Федерація Футболу Волині - - результати матчів
Неділя, 04.12.2016, 10:08
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

         Турнірна таблиця
 

команда

      І     В     Н     П         М      О
1. МФК Ковель-Волинь

   16  

  13 

  1  

  2  

    52-14    

   40   

2.

Вотранс-ЛСТМ

 16

13

0

3

58-23

39

3. ДЮФШ Волинь

 16

12

1

3

65-17

37

4. Шахтар

 16

10

2

4

39-13

32

5. Прип'ять

 16

5

2

9

28-43

16

6. Західний Буг

 16

4

2

10

19-44

14

7. ФК Рожище

 16

3

2

11

21-72

11

8. BRW-ВІК

 16

2

3

11

29-52

9

9. Будівельник

 16

3

1

12

14-47

7

     З команди "Будівельник" знято 3 очки згідно Регламенту змагань
 
          З команди "Прип'ять" знято 1 очко згідно Регламенту змагань
 
 
     Бомбардири:
 
16 - Махнюк Ігор (Вотранс-ЛСТМ)
13 - Данилюк Іван (МФК Ковель-Волинь)
11 - Ліщук Олександр (МФК Ковель-Волинь), Петрук Петро (ДЮФШ Волинь)
  8 - Марковець Олександр (ДЮФШ Волинь), Стасюк Вадим (Шахтар)
  7 - Сірий Андрій (ДЮФШ Волинь), Джерш Сергій (Західний Буг), Неделюк Олександр (Вотранс-ЛСТМ), Круцкевич Олександр (МФК Ковель-Волинь)
  6 - Жук Василь (ДЮФШ Волинь), Обертас Максим, Курило Віталій (обидва - Шахтар), Русило Анатолій (Прип'ять), Хвесь Дмитро (МФК Ковель-Волинь)
  5 - Кримнюк Юрій, Карасюк Роман (обидва - ДЮФШ Волинь), Кузьмич Роман (МФК Ковель-Волинь), Малярчук Максим (Шахтар), Кравчук Олег, Назарук Петро (обидва - Вотранс-ЛСТМ), Ткачук Володимир (Будівельник)
 
 
     18-й тур
     9 жовтня (субота)

ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 3:0 (1:0)
Голи: Дорицький Сергій, 31, Дудко Іван, 51, Ткачук Андрій, 57 (з пенальті)
Попередження: Дудко Іван (ФК Рожище)
Вилучення: Дудко Іван (друге попередження), 86
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Попко Максим, Літвінчук Леонід
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 4:0 (3:0)
Голи: Кашуба Віталій, 2; Данилюк Іван, 18; Ворона Анатолій, 40; Круцкевич Олександр, 56
Попередження: Мороз Петро, Мучак Іван - Шпак Віктор, Баранович Костянтин, Довгополик Олег, Рябіїк Дмитро, Русило Михайло
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Мищук Анатолій, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

   10 жовтня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:2)
Голи: В'юник Андрій, 22; Неделюк Олександр, 28
Попередження: Луньов Валерій - Неделюк Олександр
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Юхименко Михайло
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор



Західний Буг (Іваничі) - Будівельник (Маневичі) - 0:2 (0:1)
Голи: Ткачук Володимир, 31; Ліщук Сергій, 75
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


 
    17-й тур
   2 жовтня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:0)
Гол: Круцкевич Олександр, 85
Попередження: Панас Анатолій, Малярчук Максим - Портянко Олександр
Вилучення: Портянко Олександр, 69 (друге попередження, небезпечна атака суперника)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Антонов Назар
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт



Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Рожище - 12:1 (7:0)
Голи: Махнюк Ігор, 10, 12, 27, 34, 73, 81, 84; Кравчук Олег, 15, 29; Попко Олександр, 38; Неделюк Олександр, 54, Єфремов Леонід, 66 - Майструк Володимир, 68
Попередження: Бенещук Богдан (ФК Рожище)
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Головко Артем
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


     3 жовтня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:4 (1:1)
Голи: Рябіїк Дмитро, 14 - Петрук Петро, 35, 88; Котур Павло, 70; Якубський Олег, 74
Попередження: Черевко Єгор, Ткачук Сергій - Штогрін Роман, Никитюк Роман, Грисюк Андрій
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор



Будівельник (Маневичі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:1 (2:0)
Голи: Пащук Роман, 29; Ткачук Володимир, 36; Засєкін Павло, 74 - Кондра Богдан, 88
Попередження: Савич Ігор, Ткачук Володимир (обидва - Будівельник)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

 
    16-й тур
   25 вересня (субота)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ - 2:1 (0:0)
Голи: Хвесь Дмитро, 51; Круцкевич Олександр, 68 - Махнюк Ігор, 69
Попередження: Круцкевич Олександр - Махнюк Ігор, Батрак Олександр, Шпак Сергій
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Смірнов Василь
4-й арбітр: Попко Максим
Делегат-інспектор: Гащин Володимир
 

ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 2:1 (0:1)
Голи: Ткачук Андрій, 77 (з пенальті); Кузьмич Роман, 85 - Засєкін Павло, 29
Попередження: Воробей Радіон, Клімець Олександр, Омельчук Володимир, Бенещук Богдан - Веремейчик Владислав
Вилучення: Романік Володимир, 76 (Будівельник), фол останньої надії
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Харко Любомир, Журибіда Володимир
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор 



   26 вересня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:2 (1:0)
Голи: Джерш Сергій, 41, 52 (з пенальті), 85 - Могилецький Вадим, 71; Никитюк Андрій, 90 (з пенальті)
Попередження: Громадецький Олександр, Гандзюк Андрій (обидва - BRW-ВІК)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:2 (0:1)
Голи: Приндета Віталій, 60 (з пенальті); Марковець Олександр, 87 - Курило Віталій, 8; Стасюк Вадим, 70 (з пенальті)
Попередження: Якубський Олег, Петрук Петро, Штогрін Роман, Сташевський Антон, Циркуненко Павло - Обертас Максим, Каварський Андрій
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Антонов Назар, Головко Артем
4-й арбітр: Дмитрук Віталій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
 
    15-й тур
    18 вересня (субота)
Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (0:5) 
Голи: Панасюк Микола, 46 - Портянко Олександр, 17; Данилюк Іван, 18, 74; Круцкевич Олександр, 27, 38; Мороз Петро, 45; Ятчук Олександр, 60 (з пенальті)
Попередження: Пащук Роман - Данилюк Іван, Круцкевич Олександр
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


     19 вересня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (2:0)
Голи: Русило Анатолій, 15; Чернюк Іван, 45, 90; Будько Володимир, 84; Рябіїк Дмитро, 88; Ткачук Сергій, 89
Попередження: Джерш Сергій, Магдюк Анатолій (обидва - Західний Буг)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор 


ФК Рожище - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:3 (2:2)
Голи: Майструк Володимир, 9, 34; Дудко Іван, 87 - Кондра Богдан, 13; Гриців Богдан, 24; Самолюк Юрій, 49
Попередження: Омельчук Володимир, Дудко Іван, Дорицький Сергій, Воробей Радіон - Болдінков Валерій
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Юхимчук Сергій, Міщук Віталій
4-й арбітр: Антонов Назар
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 4:2 (2:0)
Голи: Махнюк Ігор, 25, 46; Назарук Петро, 45, 75 - Карасюк Роман, 45 (з пенальті); Павлов Євген, 73
Попередження: Кедик Ігор, Попко Олександр, Назарук Петро - Карасюк Роман, Жук Василь
Вилучення: Карасюк Роман, 87 (ДЮФШ Волинь) (небезпечна атака суперника з ціллю нанесення травми)
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Попко Максим, Головко Артем
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
     14-й тур
     12 вересня (неділя)
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - +:- (неявка команди "Будівельник")
 
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Літвінчук Олег, Занько Олег
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


Західний Буг (Іваничі) - ФК Рожище - 3:0 (0:0)
Голи: Сидчук Павло, 51, 70; Куліков Володимир, 64
Попередження: Жуковський Іван (Західний Буг)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Антонов Назар
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:2 (0:1) 
Голи: Гомза Іван, 20; Обертас Максим, 50
Попередження: Черевко Єгор - Малярчук Максим, Романюк Артур
Нереалізовані пенальті: Шпак Віктор, 78 - Стасюк Вадим, 36
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Дмитрук Віталій
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


      14 вересня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0) 
Голи: Круцкевич Олександр, 54; Кузьмич Роман, 90+2
Попередження: Портянко Олександр, Дувакін Дмитро, Данилюк Іван, Мучак Іван - Луньов Валерій
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Попко Максим
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
 
     13-й тур
     4 вересня (субота)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:5 (0:4)
Голи: Петрук Петро, 5; Циркуненко Павло, 7; Штогрін Роман, 10; Подригуля Сергій, 34, 66
Попередження: Дуднік Олег (BRW-ВІК)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Смірнов Василь
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:4 (0:0)
Голи: Данилюк Іван, 75, 84, 86; Круцкевич Олександр, 82
Попередження: Ткачук Андрій - Данилюк Іван
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Скиданюк Сергій
4-й арбітр: Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


     5 вересня (неділя)
Шахтар (Нововолинськ) - Західний Буг (Іваничі) - 4:0 (1:0)
Голи: Домашук Ігор, 37; Сісарук Андрій, 51; Стасюк Вадим, 75, 89
Попередження: Домашук Ігор, Гомза Іван - Савкевич Сергій, Польний Сергій
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Головко Артем, Заяць Олексій
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 4:0 (1:0)
Голи: Кравчук Олег, 21; Батрак Олександр, 50; В'юник Андрій, 67; Неделюк Олександр, 80
Попередження: Кравчук Олег - Ткачук Сергій
Нереалізований пенальті: Шпак Сергій, 64 (Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Антонов Назар
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор 

 
    12-й тур
   27 серпня (п'ятниця)
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ФК Рожище - 8:2 (4:0)
Голи: Штогрін Роман, 6, Петрук Петро, 9, 25, 30, Марковець Олександр, 53, 80, Гущин Артур, 70, Никитюк Роман,71 - Омельчук Володимир, 55, Кодлубай Андрій, 75
Попередження: Никитюк Роман, Приндета Віталій - Демчук Василь
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Занько Олег, Силюк Григорій
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт 
 

   28 серпня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Махнюк Ігор, 15, Кедик Ігор, 83
Попередження: Панас Анатолій, Малярчук Максим, Домашук Ігор - Махнюк Ігор, Батрак Олександр, Кравчук Олег, Назарук Петро, Матюк Сергій
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Головко Артем, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   29 серпня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (0:0)
Голи: Гребенік Олександр, 52; Михалик Микола, 59; Рябіїк Дмитро, 73
Попередження: Потапчук Роман, Рябіїк Дмитро - Гизун Ігор
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Західний Буг (Іваничі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:1)
Голи: Джерш Руслан, 62 - Мороз Петро, 12
Попередження: Хмелярський Володимир, Мороз Петро, Соколовський Вадим (всі - МФК Ковель-Волинь)
Вилучення: Кашуба Віталій, 90 (МФК Ковель-Волинь) (агресивна поведінка)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Безуглий Олег
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 
 
     11-й тур
   21 серпня (субота)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Прип'ять (Любешів) - 3:3 (3:0) 
Голи: Цинькевич Роман, 6; Громадецький Олександр, 40, 42 - Рябіїк Дмитро, 49, Русило Анатолій, 59; Гребенік Олександр, 82
Попередження: Немирський Богдан, Карпук Максим - Морозенко Олександр
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


    22 серпня (неділя)
Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:3 (0:2)
Голи: Стасюк Вадим, 4; Обертас Максим, 38; Домашук Ігор, 74
Попередження: Ткачук Володимир, Цвілюк Юрій, Гизун Ігор, Шевчук Андрій - Стасюк Вадим, Домашук Ігор, Чернов Микола
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Західний Буг (Іваничі) - 6:3 (3:0)
Голи: Назарук Петро, 15, 74; Батрак Олександр, 20; Кравчук Олег, 25, 68; Куренов Олександр, 90+2 - Джерш Сергій, 59; Джерш Руслан, 64; Демус Юрій, 87
Попередження: Куренов Олександр (Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Безуглий Олег
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


    24 серпня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Голи: Карасюк Роман, 8 (з пенальті)
Попередження: Кашуба Віталій, Потеруха Іван, Ятчук Олександр - Сташевський Антон, Баденчук Володимир
Вилучення: Баденчук Володимир, 63 (ДЮФШ Волинь) (друге попередження)
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

 
  10-й тур

   14 серпня (субота)
 
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 5:0 (2:0)
Голи: Куренов Олександр, 14, 50; Махнюк Ігор, 39, 60; Бурковський Дмитро, 81
Попередження: Шпак Сергій, В'юник Андрій (обидва - Вотранс-ЛСТМ)
Нереалізований пенальті: Неделюк Олександр, 57 (Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 7:1 (4:0)
Голи: Гребеник Олександр, 6; Русило Анатолій, 27, 65; Шпак Віктор, 34; Баранович Костянтин, 41; Михалик Микола, 70; Божко Віктор, 86 - Ткачук Андрій, 48
Попередження: Чернюк Іван (Прип'ять)
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Молодіжні склади: 2:2 (0:1) (Кух Андрій-2 - Іщук Іван-2)


    15 серпня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:3 (1:2)
Голи: Джерш Сергій, 39 - Марковець Олександр, 19, 41; Штогрін Роман, 50
Попередження: Польний Сергій - Сірий Андрій
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Шахтар (Нововолинськ) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 1:0 (0:0)
Гол: Обертас Максим, 70
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор

 
   9-й тур
 
  26 червня (субота)
 
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 5:3 (2:0)
Голи: Махнюк Ігор, 1; В'юник Андрій, 13, Назарук Петро, 51; Куренов Олександр, 76; Неделюк Олександр, 90+2 - Никитюк Андрій, 62; Самолюк Юрій, 86, 87
Попередження: Матюк Сергій - Качан Богдан, Болдінков Валерій, Цинькевич Роман
Вилучення: Болдінков Валерій (BRW-ВІК), друге попередження
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Скиданюк Сергій
4-й арбітр: Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

  27 червня (неділя)

Будівельник (Маневичі) - Західний Буг (Іваничі) - 1:3 (0:0)
Голи: Ткачук Володимир, 87 - Савкевич Сергій, 74; Джерш Руслан, 56 (з пенальті), 83
Попередження: Панасюк Микола - Савкевич Сергій
Нереалізований пенальті: Шевчук Андрій, 3 (Будівельник)
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Заяць Олексій
4-й арбітр: Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Шахтар (Нововолинськ) - ФК Рожище - 12:0 (9:0)
Голи: Бортнічук Ігор, 1; Курило Віталій, 7, 7; Стасюк Вадим, 19 (з пенальті); Домашук Ігор, 22, 42; Малярчук Максим, 24; Сісарук Андрій, 28; Романюк Артур, 39, 89; Обертас Максим, 67; Бенещук Богдан, 73 (автогол)
Попередження: Кренц Вадим - Ткачук Андрій
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор 


Прип'ять (Любешів) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:5 (1:2)
Голи: Шпак Віктор, 25 (з пенальті) - Кузьмич Роман, 32 (з пенальті); Хвесь Дмитро, 41; Данилюк Іван, 49, 80; Мучак Іван, 71
Попередження: Русило Анатолій, Михалик Микола - Заліпа Юрій, Данилюк Іван
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
4-й арбітр: Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор 

 
   8-й тур 
  19 червня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:1 (1:1)
Голи: Мороз Петро, 10; Данилюк Іван, 87 - Малярчук Максим, 32
Попередження: Мороз Петро, Мучак Іван, Дувакін Дмитро - Каварський Андрій, Олійник Василь, Стасюк Вадим
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Головко Артем
4-й арбітр: Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт



ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 8:2 (4:0)
Голи: Карасюк Роман, 10, 28 (з пенальті), 34; Петрук Петро, 40; Жук Василь, 57, 62; Никитюк Роман, 61; Розум Денис, 67 - Черевко Єгор, 48 (з пенальті); Шпак Віктор, 53 (з пенальті)
Попередження: Ткачук Сергій, Шпак Віктор (всі - Прип'ять)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Безуглий Олег
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


   20 червня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Будівельник (Маневичі) - 6:1 (3:1)
Голи: Назаренко Юрій, 5, 18, 46 (з пенальті); Казмірчук Дмитро, 33; Тарасюк Дмитро, 55; Груй Євген, 78 - Речун Роман, 30
Попередження: Ліщук Сергій, Каразія Тарас (всі - Будівельник)
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Попко Максим, Панасюк Олександр
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор 


ФК Рожище - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:5 (0:3)
Голи: Майструк Володимир, 83 - Кабанов Тарас, 6; Шпак Сергій, 36; Неделюк Олександр, 41; Чорнуха Ігор, 49, 55
Попередження: Неделюк Олександр, Бурковський Дмитро (всі - Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Літвінчук Леонід
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
     7-й тур
   12 червня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 3:1 (0:1)
Голи: Кабанов Тарас, 59, Махнюк Ігор, 90; Неделюк Олексадр, 90+3 (з пенальті) - Хвесь Дмитро, 38
Попередження: Шпак Сергій, Махнюк Ігор, Попко Олександр, Єфремов Леонід, Матюк Сергій - Мороз Петро, Данилюк Іван
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Попко Максим, Панасюк Олександр
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

   13 червня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Західний Буг (Іваничі) - 1:2 (1:2)
Голи: Груй Євген, 6 - Савкевич Сергій, 40; Джерш Сергій, 42
Попередження: Качан Богдан, Заїка Ярослав (обидва - BRW-ВІК)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
4-й арбітр: Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Будівельник (Маневичі) - ФК Рожище - 2:2 (0:1)
Голи: Ткачук Володимир, 77, 85 - Климець Олександр, 34; Воробей Родіон, 90
Попередження: Ліщук Сергій - Ляшук Андрій, Бруй Олександр
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Головко Артем
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Шахтар (Нововолинськ) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - +:- (згідно рішення КДК)

Попередження: Обертас Максим - Жук Василь, Сташевський Антон
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Рожило Олександр
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

 
   6-й тур
    5 червня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (1:0)
Голи: Кузьмич Роман, 22; Ліщук Олександр, 60, 72 (з пенальті)
Попередження: Кузьмич Роман, Мороз Петро - Шевчук Андрій, Пащук Роман, Ліщук Сергій
Вилучення: Ятчук Олександр, 13 (МФК Ковель-Волинь) (нецензурні та образливі висловлювання на адресу арбітра)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Кохановський Василь 



   6 червня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - Прип'ять (Любешів) - 0:1 (0:0)
Голи: Черевко Єгор, 75
Попередження: Польний Сергій, Джерш Сергій - Черевко Єгор, Довгополик Олег, Баранович Костянтин, Будько Володимир, Чернюк Іван
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Школьний Ігор



BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ФК Рожище - 6:0 (3:0)
Голи: Груй Євген, 11, 75; Унтілов Олександр, 14; Татарінцев Віталій, 44; Гриців Богдан, 59, 89
Попередження: Унтілов Олександр (BRW-ВІК)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Головко Артем, Попко Максим
4-й арбітр: Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


    8 червня (вівторок)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 7:1 (5:1) 
Голи: Гринченко Андрій, 4, 24 (два - з пенальті); Сірий Андрій, 37; Жук Василь, 38; Бабир Олексій, 42; Карасюк Роман, 66; Петрук Петро, 68 - Неделюк Олександр, 44 (з пенальті)
Попередження: Бабир Олексій, Карасюк Роман, Приндета Віталій - Попко Олександр, Чепелюк Олександр, В'юник Андрій, Куренов Олександр
Нереалізований пенальті: Гринченко Андрій, 23 (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Головко Артем
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

 
    5-й тур
  30 травня (неділя)

ФК Рожище - Західний Буг (Іваничі) - 3:2 (1:1)
Голи: Ляшук Андрій, 5; Калюта Дмитро, 81; Ткачук Андрій, 84 - Шульженко Роман, 17; Пучковський Тарас, 76
Попередження: Ткачук Андрій - Трефіловський Дмитро
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Дмитрук Віталій
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт



Будівельник (Маневичі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:4 (0:3)
Голи: Жук Василь, 16; Приндета Віталій, 29; Марковець Олександр, 36; Сірий Андрій, 51
Попередження: Шулипа Сергій - Карасюк Роман
Нереалізований пенальті: Марковець Олександр, 20 (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
4-й арбітр: Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор



Шахтар (Нововолинськ) - Прип'ять (Любешів) - 5:0 (3:0)
Голи: Курило Віталій, 31; Малярчук Максим, 32; Обертас Максим, 45; Стасюк Вадим, 56; Панас Анатолій, 77
Попередження: Домашук Ігор - Рябіїк Дмитро, Довгополик Олег, Будько Володимир, Русило Анато
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz