Турнірна таблиця
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
ФК Ласка |
18 |
15 |
2 |
1 |
72-16 |
47 |
2. |
Л-Транс |
18 |
12 |
2 |
4 |
49-22 |
38 |
3. |
Дже РОСТ |
18 |
10 |
1 |
7 |
44-40 |
31 |
4. |
Рубіж |
18 |
9 |
4 |
5 |
38-28 |
31 |
5. |
Колос |
18 |
9 |
2 |
7 |
38-34 |
29 |
6. |
ФК Камінь-Каширський |
18 |
9 |
0 |
9 |
37-32 |
27 |
7. |
Західний Буг |
18 |
6 |
4 |
8 |
24-31 |
22 |
8. |
Світязь |
18 |
4 |
2 |
12 |
31-53 |
14 |
9. |
ФК Цумань |
18 |
3 |
3 |
12 |
24-69 |
12 |
10. |
ФК Горохів |
18 |
3 |
0 |
15 |
17-49 |
7 |
З команди ФК "Горохів" знято 2 очки згідно Регламенту змагання
Бомбардири: 22 - Махнюк Ігор (Л-Транс) 18 - Полтавець Андрій (Колос) 17 - Бобилєв Володимир (Рубіж) 13 - Гапон Володимир, Мацюк Віктор (обидва - ФК Ласка) 12 - Данилюк Олександр (ФК Камінь-Каширський), Кревський Юрій (Л-Транс) 11 - Калюта Дмитро (ФК Ласка) 8 - Шишка Василь (ФК Ласка), Шафарчук Федір (ФК Камінь-Каширський) 18-й тур 15 жовтня (субота) Дже РОСТ (Гірка Полонка) - ФК Ласка (Боратин) - 2:3 (1:1) Голи: Юлдашев Роман, 38; Зваріюк Анатолій, 88 - Назарчук Олександр, 10; Вознюк Вадим, 53; Мацюк Віктор, 66 Попередження: Юлдашев Роман, Чепелюк Ігор - Назарчук Олександр Вилучення: Киричук Роман, 35 (ФК Ласка) ("фол останньої надії") Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Богунов Сергій 16 жовтня (неділя)
ФК Камінь-Каширський - Рубіж (Любомль) - 1:2 (0:0) Голи: Шафарчук Федір, 66 - Гриб Юрій, 50; Мельничук Володимир, 65 Попередження: Гунчик Іван, Данилюк Олександр - Лесь Ігор, Трач Ярослав, Редько Сергій Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Карамаць Сергій Делегат-інспектор: Гащин Володимир Л-Транс (Торчин) - Західний Буг (Іваничі) - 2:0 (1:0) Голи: Главацький Андрій, 7; Махнюк Ігор, 85 Попередження: Романюк Артур (Західний Буг) Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Занько Олег Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій Світязь (Шацьк) - Колос (Ківерці) - 2:3 (0:1) Голи: Ягодинець Олександр, 50; Бондарєв Валентин, 81 (автогол) - Чепура Юрій, 21; Полтавець Андрій, 63; Біднюк Олег, 71 Попередження: Цевух Віктор, Борсук Олександр - Чепура Юрій, Михайловський Роман, Біднюк Олег Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Бочаров Андрій Делегат-інспектор: Романчук Петро
ФК Цумань - ФК Горохів - 3:0 (технічна поразка)
17-й тур 8 жовтня (субота) Колос (Ківерці) - ФК Цумань - 6:1 (4:0) Голи: Дорецький Сергій, 8, 36, 45; Кодлубай Андрій, 24; Полтавець Андрій, 52, 79 - Клец Ігор, 60 Попередження: Біднюк Олег, Ващук Олександр (обидва - Колос) Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Косарик Ярослав Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
ФК Горохів - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 1:5 (1:2) Голи: Прик Сергій, 35 - Поліщук Ігор, 22; Рижановський Андрій, 28; Ніщик Ігор, 78; Марчук Юрій, 79; Третяк Роман, 85 Попередження: Вальчук Олександр, Прик Сергій - Кузьмич Роман Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Школьний Ігор 9 жовтня (неділя) Світязь (Шацьк) - Л-Транс (Торчин) - 2:5 (1:2) Голи: Ясінський Андрій, 28, 76 - Махнюк Ігор, 9, 12, 66, 90+2; Кревський Юрій, 60 Попередження: Пилиповець Олексій - Конон Максим Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Орисюк Сергій Делегат-інспектор: Журибіда Віктор ФК Ласка (Боратин) - ФК Камінь-Каширський - 5:1 (1:1) Голи: Назарчук Олександр, 6; Мацюк Віктор, 58, 71 (з пенальті), 72; Калюта Дмитро, 89 - Шевчик Анатолій, 26 Попередження: Шишка Василь - Пилипчук Сергій Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Баран Андрій, Панасюк Олександр Делегат-інспектор: Богунов Сергій
Рубіж (Любомль) - Західний Буг (Іваничі) - 1:1 (1:0) Голи: Бобилєв Володимир, 23 - Жигулін Дмитро, 80 Попередження: Семенчук Микола, Бобилєв Володимир - Польний Сергій Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Копчак Владислав Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
16-й тур 1 жовтня (субота) Західний Буг (Іваничі) - ФК Ласка (Боратин) - 0:4 (0:2) Голи: Гапон Володимир, 28, 41, 75; Зинюк Вадим, 85 (автогол) Попередження: Шишка Василь (ФК Ласка) Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Силюк Григорій Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Л-Транс (Торчин) - Рубіж (Любомль) - 1:1 (1:0) Голи: Кревський Юрій, 8 - Бобилєв Володимир, 69 Попередження: Портянко Іван (Рубіж) Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Кірепко Анатолій Делегат-інспектор: Романчук Петро 2 жовтня (неділя) ФК Камінь-Каширський - ФК Горохів - 3:0 (1:0) Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Баран Андрій Делегат-інспектор: Савчук Анатолій Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Колос (Ківерці) - 2:1 (1:1)
Голи: Третяк Роман, 36; Зваріюк Анатолій, 52 - Полтавець Андрій, 43 Попередження: Матяш Сергій - Чепура Дмитро, Чепура Юрій, Крещук Павло Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Смірнов Василь Делегат-інспектор: Школьний Ігор
ФК Цумань - Світязь (Шацьк) - 3:2 (2:0) Голи: Януль Назар, 24; Семенюк Олег, 32; Клец Микола, 88 - Ясінський Андрій, 63; Чабан Олександр, 90 Нереалізований пенальті: Януль Назар, 20 (ФК Цумань) Попередження: Назарчук Олександр, Тарасюк Іван, Клец Ігор, Крикун Сергій - Чабан Олександр Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Кірепко Анатолій Делегат-інспектор: Гащин Володимир
15-й тур 24 вересня (субота) ФК Ласка (Боратин) - Рубіж (Любомль) - 7:1 (4:1) Голи: Гапон Володимир, 11; Назарчук Олександр, 16; Мацюк Віктор, 26; Воробей Віктор, 36; Калюта Дмитро, 57; Шишка Василь, 75, 88 - Бобилєв Володимир, 12 Попередження: Лесь Ігор (Рубіж) Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Карамаць Сергій Делегат-інспектор: Богунов Сергій
ФК Цумань - Л-Транс (Торчин) - 2:4 (1:3) Голи: Петров Андрій, 42 (автогол); Шахраюк Олег, 85 - Махнюк Ігор, 7; Кревський Юрій, 12, 73; В'юник Андрій, 31 Попередження: Шахраюк Олег (ФК Цумань) Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Столярчук Павло Делегат-інспектор: Школьний Ігор 25 вересня (неділя) Світязь (Шацьк) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 3:6 (2:2) Голи: Цевух Віктор, 19; Кубай Володимир, 28; Прасюк Андрій, 63 - Кузьмич Роман, 31; Чепелюк Ігор, 39; Юлдашев Роман, 54, 90+1; Третяк Роман, 61; Поліщук Ігор, 76 Попередження: немає Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Орисюк Сергій Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
Колос (Ківерці) - ФК Камінь-Каширський - 2:1 (1:1) Голи: Дорецький Сергій, 19; Полтавець Андрій, 74 - Данилюк Олександр, 39 Попередження: Власюк Андрій - Цюрик Ігор Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Баран Андрій, Антонов Назар Делегат-інспектор: Безуглий Ігор ФК Горохів - Західний Буг (Іваничі) - 0:2 (0:0) Голи: Жигулін Дмитро, 90+1; Марчук Олег, 90+3 Попередження: немає Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Головко Артем, Силюк Григорій Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
14-й тур
17 вересня (субота)
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - ФК Цумань - 7:3 (1:3) Голи: Ніщик Ігор, 34; Кузьмич Роман, 48, 72, 79; Юлдашев Роман, 58, 90 (з пенальті); Марчук Юрій, 87 - Тарасюк Роман, 26; Резнік Дмитро, 43; Подгуска Сергій, 45 Попередження: Зваріюк Анатолій, Матяш Сергій, Кузьмич Роман - Назарчук Олександр, Клец Микола, Дзекан Максим Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
18 вересня (неділя)
Рубіж (Любомль) - ФК Горохів - 3:0 (технічна поразка)
ФК Камінь-Каширський - Світязь (Шацьк) - 9:0 (4:0) Голи: Данилюк Олександр, 11, 19 (з пенальті), 56, 64; Дуда Артур, 28, 39; Шевчик Анатолій, 60; Луць Сергій, 66; Приходько Богдан, 84 Попередження: Дуда Артур (ФК Камінь-Каширський) Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Панасюк Олександр Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Західний Буг (Іваничі) - Колос (Ківерці) - 3:1 (2:0)
Голи: Поліщук Олександр, 24, 35; Романюк Роман, 57 - Чепура Юрій, 52 (з пенальті)
Попередження: Польний Сергій (Західний Буг)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Л-Транс (Торчин) - ФК Ласка (Боратин) - 1:1 (0:0)
Голи: Кревський Юрій, 77 - Сивий Сергій, 53
Попередження: Бощук Анатолій - Вознюк Вадим, Сивий Сергій, Коц Роман, Калюта Дмитро, Романець Тимур
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
13-й тур
10 вересня (субота)
ФК Горохів - ФК Ласка (Боратин) - 0:4 (0:1)
Голи: Мацюк Віктор, 36, 62, 79; Шелест Петро, 53
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Попко Максим, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
ФК Цумань - ФК Камінь-Каширський - 0:3 (0:2)
Голи: Нирко Петро, 4, 56; Данилюк Олександр, 17
Попередження: немає
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
11 вересня (неділя) Світязь (Шацьк) - Західний Буг (Іваничі) - 2:0 (0:0)
Голи: Горовий Юрій, 59; Борсук Ігор, 75
Попередження: Тимощук Богдан - Рудець Тарас, Романюк Артур, Сидчук Павло
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Баран Андрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Колос (Ківерці) - Рубіж (Любомль) - 2:4 (0:1)
Голи: Чепура Дмитро, 48; Полтавець Андрій, 90 - Столярчук Олександр, 36; Бобилєв Володимир, 54 (з пенальті), 68, 85
Попередження: немає
Вилучення: Салєй Дмитро, 54 (Колос) ("фол останньої надії")
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Л-Транс (Торчин) - 4:1 (1:0)
Голи: Третяк Роман, 26; Кузьмич Роман, 59; Рижановський Андрій, 71; Поліщук Ігор, 74 - Веремко Богдан, 89
Попередження: Конон Максим (Л-Транс)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
12-й тур
3 вересня (субота)
ФК Ласка (Боратин) - Колос (Ківерці) - 6:0 (2:0)
Голи: Воробей Віктор, 39; Мацюк Віктор, 44; Калюта Дмитро, 65; Гапон Володимир, 83; Романець Тимур, 90+1, 90+2
Нереалізований пенальті: Гапон Володимир, 24 (ФК Ласка)
Попередження: Трефіловський Дмитро, Романець Тимур, Вознюк Вадим - Ващук Юрій
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Рубіж (Любомль) - Світязь (Шацьк) - 5:1 (1:1)
Голи: Бобилєв Володимир, 45+2 (з пенальті), 59 (з пенальті); Столярчук Олександр, 54; Семенчук Микола, 68, 79 - Борсук Ігор, 42 (з пенальті)
Попередження: Редько Сергій - Самолюк Роман
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
Західний Буг (Іваничі) - ФК Цумань - 3:1 (2:0)
Голи: Романюк Артур, 16, 79; Сидчук Павло, 33 - Жуковський Іван, 72 (автогол)
Попередження: Мишей Сергій, Романюк Роман, Романюк Артур - Гапонюк Михайло
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій
4 вересня (неділя)
ФК Камінь-Каширський - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 0:3 (0:1)
Голи: Зваріюк Анатолій, 30; Марчук Юрій, 75; Кузьмич Роман, 86
Попередження: Гунчик Іван, Шевчик Анатолій, Цюрик Ігор - Чепелюк Ігор
Вилучення: Шевчик Анатолій, 45 (ФК Камінь-Каширський) (друге попередження)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Л-Транс (Торчин) - ФК Горохів - 4:0 (матч завершено на 35 хв, оскільки у ФК Горохів на полі залишилось менше 7 гравців)
Голи: Чепелюк Олександр, 6; В'юник Андрій, 9, 16; Кревський Юрій, 30
Попередження: Головчун Олександр (ФК Горохів)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
11-й тур
27 серпня (субота)
Колос (Ківерці) - ФК Горохів - 3:0 (3:0)
Голи: Полтавець Андрій, 6; Салєй Дмитро, 41; Гаврук Дмитро, 44
Попередження: Чепура Юрій (Колос)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
28 серпня (неділя)
ФК Цумань - Рубіж (Любомль) - 1:1 (1:1)
Голи: Подгуска Сергій, 27 - Самолюк Юрій, 31
Попередження: Клец Ігор, Семенюк Олег - Столярчук Олександр, Войтюк Василь Вилучення: Клец Ігор, 85 (ФК Цумань) (друге попередження) Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Кирилюк Михайло Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
ФК Камінь-Каширський - Л-Транс (Торчин) - 2:0 (0:0)
Голи: Приходько Богдан, 72; Нирко Петро, 88
Попередження: Гунчик Іван, Данилюк Олександр, Луць Сергій - Подригуля Вадим, Главацький Андрій, Піцик Сергій
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
Світязь (Шацьк) - ФК Ласка (Боратин) - 2:4 (1:1)
Голи: Прасюк Андрій, 26, 88 - Калюта Дмитро, 42, 47; Романець Тимур, 51 (з пенальті), 66
Попередження: Романець Тимур (ФК Ласка)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Західний Буг (Іваничі) - 1:4 (0:2)
Голи: Юлдашев Роман, 81 - Жигулін Дмитро, 20; Поліщук Олександр, 36, 68; Мишей Сергій, 58
Попередження: Зваріюк Анатолій, Рижановський Андрій - Марчук Олег
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
10-й тур
20 серпня (субота)
ФК Горохів - Світязь (Шацьк) - 4:1 (1:0)
Голи: Остапюк Віталій, 45+1, 83; Тригубенко Андрій, 63; Прик Сергій, 79 - Ясінський Андрій, 57
Попередження: Мамчур Роман - Ясінський Андрій
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
Рубіж (Любомль) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 2:3 (2:2)
Голи: Бобилєв Володимир, 37, 41 - Юлдашев Роман, 43 (з пенальті); Зваріюк Анатолій, 45; Шахов Альберт, 78
Попередження: Круковець Юрій (Дже РОСТ)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Романчук Петро
Західний Буг (Іваничі) - ФК Камінь-Каширський - 0:1 (0:0)
Гол: Нирко Петро, 51
Попередження: Марчук Олег - Данилюк Олександр
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кірепко Анатолій, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
Л-Транс (Торчин) - Колос (Ківерці) - 1:2 (0:1)
Голи: Конон Максим, 81 - Салєй Дмитро, 19; Кодлубай Андрій, 49
Попередження: Мосійчук Олександр, Бощук Анатолій, Подригуля Вадим, Главацький Андрій - Гаврук Дмитро Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Головко Артем Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
ФК Ласка (Боратин) - ФК Цумань - 9:0 (4:0) Голи: Гапон Володимир, 7; Шелест Петро, 27, 77; Шишка Василь, 39, 41, 48; Калюта Дмитро, 66, 81; Трефіловський Дмитро, 74 Попередження: немає Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Баран Андрій Делегат-інспектор: Кохановський Василь
|