ФІНАЛ
25 червня (неділя)
Волинь-2001 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 4:0 (3:0)
Голи: Гарсієв Хамза, 10, 16, 48; Корнійчук Давид, 18
Попередження: Михальчук Дмитро (Волинь-2001)
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Лисиця Назарій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
Матч за 3-є місце
25 червня (неділя)
ДЮСШ Луга (Іваничі) - Волинь-2002 (Луцьк) - 0:3 (0:1)
Голи: Кобзар Богдан, 20, 53, 56
Попередження: немає
Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Лисиця Назарій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
1/2 фіналу
6 червня (вівторок)
Волинь-2002 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (0:1)
Голи: Кобзар Богдан, 50 - Старушик Микола, 28, 63
Попередження: Кобзар Микола (Волинь-2002)
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Байсарович Ілля
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
7 червня (середа)
Волинь-2001 (Луцьк) - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 1:0 (1:0)
Гол: Огребчук Олександр, 6
Попередження: Яручик Артур, Харчук Дмитро - Чміль Андрій, Лесь Ігор
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Літвінчук Леонід
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
1/4 фіналу
Матчі-відповіді
23 травня (вівторок)
ДЮСШ Ратне - Волинь-2002 (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Щавій Вячеслав, 7; Герасимук Максим, 65
Попередження: Герасимук Максим (Волинь-2002)
Арбітри: Савчук Анатолій, Котік Олексій
24 травня (середа)
ДЮСШ Любомль - Волинь-2001 (Луцьк) - 1:2 (1:1)
Голи: Хмелюк Андрій, 28 - Стернійчук Владислав, 18; Степанюк Назар, 67
Попередження: Сидорук Богдан - Пекар Дмитро
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Шевчук Олександр
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ФК Забороль - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (0:5)
Голи: Симонович Вадим, 36 - Старушик Микола, 7, 9, 57; Рабко Володимир, 8, 30; Фрінас Вадим, 25; Залібський Богдан, 43
Попередження: Пустовіт Ілля (ФК Забороль)
Арбітр: Мельник Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
25 травня (четвер)
ДЮСШ Луга (Іваничі) - ДЮСШ Любешів - 2:2 (1:1)
Голи: Мельничук Віталій, 32; Чміль Андрій, 67 - Мороз Василь, 25, 63
Попередження: Рода Олександр, Лойко Роман - Літвінчук Володимир
Вилучення: Рода Олександр, 62 (позбавлення очевидної гольової можливості) - Літвінчук Володимир, 59 (друге попередження)
Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Вовчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
1/4 фіналу
Перші матчі
11 травня (четвер)
Волинь-2001 (Луцьк) - ДЮСШ Любомль - 5:0 (1:0)
Голи: Костюк Іван, 8; Гарсієв Хамза, 40; Кристін Станіслав, 47, 55; Грушецький Ілля, 65
Попередження: Гойло Богдан (Волинь-2001)
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Лищук Віталій, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
16 травня (вівторок)
Волинь-2002 (Луцьк) - ДЮСШ Ратне - 7:2 (3:2)
Голи: Герасимук Максим, 13, 27; Кобзар Богдан, 30, 53, 67, 69; Ольхович Вадим, 56 - Соботович Михайло, 18 (з пенальті); Касянчук Богдан, 25
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
ДЮСШ Любешів - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 2:3 (2:2)
Голи: Мороз Василь, 9; Заць Олександр, 32 - Лойко Роман, 19; Черкасов Валентин, 23; Сопронюк Сергій, 57
Попередження: Сащук Павло, Муха Владслав - Рода Олександр, Думанський Іван
Вилучення: Тимощук Євген, 57 - Сопронюк Сергій
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Лищук Віталій, Якимчук Юрій
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Забороль - 2:0 (1:0)
Голи: Симонович Вадим, 1 (автогол); Старушик Микола, 53
Попередження: Васільєв Максим, Ткаченко Олександр (обидва - ФК Забороль)
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Байсарович Ілля
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Волинь-2001 |
8 |
8 |
0 |
0 |
35-2 |
24 |
2. |
Волинь-2002 |
8 |
5 |
0 |
3 |
34-10 |
15 |
3. |
ДЮСШ Луга |
8 |
4 |
0 |
4 |
14-26 |
12 |
4. |
ФК Забороль |
8 |
3 |
0 |
5 |
14-22 |
9 |
5. |
ФК Торчин |
8 |
0 |
0 |
8 |
2-39 |
0 |
Група Б
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
ФЦ Ковель-Волинь |
8 |
8 |
0 |
0 |
30-5 |
24 |
2. |
ДЮСШ Любешів |
8 |
3 |
2 |
3 |
9-9 |
11 |
3. |
ДЮСШ Ратне |
8 |
3 |
1 |
4 |
15-18 |
10 |
4. |
ДЮСШ Любомль |
8 |
2 |
3 |
3 |
11-15 |
9 |
5. |
ДЮСШ Ковель |
8 |
0 |
2 |
6 |
4-22 |
2 |
Бомбардири:
12 - Старушик Микола (ФЦ Ковель-Волинь)
10 - Сопронюк Сергій (ДЮСШ Луга)
9 - Герасимук Максим, Кобзар Богдан (обидва - Волинь-2002), Стернійчук Владислав (Волинь-2001)
Номінації:
кращий воротар - Лойко Богдан (ДЮСШ Луга);
кращий захисник - Грицюк Ігор (Волинь-2002);
кращий півзахисник - Приступа Андрій (ФЦ Ковель-Волинь);
кращий нападник - Гарсієв Хамза (Волинь-2001)
|