисциплінарних правил ФФВ. 

Стаття 11. Фінансові умови

11.1. Внесків від команд-учасниць – немає.

11.2. Арбітраж та спостерігання арбітражу – за рахунок ФФВ.

11.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Ліги призерів - за рахунок відряджаючих організацій. 

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Переможець Ліги призерів Волині з футболу сезону 2014 року»  та нагороджується кубком та грамотою, а гравці та офіційні представники команди – медалями.

Стаття 14. Заключні положення

14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.

14.1.1. Спірні моменти, не передбачені даним Регламентом, регулюються Комітетом з проведення змагань ФФВ відповідно до нормативних документів ФФВ, ФФУ.

14.2. Всі додатки до регламенту Ліги чемпіонів є його невід’ємною частиною.

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz