Федерація Футболу Волині - - результати
Понеділок, 05.12.2016, 16:29
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ЧЕМПІОНАТ  МАНЕВИЦЬКОГО  РАЙОНУ.

                                        Вища ліга, 15 тур.

         Боровичі - "Кормін" Гораймівка 2:2. Арбітр Вячеслав Хилюк (Прилісне). Голи: Роман Власюк (20 хв.), Олександр Возняк (23 хв.) - Вадим Борсук (60 хв.), Олександр Сильмаха (86 хв.).

         Городок - Кукли/Лісове 6:1. Арбітр Микола Мельник (Карасин). Голи: Станіслав Приходько (21,79 хв.), Микола Михалик (24,45 хв.), Сергій Невар (35 хв.), Орест Потоцький (63 хв.) - Сергій Германюк (83 хв.).

    Копилля - "Колос" Ст.Чорторийськ 0:1. Арбітр Леонід Андрусик (Будки). Гол: Микола Хітько (2 хв.).

    "Сойне" Прилісне - Колки 2:0. Арбітр Валерій Діваков (Ст.Чорторийськ). Голи: Станіслав Миткалик (66 хв.), Богдан Ковбасюк (75 хв.).

    "Стир" Ст.Чорторийськ - Цміни (28 серпня).

 

 

          Назва команди

  І

  В

  Н

  П

    М`ячі

Очки  

1

     Оконськ

  13

 11

  1

  1

   62 -- 17

  34

2

      «Сойне» Прилісне

  13

  9

  2

  2

   40 -- 12

  29

3

      Городок

  14

  9

  1

  4

   55 -- 24

  28

4

      «Стир» Ст.Чорторийськ

  12

  8

  3

  1

   54 -- 24

  27

5

      Цміни

  13

  7

  2

  4

   28 -- 21

  23

6

      «Кормін» Гораймівка

  14

  5

  2

  7

   31 -- 44

  17

7

      «Колос» Ст.Чорторийськ

  14

  5

  0

  9

   22 -- 32

  15

8

      Колки

  13

  4

  3

  6

   19 -- 25

  15

9

      Кукли/Лісове

  14

  4

  0

 10

   22 -- 70

  12

10

      Копилля

  14

  2

  1

 11

   21 -- 39

  7

11

      Боровичі

  14

  2

  1

 11

  15 -- 62

  7

          

                Бомбардири: 30 мячів - Ігор Савич (Оконськ). 15 - Станіслав Приходько (Городок). 13 - Богдан Ковбасюк ("Сойне"). 11 - Владислав Дячук, Володимир Коваль (обидва "Стир"), Андрій Борисюк (Городок). 9 - Віктор Сущ (Оконськ), Микола Михалик (Городок). 7 - Роман Козлинець ("Стир"), Ігор Поліщук (Цміни). 6 - Віталій Шишко ("Сойне"), Дмитро Редько ("Стир"; Оконськ).

 

 

                Неділя, 16 серпня. 16 тур.

             Боровичі – Колки.

             Цміни – Оконськ.

            «Сойне» Прилісне – «Стир» Ст.Чорторийськ.

             Кукли/Лісове – «Кормин» Гораймівка.

             «Колос» Ст.Чорторийськ – Городок.

              Вихідний Копилля.

                                                          Перша ліга, 14 тур.

    "Підцаревичі" - Старосілля 2:3. Арбітр Василь Шавук (Годомичі). Голи: Ігор Васильчук (27 хв.), Олександр Левков (56 хв.) - Юрій Гайдучик (1 хв.), Михайло Лавренчук (21 хв.), Богдан Загоровець (37 хв.). Довжиця - "Будівельник" Маневичі 2:1. Арбітр Григорій Шуляковський (Колки). Голи: Трохим Засєкін (53 хв.), Максим Старко (85 хв.) - Олег Тарасюк (23 хв.). Красноволя - Будки/Комарове 4:0. Голи: Володимир Демчук (20,78 хв.), Роман Піддубний (37 хв.), Анатолій Тачинський (60 хв.). Четвертня - В.Осниця 5:1. Голи: Олександр Ільчук (10,74 хв.), Сергій Ільчук (28 хв.), Роман Книш (42 хв., пен.), Макар Прокопчук (63 хв.) - Дмитро Рачко (13 хв.). Годомичі - Чорниж 1:2. Арбітр Віталій Денисюк (Годомичі). Голи: Богдан Бойко (35 хв.) - Олександр Сидорчук (22 хв., пен.), Ігор Ляшук (47 хв., пен.).

 

 

          Назва команди

  І

  В

  Н

  П

    М`ячі

Очки  

1

     «Підцаревичі»

 13

  9

  1

  3

   42 -- 21

  28

2

      Довжиця

 13

  9

  1

  3

   36 -- 23

  28

3

      «Будівельник»

 13

  9

  0

  4

   35 -- 14

  27

4

      В.Осниця

 13

  7

  0

  6

   29 -- 31

  21

5

      Троянівка

 12

  6

  3

  3

   44 -- 23

  21

6

      Годомичі

 13

  6

  2

  5

   28 -- 18

  20

7

      Четвертня

 13

  6

  1

  6

   25 -- 32

  19

8

      Чорниж

 12

  6

  0

  6

   28 -- 32

  18

9

      Старосілля

 13

  3

  2

  8

   22 -- 29

  11

10

      Красноволя

 12

  2

  0

 10

   18 -- 51

  6

11

      Будки/Комарове

 13

  2

 0

 10

  16 -- 49

  6

 

     Бомбардири: 17 м`ячів - Богдан Медведюк (Троянівка). 14 - Акінбобойє А. Крістофер ("Будівельник"). 11 - Ігор Ляшук (Чорниж). 10 - Дмитро Король (Довжиця), Сергій Шкода (Троянівка), Олександр Семенюк (В.Осниця), Олександр Климець (Годомичі). 9 - Сергій Л. Олеш ("Підцаревичі"). 8 - Вадим Засєкін (Довжиця), Роман Огребчук (В.Осниця). 7 - Олександр Козловський (Чорниж). 6 - Сергій Тарасюк ("Будівельник"), Борис Олеш ("Підцаревичі"), Максим Старко (Довжиця).

 

 

                Неділя, 16 серпня. 15 тур.

           Старосілля – Годомичі.

           «Будівельник» - Чорниж.

           Будки/Комарове – Четвертня.

           Красноволя – «Підцаревичі».

           Троянівка – Довжиця.

           Вихідний В.Осниця.   

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz