П`ятниця, 17.11.2017, 21:26
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 ФІНАЛ

25 червня (неділя)

Волинь-2001 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 4:0 (3:0)

Голи: Гарсієв Хамза, 10, 16, 48; Корнійчук Давид, 18

Попередження: Михальчук Дмитро (Волинь-2001)

Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Лисиця Назарій

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

Матч за 3-є місце

25 червня (неділя)

ДЮСШ Луга (Іваничі) - Волинь-2002 (Луцьк) - 0:3 (0:1)

Голи: Кобзар Богдан, 20, 53, 56

Попередження: немає

Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Лисиця Назарій

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

1/2 фіналу

6 червня (вівторок)

Волинь-2002 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (0:1)

Голи: Кобзар Богдан, 50 - Старушик Микола, 28, 63

Попередження: Кобзар Микола (Волинь-2002)

Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Байсарович Ілля

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

7 червня (середа)

Волинь-2001 (Луцьк) - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 1:0 (1:0)

Гол: Огребчук Олександр, 6

Попередження: Яручик Артур, Харчук Дмитро - Чміль Андрій, Лесь Ігор

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Літвінчук Леонід

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

1/4 фіналу

Матчі-відповіді

23 травня (вівторок)

ДЮСШ Ратне - Волинь-2002 (Луцьк) - 0:2 (0:1)

Голи: Щавій Вячеслав, 7; Герасимук Максим, 65

Попередження: Герасимук Максим (Волинь-2002)

Арбітри: Савчук Анатолій, Котік Олексій

 

24 травня (середа)

ДЮСШ Любомль - Волинь-2001 (Луцьк) - 1:2 (1:1)

Голи: Хмелюк Андрій, 28 - Стернійчук Владислав, 18; Степанюк Назар, 67

Попередження: Сидорук Богдан - Пекар Дмитро

Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Шевчук Олександр

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

ФК Забороль - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (0:5)

Голи: Симонович Вадим, 36 - Старушик Микола, 7, 9, 57; Рабко Володимир, 8, 30; Фрінас Вадим, 25; Залібський Богдан, 43

Попередження: Пустовіт Ілля (ФК Забороль)

Арбітр: Мельник Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

25 травня (четвер)

ДЮСШ Луга (Іваничі) - ДЮСШ Любешів - 2:2 (1:1)

Голи: Мельничук Віталій, 32; Чміль Андрій, 67 - Мороз Василь, 25, 63

Попередження: Рода Олександр, Лойко Роман - Літвінчук Володимир

Вилучення: Рода Олександр, 62 (позбавлення очевидної гольової можливості) - Літвінчук Володимир, 59 (друге попередження)

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Вовчук Юрій

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

1/4 фіналу

Перші матчі

11 травня (четвер)

Волинь-2001 (Луцьк) - ДЮСШ Любомль - 5:0 (1:0)

Голи: Костюк Іван, 8; Гарсієв Хамза, 40; Кристін Станіслав, 47, 55; Грушецький Ілля, 65

Попередження: Гойло Богдан (Волинь-2001)

Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Лищук Віталій, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

16 травня (вівторок)

Волинь-2002 (Луцьк) - ДЮСШ Ратне - 7:2 (3:2)

Голи: Герасимук Максим, 13, 27; Кобзар Богдан, 30, 53, 67, 69; Ольхович Вадим, 56 - Соботович Михайло, 18 (з пенальті); Касянчук Богдан, 25

Попередження: немає

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

ДЮСШ Любешів - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 2:3 (2:2)

Голи: Мороз Василь, 9; Заць Олександр, 32 - Лойко Роман, 19; Черкасов Валентин, 23; Сопронюк Сергій, 57

Попередження: Сащук Павло, Муха Владслав - Рода Олександр, Думанський Іван

Вилучення: Тимощук Євген, 57 - Сопронюк Сергій

Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Лищук Віталій, Якимчук Юрій

 

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Забороль - 2:0 (1:0)

Голи: Симонович Вадим, 1 (автогол); Старушик Микола, 53

Попередження: Васільєв Максим, Ткаченко Олександр (обидва - ФК Забороль)

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Байсарович Ілля
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда І В Н П М О
1. Волинь-2001 8 8 0 0 35-2 24
2. Волинь-2002 8 5 0 3 34-10 15
3. ДЮСШ Луга 8 4 0 4 14-26 12
4. ФК Забороль 8 3 0 5 14-22 9
5. ФК Торчин 8 0 0 8 2-39 0
 
 

Група Б

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда І В Н П М О
1. ФЦ Ковель-Волинь 8 8 0 0 30-5 24
2. ДЮСШ Любешів 8 3 2 3 9-9 11
3. ДЮСШ Ратне 8 3 1 4 15-18 10
4. ДЮСШ Любомль 8 2 3 3 11-15 9
5. ДЮСШ Ковель 8 0 2 6 4-22 2
 
 
     Бомбардири:

12 - Старушик Микола (ФЦ Ковель-Волинь)

 10 - Сопронюк Сергій (ДЮСШ Луга)

   9 - Герасимук Максим, Кобзар Богдан (обидва - Волинь-2002), Стернійчук Владислав (Волинь-2001)

 

Номінації:

кращий воротар - Лойко Богдан (ДЮСШ Луга);

кращий захисник - Грицюк Ігор (Волинь-2002);

кращий півзахисник - Приступа Андрій (ФЦ Ковель-Волинь);

кращий нападник - Гарсієв Хамза (Волинь-2001)

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz