Федерація Футболу Волині - - результати матчів
Субота, 03.12.2016, 00:18
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

          Турнірна таблиця
 
 
команда
І
В
Н
П
М
О
1.
МФК Ковель-Волинь            
   16  
  13  
  3  
  0  
   76-9   
    42    
2.
ДЮФШ Волинь
16
12
3
1
70-12
39
3.
Шахтар
16
8
2
6
27-21
26
4.
BRW-ВІК
16
8
1
7
37-22
25
5.
Вотранс-ЛСТМ
16
7
1
8
37-53
22
6.
Прип'ять
16
6
3
7
32-35
21
7.
ФК Рожище
16
5
4
7
19-32
19
8.
Західний Буг
16
1
2
13
9-86
5
9.
Будівельник
16
2
1
13
9-46
4
 
     З команди "Будівельник" знято 3 очки згідно Регламенту змагань
 
     Бомбардири:
23 - Заліпа Андрій (МФК Ковель-Волинь)
 18 - Примачок Сергій (Вотранс-ЛСТМ)
 16 - Носко Федір (МФК Ковель-Волинь)
 14 - Мякота Дмитро (МФК Ковель-Волинь)
 13 - Шаула Юрій (ДЮФШ Волинь)
 11 - Кух Андрій (Прип'ять)
  9 - Ризванюк Максим (МФК Ковель-Волинь)
  8 - Ільїн Віталій (МФК Ковель-Волинь), Головко Микола (Шахтар)
 
 
   18-й тур
    9 жовтня (субота)

ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 1:0 (0:0)
Гол: Стоцький Дмитро
Попередження: Старіков Юрій - Веремчук Микола, Дахновський Роман, Кренц Сергій
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - +:- (згідно Регламенту змагань)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Мищук Анатолій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

    10 жовтня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 4:2 (2:2)
Голи: Андрусик Андрій, Коломієць Сергій-2, Підчеха Давид - Примачок Сергій-2 
Попередження: Прокоф'єв Віктор (BRW-ВІК)
Вилучення: Прокоф'єв Андрій (BRW-ВІК) (друге попередження)
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Юхименко Михайло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор



Західний Буг (Іваничі) - Будівельник (Маневичі) - 0:0 (0:0)
Попередження: Рода Максим (Західний Буг)
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

 
    17-й тур
     2 жовтня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:0 (0:0)
Попередження: Глинюк Віктор - Мороз Павло
Вилучення: Чернов Микола (Шахтар) (друге попередження)
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Рожище - 0:3 (0:0)
Голи: Дмитрук Дмитро-2, Данилюк Павло
Попередження: Стужук Роман (ФК Рожище)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


    3 жовтня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:5 (1:3)
Голи: Кух Андрій - Адамський Павло, Солованюк Іван-2, Шаула Юрій, Гаврилюк Владислав
Попередження: Кравчак Віталій, Крисько Олександр - Ярмолюк Анатолій
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор



Будівельник (Маневичі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:1 (0:1)
Голи: Велігурський Віталій, Сущ Віктор - Підчеха Давид
Попередження: Шатковський Павло (Будівельник)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
 
 
      16-й тур
     25 вересня (субота)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ - 5:0 (3:0)
Голи: Носко Федір-2, Ткачук Владислав, Мякота Дмитро, Заліпа Андрій
Попередження: Семенюк Іван (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Гащин Володимир 


ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 2:1 (0:0)
Голи: Дмитрук Ігор-2 - Тарасюк Олег
Попередження: Дмитрук Ігор, Віхренко Артур - Коваль Олександр, Лісовецький Микола
Вилучення: Віхренко Артур (ФК Рожище), друге попередження
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Харко Любомир, Журибіда Володимир
Делегат-інспектор: Школьний Ігор 




     26 вересня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 0:2 (0:2)
Голи: Камінський Богдан, Пилиповець Олександр
Попередження: Заворотинський Едуард (Західний Буг)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор



ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 6:1 (4:0)
Голи: Воробей Роман, Васютич Ілля, Меткалик Богдан-2, Шаула Юрій-2 - Каштелян Павло
Попередження: Стрижеус Андрій (ДЮФШ Волинь)
Вилучення: Стрижеус Андрій (ДЮФШ Волинь) (друге попередження)
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Антонов Назар, Головко Артем
Делегат-інспектор: Кохановський Василь

 
       15-й тур
      18 вересня (субота)
Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:6 (0:5)
Голи: Мякота Дмитро-3, Носко Федір-2, Ризванюк Максим
Попередження: Шворак Денис - Мороз Павло, Носко Федір
Вилучення: Мороз Павло (МФК Ковель-Волинь) (друге попередження)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


       19 вересня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Західний Буг (Іваничі) - 7:1 (2:0)
Голи: Шерейко Олег, Крисько Олександр, Савчук Іван, Гапонюк Вадим-2, Савчук Євген, Савчук Олександр - Рудець Тарас
Попередження: Савчук Іван, Шерейко Олег (обидва - Прип'ять)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


ФК Рожище - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 0:5 (0:0)
Голи: Конопацький Гліб, Пилиповець Олександр-3, Токарський Мирослав
Попередження: Сирота Олександр, Данилюк Павло - Пилиповець Олександр, Підчеха Давид
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Юхимчук Сергій, Міщук Віталій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:10 (0:3)
Голи: Прощарук Олександр - Шаула Юрій-5, Слива Юрій, Васютич Ілля, Ярмолюк Анатолій-2, Куприянчик Владислав
Попередження: Семенюк Василь (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Головко Артем
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
 
 
       14-й тур
     12 вересня (неділя)
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - +:- (неявка команди "Будівельник")
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Літвінчук Олег, Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


Західний Буг (Іваничі) - ФК Рожище - 1:1 (0:0)
Голи: Смаль Андрій - Хом'ярчук Роман
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 3:1 (2:0)
Голи: Крисько Олександр-2, Савчук Євген - Головко Микола
Попередження: Кух Андрій, Савчук Євген, Сащук Сергій, Черевко Роман - Веремчук Микола, Чернов Микола
Вилучення: Кух Андрій (Прип'ять) (друге попередження)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Дмитрук Віталій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


      14 вересня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 1:1 (1:0) 
Голи: Мякота Дмитро - Конопацький Гліб
Попередження: Заліпа Андрій - Конопацький Гліб
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Попко Максим
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
 
 
    13-й тур
    4 вересня (субота)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Гол: Слива Юрій
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:3 (1:2)
Голи: Дмитрук Дмитро - Заліпа Андрій-2, Носко Федір
Попередження: Семенюк Іван (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Скиданюк Сергій 
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


    5 вересня (неділя)
Шахтар (Нововолинськ) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (3:0)
Голи: Веремчук Микола, Глинюк Віктор, Каштелян Павло, Кантор Назар, Дахновський Роман, Пархомчук Віктор
Попередження: Чернов Микола (Шахтар)
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 3:3 (1:0)
Голи: Примачок Сергій-2, Яницький Вадим - Крисько Олександр, Кух Андрій, Шерейко Олег

Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Антонов Назар
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
 
 
    12-й тур
   27 серпня (п'ятниця)
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ФК Рожище - 0:0 (0:0)

Попередження: Стрижеус Андрій - Семенов Роман, Петришин Владислав
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Занько Олег, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт

   28 серпня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 4:0 (3:0)
Голи: Головко Микола-2, Чопанюк Вадим, Чернов Микола
Попередження: Каштелян Павло, Веремчук Микола, Владарчик Олекcандр (всі - Шахтар)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Головко Артем, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   29 серпня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (2:0)
Голи: Кух Андрій-3
Попередження: Ткачук Артем, Слупачик Богдан (всі - Будівельник)
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Занько Олег, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Західний Буг (Іваничі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:2 (0:1)
Голи: Заліпа Андрій, Ризванюк Максим
Попередження: Коцюбинський Дмитро - Ільїн Віталій
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

 
   11-й тур
    21 серпня (субота)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Прип'ять (Любешів) - 3:2 (2:0)
Голи: Фурман Денис, Карпюк Максим, Коломієць Сергій - Савчук Євген, Матюк Богдан
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


    22 серпня (неділя)
Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:3 (0:3)
Голи: Суш Віктор - Головко Микола-3
Попередження: Мазурок Тарас (Шахтар)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Західний Буг (Іваничі) - 6:1 (3:0)
Голи: Яницький Вадим, Трофемчук Сергій, Примачок Сергій - 3, Веселуха Олександр - Рода Максим (з пенальті)
Попередження: Гуменюк Назар, Чупіков Вадим - Фітьковський Олександр, Рудець Тарас, Рода Максим
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Кохановський Василь



     24 серпня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 2:2
Голи: Носко Федір, Ризванюк Максим - Шаула Юрій, Адамський Павло
Попередження: Заліпа Андрій - Коржик Юрій
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


 
  10-й тур
   14 серпня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 5:1 (3:0)
Голи: Примачок Сергій-2, Слюсарук Олександр, Музичук Вадим, Прощарук Олександр - Шатковський Павло
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 2:2 (0:1)
Голи: Кух Андрій-2 - Іщук Іван-2
Попередження: Гапонюк Вадим, Позняк Олег - Гайда Андрій, Волков Олександр, Віхренко Артур
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   15 серпня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:7 (0:3)
Голи: Солованюк Іван, Ярмолюк Анатолій-3, Коржик Юрій, Адамський Павло, Гаврилюк Владислав
Попередження: Максимук Дмитро (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор



Шахтар (Нововолинськ) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0)
Голи: Головко Микола, Чопанюк Валентин
Попередження: Кантор Назар - Шаптала Олександр, Токарський Мирослав
Вилучення: Бінюк Богдан (BRW-ВІК) (фол останньої надії)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Шагута Костянтин 
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор

 
 
   9-й тур

  26 червня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 4:2 (2:1)
Голи: Жук Микола-3, Яницький Вадим - Гуменюк Назар (автогол), Камінський Богдан
Попередження: Бінюк Богдан (BRW-ВІК)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


   27 червня (неділя)

Будівельник (Маневичі) - Західний Буг (Іваничі) - 2:1 (0:1)
Голи: Сущ Віктор, Ткачук Артем - Рода Максим
Попередження: Сущ Віктор, Савчук Роман, Шворак Денис, Ткачук Артем - Рода Максим
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Силюк Григорій 
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Шахтар (Нововолинськ) - ФК Рожище - 2:0 (1:0)
Голи: Веремчук Микола, Влодарчик Олег
Попередження: Короб Вадим - Данильченко Віктор, Стужук Роман
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Прип'ять (Любешів) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:6 (0:1)
Голи: Мороз Павло, Ільїн Віталій, Мякота Дмитро, Носко Федір, Заліпа Андрій-2
Попередження: Матюк Микола (Прип'ять)
Вилучення: Крисько Олександр (Прип'ять), навмисна гра рукою
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор

 
      8-й тур 
 
   19 червня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Шахтар (Нововолинськ) - 4:0 (1:0)
Голи: Носко Федір, Заліпа Андрій-2, Маригода Ігор
Попередження: Ризванюк Максим - Супрунюк Павло, Мазурок Тарас, Чернов Микола
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Головко Артем
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 7:0 (4:0) 
Голи: Черначук Дмитро-2, Адамський Павло, Шаула Юрій, Слива Юрій-2, Коржик Юрій
Попередження: Черначук Дмитро (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Занько Олег, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


   20 червня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Будівельник (Маневичі) - 4:1 (3:1)
Голи: Брегін Андрій, Механів Максим, Підчеха Давид, Мельник Віталій - Шворак Денис
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


ФК Рожище - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:3 (0:0)
Голи: Семенов Роман - Жук Микола, Музичук Вадим, Примачок Сергій
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
    7-й тур
   12 червня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 2:9 (2:5)
Голи: Примачок Сергій-2 - Носко Федір, Заліпа Андрій-4, Ризванюк Максим-2, Мякота Дмитро-2
Попередження: Мякота Дмитро (МФК Ковель-Волинь) 
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Юхимчук Сергій 
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


    13 червня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (2:0)
Голи: Лобода Микита, Механів Максим, Бінюк Богдан, Ловинюк Олександр-2, Когут Андрій
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Будівельник (Маневичі) - ФК Рожище - -:+ (за порушення норм Регламенту) 
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Головко Артем
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Шахтар (Нововолинськ) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:0 (0:0)
Попередження: Немирський Богдан, Чернов Микола - Максимук Дмитро
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


 
      6-й тур
   5 червня (субота)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Будівельник (Маневичі) - 8:1 (5:1) 
Голи: Ільїн Віталій, Мякота Дмитро, Носко Федір-2, Заліпа Андрій-4 - Невидюк Павло
Попередження: Мякота Дмитро, Заліпа Андрій, Ткачук Владислав, Ющик Олег - Майстер Олег
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Кохановський Василь 


   10 липня (субота)

Західний Буг (Іваничі) - Прип'ять (Любешів) - 0:5 (0:2)
Голи: Кух Андрій-3, Савчук Євген, Матюк Микола
Попередження: Гупало Олександр - Матюк Богдан
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій

 
 

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ФК Рожище - 3:0 (2:0) 
Голи: Ловинюк Олександр, Фурман Денис, Механів Максим
Попередження: Старіков Юрій (ФК Рожище)
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Головко Артем, Попко Максим
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


    8 червня (вівторок)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 7:1 (1:0) 
Голи: Гаврилюк Владислав-2, Сироватка Володимир, Вахмістров Дмитро, Климук Тарас, Магдиш Владислав, Костюк Максим - Прощарук Олександр
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


 
     5-й тур
   30 травня (неділя)

ФК Рожище - Західний Буг (Іваничі) - 6:1 (1:1)
Голи: Старіков Юрій, Хом'ярчук Роман, Семенов Роман-2, Петришин Владислав, Дмитрук Дмитро - Коцюбинський Дмитро
Попередження: Петришин Владислав - Савкевич Сергій, Сеньчук Василь 
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Дмитрук Андрій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт



Будівельник (Маневичі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:6 (0:3)
Голи: Шаула Юрій-2, Слива Юрій, Стрижеус Андрій, Куприянчик Владислав, Миткалик Богдан
Попередження: Шворак Денис - Шаула Юрій, Адамський Павло
Вилучення: Зубенко Станіслав (нецензурні образи на адресу суперника), Шворак Денис (друге попередження) - Шаула Юрій (нецензурні образи на адресу суперника), Адамський Павло (друге попередження)
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Шахтар (Нововолинськ) - Прип'ять (Любешів) - 2:0 (2:0)
Голи: Глинюк Віктор, Чернов Микола
Попередження: Немирський Богдан - Шерейко Олег
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   1 червня (вівторок)

BRW-ВІК (В.-Волинський) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (1:1) 
Голи: Ловинюк Олександр - Носко Федір-2
Попередження: Дьомін Богдан (BRW-ВІК)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Головко Артем
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
 
 
 
  4-й тур
  22 травня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Рожище - 6:0 (3:0) 
Голи: Мякота Дмитро-2; Носко Федір-2; Заліпа Андрій; Ризванюк Максим
Попередження: Сирота Олександр (ФК Рожище)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

   23 травня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:0 (0:0)
Гол: Гупало Олександр
Попередження: Савкевич Сергій - Мазурок Тарас
Вилучення: Веремчук Микола (Шахтар) (удар суперника після зупинки гри)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Головко Артем, Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


Прип'ять (Любешів) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Примачок Сергій; Яницький Вадим
Попередження: Позняк Олег (Прип'ять) 
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


 25 травня (вівторок)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0) 
Голи: Коржик Юрій; Сироватка Володимир
Попередження: Блищук Руслан - Лобода Микита
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Попко Максим, Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

 
 
  3-й тур
 
   15 травня (cубота)
МФК Ковель-Волинь (Волинь) - Західний Буг (Іваничі) - 18:0 (7:0)
Голи: Мякота Дмитро-2, Носко Федір, Заліпа Андрій-6, Середюк Сергій-2, Ільїн Віталій-5, Ризванюк Максим-2
Попередження: Мякота Дмитро (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Попко Максим, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


  16 травня (неділя)

ФК Рожище - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:3 (0:1)
Голи: Старіков Юрій аг; Адамський Павло; Шаула Юрій
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Головко Артем, Занько Олег
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Будівельник (Маневичі) - Прип'ять (Любешів) - 0:1 (0:0)
Голи: Криcько Олександр
Попередження: Сидорчук Роман (Будівельник)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Карамаць Сергій 
Делегат-інспектор: Гащин Володимир



Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:2 (0:1)
Голи: Примачок Сергій - Глинюк Віктор; Кантор Назар 
Попередження: Жук Микола - Кренц Вадим, Веремчук Микола, Глинюк Віктор, Чернов Микола
Вилучення: Глинюк Віктор; Чернов Микола (всі - Шахтар, друге попередження)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор 

2-й тур
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz