П`ятниця, 22.06.2018, 11:22
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ

ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2014/2014 РОКУ

(ПЕРША ЛІГА)

 Стаття 1. Мета та завдання змагань

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату Волині.

1.2. Сприяти проведенню Чемпіонату Волині 2014/2015 років (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

Стаття 2Управління змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) при сприянні управління молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються виключно аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які входять в структуру колективного члена ФФВ.

3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями, не молодшими 1999 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.2.1. Дозволяється участь у кожній з команд-учасниць змагання не більше трьох гравців, що не проживають (не зареєстровані) або не народилися на території Волинської області. Дані гравці набувають статусу легіонерів. При цьому за кожного заявленого легіонера команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 500 (пятсот) грн.

3.3. Під час проведення матчів Чемпіонату в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1997-1999 рр.н. Команді, яка не виконає дану вимогу, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (пятсот) грн.

3.3.1. У випадку, якщо гравець 1997-1999 рр.н., отримав травму, замінити його може виключно гравець 1997-1999 рр.н. Якщо такої можливості немає, тоді у тому випадку в складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. У випадку, якщо гравця 1997-1999 рр.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.

3.4. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець, буде зарахована технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він брав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов'язковий грошовий внесок 1000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.

3.5. Команда-учасниця Чемпіонату в обов’язковому порядку забезпечує участь команди юнацького складу в ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2014/2015 рр.

3.5.1. Без представництва юнацької команди у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2014/2015 рр. команда дорослого складу до участі у Чемпіонаті не допускається.

3.5.2. До участі за дорослий склад у Чемпіонаті допускаються гравці, які заявлені за юнацький склад (1997-1999 рр.н.) даної команди (клубна система) у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2014/2015 рр. за паспортами футболіста.

Стаття 4Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Чемпіонаті команда зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 26 серпня 2014 року наступні документи:

      - заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівником команди та печаткою лікаря, керівником районної (міської) федерації та печаткою даної організації. У склад команди входить не більше 25 гравців та 4 офіційних представників.  Заявковий лист в обов’язковому порядку надсилається в електронному вигляді з електронної адреси районної (міської) федерації, до якої відноситься дана команда на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com;

      -  копії громадянських паспортів кожного гравця команди (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

      - на кожного гравця команди – заповнене типове посвідчення учасника змагань з кольоровою фотокарткою (3,5х4.5 см та 80% обличчя останнього трьохмісячного терміну), завірене офіційним представником команди (згідно заявкового листа);

       -  фотокартку кожного гравця з технічними даними (ПІБ, число, місяць та рік народження, місце народження (проживання) в електронному варіанті;

       - в обов’язковому порядку надається письмова згода кожного гравця команди-учасниці на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: 

 "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2014/2015 рр.  На даний момент я не заявлений за будь-яку іншу команду Після 1 серпня 2014 року не грав за жодну команду чемпіонату району чи міста Волинської області та/або в аналогічних змаганнях інших областей ( якщо грав – вказати, за яку команду) - число, підпис" (без письмової згоди гравець до змагань не допускається);

- копії громадянських паспортів кожного офіційного представника (першої сторінки з фотокарткою) за підписом власника на копії та текстом (для прикладу: «Підтверджую, що у команді ___________ займаю посаду президента (віце-президента; спортивного директора; директора; старшого тренера; головного тренера; тренера) . Число, підпис»). Без письмового погодження у керівників не буде можливості представляти інтереси команди у будь-якій інстанції ФФВ;

- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний та запасний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці в обов’язковому порядку вноситься поштова та електронна адреси команди, адреса стадіону, контактні телефонии її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається та команда до змагань не допускається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає кожному гравцеві (згідно заявкового листа команди) паспорт футболіста ( за умови виконання всіх вимог даного Регламенту).

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється виключно за наявності паспорта футболіста.

4.2.1. Гравець, який не має «Паспорта футболіста» Чемпіонату, не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.2. При втраті паспорта футболіста Чемпіонату для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень за кожного гравця на рахунок ФФВ.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та паспорта футболіста) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів на гравця в період проведення Чемпіонату команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (однієї тисячі) до 2000 (двох тисяч) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця  офіційним представником команди (згідно заявкового листа),даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 2000 (двох тисяч) до 5000 (п’яти тисяч) гривень.

4.4. У випадку, якщо гравця помилково невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці Чемпіонату (при умові, що даний гравець (-і) не був заявлений за жодну з команд змагального сезону 2014/2015 рр.) в період проведення змагань. При цьому за кожного дозаявленого гравця після закінчення реєстраційного (трансферного) періоду команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 100 (сто) грн.

4.6. Відзаявка гравця(-ів) дозволяється при умові письмової згоди офіційного представника (згідно заявкового листа) та правильно оформленого заявкового листа в період проведення змагань.

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця та/або офіційного представника даної команди (згідно заявкового листа).

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки (дозаявки, відзаявки) не допускається.

Стаття 5. Реєстраційний період. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2014/2015 рр. (далі – сезону 2014/2015 рр.) – з 24 серпня 2014 р. до 30 червня 2015 р.

5.2. Реєстраційний період – з 01 серпня 2014 р. по 5 вересня 2014 р.

5.2.1. Трансферний період – з 01 березня 2015 р. по 15 травня 2015 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний та/або трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 100 (сто) грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця дорослого складу з однієї команди-учасниці сезону 2014/2015 рр. в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не менше 1000 (однієї тисячі) грн. та не більше 3000 (трьох тисяч) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений виключно в одній команді-учасниці (клубна система) обласних (районних(міських)) та всеукраїнських змагань. У сезоні 2014/2015 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно брав участь за різні команди обласних (включаючи усі області України) та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ 500 (п'ятсот) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6Організація та проведення змагань

6.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника) за схемою «осінь – весна», затвердженого Президією ФФВ. Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.

6.1.1. Система проведення змагань буде визначена після подачі командами-учасницями заявок на участь у Чемпіонаті Волині сезону 2014/2015 рр.

6.1.2. Календар змагань визначається шляхом жеребкування, що проводиться на основі рейтингу обласних команд перед початком сезону 2014/2015 рр.

6.1.3. Календар другого кола Чемпіонату є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.2. Команди-учасниці Чемпіонату до розіграшу Кубка Волині допускають згідно заявкових листів на участь у Чемпіонаті.

6.3. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) діб (за винятком рішення Комітету з проведення змагань ФФВ).

6.4. Матчі повинні розпочинатися не раніше 10:00 год та не пізніше 19:00 год.

6.5. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та спостерігача арбітражу матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.6. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.7. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.8. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру паспорти футболістів та заявковий лист.

6.8.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.

6.9. Запасні гравці, а також не більше 4 офіційних представників команди, прізвища яких внесені до рапорту арбітра, під час матчу зобов’язані перебувати у технічній зоні. Особи, прізвища яких не внесені до рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічній зоні. Розминка запасних гравців під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох гравців від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчів та арбітрів.

6.10. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися (команда-господар календарної гри зобов'язана ознайомитись з кольором ігрової форми команди-суперниці (згідно заявкового листа)).

6.11. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде відсторонений на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.

6.12. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше трьох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, у тому випадку пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.13. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п'ятдесят) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 1 000 (одна тисяча) грн. та додатково знімається з загального заліку 1 (одне) очко.

6.13.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та додатково сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1 000 (одна тисяча) грн. При цьому у наступному Чемпіонаті, в якому дана команда буде брати участь, автоматично знімається 3 (три) очки.

6.13.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів, тоді  результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) в матчах, що нею не зіграні.

6.14. Грошові внески команді, яку виключено зі змагань,або, якщо команда припинила участь за власним бежанням, не повертаються.

6.15. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні з душовими кімнатами та суддівську кімнату (у разі відсутності роздягальні для команди гостей команда-господар до початку матчу зобов’язується сплатити команді суперниці обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п'ятдесят) грн. (за умови невиконання даної вимоги матч не розпочинається));

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;  

- технічну зону з місцями для сидіння (не менше, ніж для 7 чол.) (у разі невиконання даної вимоги спостерігач арбітражу робить відповідний запис та на команду накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн.);

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

6.15.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів (згідно переліку – Додаток №1) і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря або забезпечення необхідних медикаментів (згідно переліку) відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань або відсутності необхідних медикаментів (згідно переліку), матч не розпочинається, а команді-господарю зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.15.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо необхідна кількість працівників правоохоронних органів відсутня, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  150 (сто п'ятдесят) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.

6.16. Контроль (повноваження) за дотриманням вимог у пп. 6.15, 6.15.1 та 6.15.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний(-і) календарний(-і) матч(-і) на поле команди-суперниці.

6.17. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Чемпіонаті. При цьому у наступному Чемпіонаті, в якому дана команда буде брати участь, автоматично знімається 3 (три) очки. Якщо письмове повідомлення про припинення участі у Чемпіонаті не надійде в Адміністрацію ФФВ, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, у тому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

6.18. Якщо команда-учасниця дорослого складу Чемпіонату знята зі змагань або припинила участь у змаганні за власним бажанням, автоматично відсторонюється від участі у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2014/2015 рр. команда юнацького складу (клубна система).

6.18.1. Якщо команда-учасниця юнацького складу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2014/2015 рр. знята зі змагань або припинила участь у змаганні за власним бажанням, автоматично відсторонюється від участі у Чемпіонаті команда дорослого складу (клубна система).

6.18.2. Якщо команда юнацького складу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2014/2015 рр. не прибула на календарну гру, з команди дорослого складу Чемпіонату (клубна система) додатково знімається 3 (три) очки з загального заліку.

6.19. Базовий день – неділя, базовий час початку ігор – 13:00 год, 16:00 год, резервний день – середа.

6.19.1. У разі виникнення форс-мажорних обставин та/або згідно рішення Комітету з проведення змагань ФФВ команда-учасниця зобов’язана провести календарну гру у будь-який день тижня.

 

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

7.1. За перемогу у матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. За рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.4. Команда, яка у Чемпіонаті посіла перше місце (при умові участі у Чемпіонаті Волині (вища ліга) 10 команд), в наступному сезоні 2015/2016 рр. братиме участь в Чемпіонаті Волині (вища ліга).

7.5. Команда, яка у Чемпіонаті посіла друге місце (при умові участі у Чемпіонаті Волині (вища ліга)  10 команд), гратиме перехідний матч (вдома та на виїзді) з командою, яка посіла передостаннє місце у Чемпіонаті Волині (вища ліга).

7.6. Переможці стикових матчів визначаються за такими показниками:

- за кількістю очок, набраних у двох матчах;

- за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у двох матчах;

- за більшою кількістю м’ячів, забитих на чужому полі.

У випадку рівності показників переможець визначається за серією післяматчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

7.8. Команда, яка не з’явилась на стиковий матч, знімається з подальшої участі у змаганнях.

 

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

8.2. Арбітри та спостерігачі арбітражу, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Кожен арбітр повинен мати з собою щонайменше три комплекти суддівської форми різних кольорів, визначених Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Спостерігач арбітражу є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.

8.3. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобов’язана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

8.4. Спостерігач арбітражу контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставин, гру проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає спостерігач арбітражу, погодивши це з Головою (заступником) Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить бригада арбітрів найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.

8.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

8.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.

8.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.

8.9. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в Адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та спостерігачів арбітражу накладаються дисциплінарні санкції.

8.10. Спостерігач арбітражу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Комітет з проведення змагань ФФВ і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

8.11. Якщо до, під час, після матчу мали місце вилучення гравців (за винятком позбавлення очевидної можливості забити м'яч та другого попередження), порушення вимог Регламенту, арбітр та спостерігач арбітражу даної гри в обов’язковому порядку надають письмові пояснення в Комітет арбітрів ФФВ та Комітет з проведення змагань ФФВ (можливо факсом або електронною поштою) не пізніше, ніж до завершення першого робочого дня після проведення даного матчу.

8.12. Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях (перед громадськістю), навіть шляхом використання електронних листів або власних Інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншому, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та давати інтерв’ю будь-яким засобам інформації, які висвітлюють матчі, що проводяться зазначеним вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФВ, ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю стосовно якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/спостерігання арбітражу) лише після того, як Органи футбольного правосуддя ФФВ, ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому, вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень, і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб матчу.

8.13. Прохання щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймається.

8.14. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.

 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 7
Користувачів: 1
volynfootball

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz