Федерація Футболу Волині - - результати
Неділя, 04.12.2016, 10:10
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 

 


1/2 фіналу
Матчі-відповіді

28 травня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Волинь-1999 (Луцьк) - 3:0 (2:0) (перший матч - 1:0)
Голи: Грицюк Антон, 12; Мороз Артем, 30; Кухта Владислав, 55
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, делегат-інспектор - Оришкевич Володимир

29 травня (середа)
Любомль - Горохів - 1:1 (1:1), по пен. 3:2 (перший матч - 1:1)
Голи: Сачук Андрій, 18 - Гура Володимир, 28
Післяматчеві пенальті: Сачук Андрій -, Сацюк Вадим -, Югай Степан -, Сушик Роман +, Романюк Дмитро +, Хомацький Вячеслав + - Дмитрук Михайло -, Земляков Микола -, Касперський Андрій -, Павлік Роман +, Хринюк Роман +, Семчук Юрій -
Попередження: Югай Степан - Земляков Микола
Арбітр: Гарасимків Василь, делегат-інспектор - Троцюк Олександр

Перші матчі

21 травня (вівторок)
Горохів - Любомль - 1:1 (1:0)
Голи: Семчук Юрій, 28 - Сачук Андрій, 60
Попередження: Радванецький Назар (Горохів)
Арбітр: Кірепко Анатолій, делегат-інспектор - Панасюк Олександр

22 травня (середа)
Волинь-1999 (Луцьк) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:1)
Гол: Мороз Артем, 15
Нереалізовані пенальті: Зінкевич Дмитро, 56 (воротар) - Буслюк Олег, 60+2 (повз ворота)
Попередження: немає
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Журибіда Володимир

 1/4 фіналу
Матчі за 1-8 місця (матчі-відповіді)

14 травня (вівторок)
Ратне - Любомль - 1:1 (0:0) (перший матч - 0:1)
Голи: Трикош Сергій, 43 - Сушик Роман, 39
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, делегат-інспектор - Панасюк Олександр


 
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Любешів - 3:1 (1:0) (перший матч - 1:1)
Голи: Мороз Артем, 17; Власюк Олег, 33; Токарчук Денис, 38 (автогол) - Міліщук Владислав, 48
Попередження: Кисюк Артем, Токарчук Денис (Любешів)
Арбітр: Шагута Костянтин, делегат-інспектор - Оришкевич Володимир

 
15 травня (середа)
Горохів - Волинь-2000 (Луцьк) - 4:1 (3:0) (перший матч - 3:4)
Голи: Земляков Микола, 7, 20, 42; Семчук Юрій, 8 - Сабатюк Максим, 44
Попередження: немає
Арбітр: Кірепко Анатолій, делегат-інспектор - Дмитрук Віталій

 
Волинь-1999 (Луцьк) - Нововолинськ - 3:0 (технічна поразка) (перший матч - 5:0)

Матчі за 1-8 місця (перші матчі)

7 травня (вівторок)
Волинь-2000 (Луцьк) - Горохів - 4:3 (1:1)
Голи: Сабатюк Максим, 30+2; Максимчук Дмитро, 33, 60+2; Ковальчук Максим, 55 - Земляков Микола, 7, 34, 50
Попередження: Булавчук Андрій (Горохів)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

 
Нововолинськ - Волинь-1999 (Луцьк) - 0:5 (0:1)
Голи: Гагаловський Максим, 4, 32; Гладун Богдан, 32; Зінкевич Дмитро, 36 (з пенальті), 57
Попередження: Штанько Павло - Зінкевич Дмитро
Арбітр: Баран Андрій, делегат-інспектор - Панасюк Олександр

 
8 травня (середа)
Любомль - Ратне - 1:0 (0:0)
Гол: Сачук Андрій, 60
Попередження: немає
Арбітр: Силюк Григорій, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
 
Любешів - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:0)
Голи: Столярчук Дмитро, 34 - Буслюк Олег, 60+3 (з пенальті)
Попередження: Халик Олександр, Жижейко Богдан (обидва - Любешів) 
Арбітр: Дмитрук Богдан, делегат-інспектор - Хомич Анатолій


Матч за 9-10 місця (матч-відповідь)

29 травня (середа)
Торчин - Маневичі - 3:0 (технічна поразка) (перший матч - 8:1)


Матч за 9-10 місця (перший матч)

22 травня (середа)
Маневичі - Торчин - 1:8 (0:4)
Голи: Мізюк Богдан, 56 - Савонюк Микола, 4, 11, 23, 37, 43; Сур'як Володимир, 25, 52; Чайка Антон, 59
Попередження: Куприянчик Дмитро, Калуш Микола - Станевич Роман, Ісінчук Роман
Арбітр: Дмитрук Богдан, делегат-інспектор - Герчук Валерій

Матчі за 9-12 місця (матчі-відповіді)

15 травня (середа)
Овадне - Л-Транс (Торчин) - 2:1 (1:1) (перший матч - 1:3)
Голи: Грицюк Максим, 17, 37 - Ісінчук Роман, 21
Попередження: немає
Арбітр: Кирилюк Михайло, делегат-інспектор - Богунов Сергій


Маневичі - Люблинець - 3:0 (технічна поразка) (перший матч - 3:1)
Арбітр: Дмитрук Андрій, делегат-інспектор - Школьний Ігор


Матчі за 9-12 місця (перші матчі)

7 травня (вівторок)
Люблинець - Маневичі - 1:3 (0:3)
Голи: Тарасюк Антон, 50 - Мізюк Богдан, 3; Куприянчик Дмитро, 5; Єфімчук Віталій, 30
Попередження: Кузьмич Андрій - Бойчук Владислав
Арбітр: Карамаць Сергій, делегат-інспектор - Матвійчук Валерій
 
8 травня (середа)
Л-Транс (Торчин) - Овадне - 3:1 (0:1)
Голи: Станевич Роман, 37 (з пенальті); Сур'як Володимир, 43; Ісінчук Роман, 54 - Саливончик Іван, 6
Попередження: Станевич Роман  (Л-Транс)
Вилучення: Козіцький Юрій, 45 (Л-Транс)
Арбітр: Мельник Олег, делегат-інспектор - Супрунюк Андрій


Матч за 15-16 місця (матч-відповідь)

28 травня (вівторок)
Рожище - Шацьк - 3:0 (технічна поразка) (перший матч - 3:1)

Матч за 15-16 місця (перший матч)

23 травня (четвер)
Шацьк - Рожище - 1:3 (1:3)
Голи: Грицюк Ростислав, 17 - Бондарук Олександр, 2; Аврамук Дмитро, 15; Лотоцький Володимир, 24
Попередження: Ляшук Дмитро (Рожище)
Арбітр: Дмитрук Андрій, делегат-інспектор - Ткачук Павло

Матчі за 13-16 місця (матчі-відповіді)

15 травня (середа)
Камінь-Каширський - Шацьк - 2:1 (1:1) (перший матч - 3:1)
Голи: Мосюк Юрій, 13; Данилюк Борис, 38 (з пенальті) - Рафальський Тарас, 19
Попередження: Рафальський Тарас, Маригода Павло (обидва - Шацьк)
Арбітр: Косарик Ярослав, делегат-інспектор - Матвійчук Валерій
 

20 травня (понеділок)
Локачі - Рожище - 4:0 (3:0) (перший матч - 4:4)
Голи: Гаєвський Максим, 5; Чапек Віталій, 21; Лишук Віктор, 27; Трофимюк Андрій, 55
Нереалізований пенальті: Лотоцький Володимир, 33 (Рожище) (повз ворота)
Попередження: Колтунін Володимир - Фердолевський Олексій, Пархомчук Валентин
Арбітр: Дмитрук Богдан, делегат-інспектор - Ткачук Павло


Матчі за 13-16 місця (перші матчі)

7 травня (вівторок)
Шацьк - Камінь-Каширський - 1:3 (1:1)
Голи: Рупинець Руслан, 23 - Денік Олександр, 8; Мосюк Юрій, 52; Данилюк Борис, 55 (з пенальті)
Нереалізований пенальті: Маригода Павло, 56 (Шацьк)
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, делегат-інспектор - Дмитрук Віталій
 
8 травня (середа)
Рожище - Локачі - 4:4 (0:3)
Голи: Чопюк Сергій, 33, 44, 55; Гаврилюк Віктор, 39 - Трофимюк Андрій, 3; Звірук Назар, 4; Сусуловський Павло, 14, 56
Попередження: немає
Арбітр: Смірнов Василь, делегат-інспектор - Безуглий Ігор


 

 

 

 
     Бомбардири:
36 - Земляков Микола (Горохів)
  22 Міліщук Владислав (Любешів) 
    20 Сачук Андрій (Любомль)
      19 Буслюк Олег (МФК Ковель-Волинь)


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz