ІІ етап змагань ДЮФЛ Волині (за 1-8 місця) 1/2 фіналу Перші матчі: 26 червня (неділя) (15:00 год) "Двері Білорусі" Люблинець - Володимир-Волинський - 1:3
15 червня (середа) Волинь-98 - Волинь-97 - 0:5
Матчі-відповіді: 21 червня (вівторок) Волинь-97 - Волинь-98 - 6:4
24 червня (п'ятниця) Володимир-Волинський - "Двері Білорусі" Люблинець - 5:1
ІІ етап змагань ДЮФЛ Волині (за 9-16 місця) 1/2 фіналу Перші матчі: 16 червня (четвер) Шацьк - Камінь-Каширський - 0:2
15 червня (середа) Боратин - Рожище - 3:2
Матчі-відповіді: 21 червня (вівторок) Рожище - Боратин - 2:0
23 червня (четвер) Камінь-Каширський - Шацьк - 1:0
ІІ етап змагань ДЮФЛ Волині (за 1-8 місця) 1/4 фіналу Перші матчі: 31 травня (вівторок) Волинь-98 - Україна - 3:0 "Двері Білорусі" Люблинець - Нововолинськ - 4:1
1 червня (середа) Волинь-97 - Маневичі - 1:0 Володимир-Волинський - Любомль - 6:0
Матчі-відповіді: 7 червня (вівторок) Маневичі - Волинь-97 - 0:1 Любомль - Володимир-Волинський - 0:3
6 червня (понеділок) Україна - Волинь-98 - 3:7
8 червня (середа) Нововолинськ - Люблинець - 2:1
ІІ етап змагань ДЮФЛ Волині (за 9-16 місця) 1/4 фіналу Перші матчі: 31 травня (вівторок) Боратин - Торчин - 1:0
1 червня (середа) Ківерці - Рожище - 3:2 Іваничі - Камінь-Каширський - 1:1
Матчі-відповіді: 7 червня (вівторок) Рожище - Ківерці - 1:0 Камінь-Каширський - Іваничі - 3:0
8 червня (середа) Торчин - Боратин - -:-
Команда ДЮСШ Турійськ знялась з розіграшу ДЮФЛ Волині.
Група "А"
1-й тур 20 квітня (середа)
ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Волинь-98 (Луцьк) - 2:2 ДЮСШ Рожище – ДЮСШ Боратин - 0:1
2-й тур 26 квітня (вівторок) Маневичі - Рожище - 5:1 Боратин - Волинь-98 - 0:6
3-й тур 4 травня (середа) Рожище - Волинь-98 - 0:4 Боратин - Маневичі - 0:2
4-й тур 10 травня (вівторок) Волинь-98 - Рожище - 2:0 Маневичі - Боратин - 0:0
5-й тур 17 травня (вівторок) Волинь-98 - Боратин - 0:1 Рожище - Маневичі - 2:3
6-й тур 24 травня (вівторок) Волинь-98 - Маневичі - 12:2 Боратин - Рожище - 2:0
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Волинь-98 |
6 |
4 |
1 |
1 |
26-5 |
13 |
2. |
Маневичі |
6 |
3 |
2 |
1 |
14-17 |
11 |
3. |
Боратин |
6 |
3 |
1 |
2 |
4-8 |
10 |
4. |
Рожище |
6 |
0 |
0 |
6 |
3-17 |
0 |
Група "Б"
1-й тур 20 квітня (середа) ДЮСШ №2 Україна (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці - 5:1 ДЮСШ Волинь-97 (Луцьк) – ДЮСШ Торчин - 8:0
2-й тур 26 квітня (вівторок) Ківерці - Волинь-97 - 0:5 Торчин - Україна - 0:0
3-й тур 4 травня (середа) Волинь-97 - Україна - 11:0 Торчин - Ківерці - 1:1
4-й тур 10 травня (вівторок) Україна - Волинь-97 - 0:3 Ківерці - Торчин - 3:1
5-й тур 17 травня (вівторок) Україна - Торчин - 4:2 Волинь-97 - Ківерці - 8:0
6-й тур 24 травня (вівторок) Ківерці - Україна - 0:2 Торчин - Волинь-97 - 0:10
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Волинь-97 |
6 |
6 |
0 |
0 |
45-0 |
18 |
2. |
Україна |
6 |
3 |
1 |
2 |
11-17 |
10 |
3. |
Ківерці |
6 |
1 |
1 |
4 |
5-22 |
4 |
4. |
Торчин |
6 |
0 |
2 |
4 |
4-26 |
2 |
Група "В"
1-й тур
19 квітня (вівторок) "Двері Білорусі" Люблинець – ДЮСШ Любомль - 1:1 ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Шацьк - 1:1
2-й тур 27 квітня (середа) Любомль - Камінь-Каширський - 2:0 Шацьк - "Двері Білорусі" Люблинець - 0:3
3-й тур 3 травня (вівторок) "Двері Білорусі" Люблинець - Камінь-Каширський - 2:2 Шацьк - Любомль - 0:4
4-й тур 11 травня (середа) Камінь-Каширський - "Двері Білорусі" Люблинець - 0:3 Любомль - Шацьк - 1:1
5-й тур 18 травня (середа) "Двері Білорусі" Люблинець - Шацьк - 3:2 Камінь-Каширський - Любомль - 0:1
6-й тур 25 травня (середа) Шацьк - Камінь-Каширський - 3:0 28 травня (субота) Любомль - "Двері Білорусі" Люблинець
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
"Двері Білорусі" Люблинець |
5 |
3 |
2 |
0 |
12-5 |
11 |
2. |
Любомль |
5 |
3 |
2 |
0 |
9-2 |
11 |
3. |
Шацьк |
6 |
1 |
2 |
3 |
7-12 |
5 |
4. |
Камінь-Каширський |
6 |
0 |
2 |
4 |
3-12 |
2 |
Група "Г"
1-й тур
19 квітня (вівторок) ДЮСШ Іваничі – ДЮСШ №3 Нововолинськ - 0:1 ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Володимир-Волинський - 0:3
2-й тур 27 квітня (середа) Нововолинськ - Турійськ - 3:0 Володимир-Волинський - Іваничі - 7:1
3-й тур 3 травня (вівторок) Турійськ - Іваничі - 2:5 Володимир-Волинський - Нововолинськ - 2:2
4-й тур 11 травня (середа) Іваничі - Турійськ - 3:0 Нововолинськ - Володимир-Волинський - 1:3
5-й тур 18 травня (середа) Турійськ - Новововолинськ - 1:9 Іваничі - Володимир-Волинський - 2:4
6-й тур 25 травня (середа) Новововолинськ - Іваничі - 5:2 Володимир-Волинський - Турійськ - 11:0
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Володимир-Волинський |
6 |
5 |
1 |
0 |
30-6 |
16 |
2. |
Нововолинськ |
6 |
4 |
1 |
1 |
21-8 |
13 |
3. |
Іваничі |
6 |
2 |
0 |
4 |
13-19 |
6 |
4. |
Турійськ |
6 |
0 |
0 |
6 |
3-34 |
0 |
|