П`ятниця, 22.06.2018, 11:24
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 
РЕГЛАМЕНТ
ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ
(ВИЩА ЛІГА)
 
І. Мета і завдання
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату Волині.
1.2. Сприяти проведенню Чемпіонату Волині 2011 року (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих та молодіжних складів, укомплектовані гравцями, не молодшими 1996 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.3. Чемпіонат проводиться за окремим заліком для молодіжних та дорослих складів. Команда-учасниця зобов’язана виставити для участі в Чемпіонаті дорослий та молодіжний склади. У Чемпіонаті Волині 2010 року за молодіжний склад дозволяється заявляти юнаків 1994-1997 років народження.
3.3.1. Під час проведення матчів Чемпіонату серед дорослих складів в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1994-96 рр.н. У разі недотримання даної вимоги команді-учасниці, яка допустила порушення, зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф - 1000 (одна тисяча) грн.
3.3.2. До участі за дорослий склад допускаються гравці, які заявлені за молодіжний склад, не молодші 1996 р.н.
3.3.3. У випадку, якщо гравець 1994-1996 рр.н. отримав травму, замінити його може тільки гравець 1994-1996 рр.н. Якщо такої можливості немає, тоді у складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. У випадку, якщо гравця 1994-1996 рр.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.
3.4. Військовослужбовці, які проходять дійсну або понадстрокову службу на території Волинської області, можуть виступати у Чемпіонаті з письмового дозволу командування військової частини.
3.5. Участь у Чемпіонаті гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається (за винятком гравців 1991 р.н. і молодші).
 
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 11 квітня 2011 року наступні документи:
- для дорослого складу:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 3 чол.);
- копії громадянських паспортів кожного гравця (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом власника на копії);
- кольорова фотокартка кожного гравця (3 х 4 см).
В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїздні ігри. В обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі у Чемпіонаті Волині 2011 року - число, підпис". Без письмової згоди гравець до змагань не допускається.
- для молодіжного складу:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 3 чол.);
- довідка (з фотографією гравця) з ЖКП або сільської ради, яка засвідчує дану особу;
- фотокартка кожного гравця (3 х 4 см);
- медичні довідки про дозвіл гравців брати участь у змаганнях. В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда проводитиме виїздні ігри.
4.1.1. Заявковий лист команди-учасниці в обов’язковому порядку погоджується районною (міською) федерацією футболу та затверджується Федерацією футболу Волині.
4.1.2. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова адреса команди (клубу), контактні телефони і електронні адреси її (його) керівного та тренерського складу, банківські реквізити команди (клубу) для повернення залогового внеску.
4.1.3. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, на дану команду накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ. Гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.
4.3. Спірні питання при заявці (переязавці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.
4.4. Відзаявка та/або дозаявка гравців команд-учасниць Чемпіонату можлива тільки в термін – від моменту закінчення І-го кола та не пізніше, ніж за 3 доби до початку ІІ-го кола згідно Календаря змагань.
4.4.1. Під час проведення змагань дозволяється дозаявка гравців 1994-1997 рр.н. і молодших (дні дозаявки: понеділок - середа).
4.5. При переході гравця з однієї команди-учасниці Чемпіонату в іншу, команда, в яку переходить даний гравець зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі 1000 грн. команді, з якої переходить гравець. При цьому представники команди (згідно заявкового листа), в яку переходить гравець, зобов’язані забезпечити письмову згоду від представників команди (згідно заявкового листа), з якої переходить даний гравець.
4.6. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.
 
V. Умови проведення змагань
5.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника) за схемою «весна – осінь», затвердженого Виконкомом ФФВ. Тривалість гри: молодіжні склади – 2 тайми по 35 хв., дорослі склади – 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі першими.
5.2. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.3. У кожній грі молодіжного та дорослого складів дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права брати участь в даній грі.
5.4. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру картки учасників та заявковий лист. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
5.4.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.
5.5. Запасні гравці, а також не більше 4 офіційних представників команди, прізвища яких внесені до рапорту арбітра, під час матчу зобов’язані перебувати у технічній зоні. Особи, прізвища яких не внесені до рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічній зоні. Розминка запасних гравців під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох гравців від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчів та арбітрів.
5.6. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.
5.7. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
5.8. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за головним арбітром.
5.9. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.10. У випадку запізнення однієї з команд молодіжного складу до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань даній команді накладається штраф у розмірі 300 (триста) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд молодіжного складу взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. При цьому команді дорослого складу, молодіжний склад якої не прибув на гру взагалі або запізнився більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, додатково знімається 1 (одне) очко із загального заліку.
5.10.1. У випадку запізнення однієї з команд дорослого складу до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань даній команді накладається штраф у розмірі 500 (п'ятсот) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд дорослого складу взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після його фактичного початку згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 1 000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФВ. Команді дорослого складу, яка вчасно не прибула на матч, додатково знімається з загального заліку 2 (два) очки.
5.10.2. У випадку, якщо одна з команд не прибула на гру молодіжним та дорослим складами до її фактичного початку, даній команді (молодіжному та дорослому складам) зараховується технічна поразка 0:3. При цьому команда, молодіжний та дорослий склади якої вчасно не прибули на гру, сплачує штраф у розмірі 2 000 (дві тисячі) грн. на рахунок ФФВ, та додатково знімається по 3 (три) очки з загального заліку молодіжного та дорослого складів.
5.10.2.1. У разі, якщо команда молодіжним та дорослим складами повторно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Чемпіонату.
5.10.2.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.
5.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле з розміткою в належному стані;
- роздягальні та суддівську кімнату;
- необхідний інвентар для гри;
- місця для керівників команд та запасних гравців;
- делегата-інспектора місцем, яке надасть зручні умови для виконання своїх обов’язків під час матчу;
- розмітку технічної зони;
- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та делегата-інспектора;
- присутність необхідної кількості працівників правоохоронних органів та лікаря;
- арбітра та делегата-інспектора відповідно рапортом арбітра та рапортом делегата-інспектора.
Команда-господар матчу зобов’язана забезпечити відповідальною особою за безпеку делегата-інспектора та арбітрів.
5.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря (згідно заявкового листа команди-учасниці) або будь-якого іншого лікаря (з направленням з медичної установи), який за 30 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та інспектору, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри молодіжних та дорослих складів команд. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром може покинути місце змагань.
5.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі молодіжних складів не менше, ніж одного працівника правоохоронних органів у міліцейській формі за 30 хв. до початку матчу та не менше, ніж три працівника на матчі дорослих складів за 30 хв. до початку матчу (при цьому працівники правоохоронних органів зобов’язані представитись делегату-інспектору матчу). Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів та делегата-інспектора матчу, офіційних осіб та глядачів.
5.11.3. У разі відсутності лікаря, працівників правоохоронних органів до фактичного початку гри матч не розпочинати, а команді, яка є господарем матчу, надати можливість для забезпечення лікаря та/або працівників правоохоронних органів протягом 30 хвилин після фактичного початку гри згідно календаря змагань. В даному випадку на команду-господаря накладаються штрафні санкції у розмірі 300 (триста) грн. У разі невиконання забезпечення лікаря та/або працівників правоохоронних органів в зазначений час команді-господарю матчу зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.
5.12. Контроль (повноваження) за дотримання вимог у п.п. 5.11, 5.11.1, 5.11.2 та 5.11.3 покладається виключно на делегата-інспектора матчу.
5.13. Команда-господар матчу зобов’язана надати не пізніше, ніж за 2 доби після фактичного закінчення гри в адміністрацію ФФВ відеозапис матчу дорослих складів (на диску). Команда, яка не виконає дану вимогу, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 350 грн. на рахунок ФФВ.
5.14. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Чемпіонаті. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.
 
VI. Арбітраж та інспектування
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Делегат-інспектор є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
6.3. Для обслуговування матчів Чемпіонату призначається бригада арбітрів у складі чотирьох осіб. Функції між арбітрами розподіляються згідно Положення про призначення арбітрів та асистентів арбітра на матчі обласних змагань. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобовязана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.
6.4. Делегат-інспектор контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів під час проведення матчу.
6.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів. Остаточне рішення по цьому питанню приймає делегат-інспектор матчу, погодивши це з Головою Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади арбітрів, матч проводять арбітри найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
6.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
6.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.9. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та делегата-інспектора накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ.
6.10. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову (заступника) Комітету з проведення змагань, Голову (заступника) Комітету арбітрів і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
6.11. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або делегата-інспектора матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.
 
VII. Протести
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та інспектора. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332)78-50-03) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 200 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:
- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
- зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження або вилучення футболіста з поля.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
VIII. Перенесення гри
8.1. Головний арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг). Якщо після припинення зустрічі немає можливості відновити гру протягом 30 хв, то матч буде дограватись або переграватись в інший день (якщо матч зупинено в першій половині зустрічі (до 45 хв гри) та продовження його є неможливим, то даний матч переграється (результат анулюється), якщо в другій половині (після 45 хв гри) – дограється – з урахуванням поточного результату). Остаточне рішення залишається за Комітетом з проведення змагань.
8.2. Перенесення гри можливе лише у разі виникнення об’єктивних причин. Команда-ініціатор переносу гри зобов’язана письмово повідомити адміністрацію ФФВ та Комітет по проведенню змагань не пізніше, ніж за 5 днів до даної календарної гри. Тільки за письмовою згодою обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись, даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до/або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін).
8.2.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.
8.3. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 8.2., рішення про дату проведення даної календарної гри вирішує Комітет з проведення змагань.
8.4. Участь команди у міжнародних, всеукраїнських змаганнях або будь-яких інших турнірах під час Чемпіонату не є підставою для перенесення матчів. 8.5 Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Комітету з проведення змагань.
 
IX. Дисциплінарні санкції
9.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.
9.2. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка Волині.
9.3. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.
9.4. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.
9.5. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.
9.6. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.
9.7. Команда-учасниця зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.
9.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.
9.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отимали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у матчах до рішення КДК.
9.10. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
9.11. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні (футбольний сезон 2011 року – з 15 лютого по 30 жовтня), то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.
9.12. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону.
9.13. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.
9.14. За сплату обов’язкового грошового внеску відповідальність покладається на команду-учасницю Чемпіонату.
9.15. Команда, яка не сплатила обов’язковий грошовий внесок, до наступної гри не допускається.
 
Х. Визначення місць команд у турнірній таблиці
10.1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
10.2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
10.3. У випадку рівності показників, вказаних в пункті 10.2. у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
10.4. За рівності показників, вказаних у пункту 10.3., перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.
10.5. Команда, яка у Чемпіонаті посіла останнє місце, в наступному сезоні 2012 року братиме участь в Чемпіонаті Волині у першій лізі.
10.6. Команда, яка у Чемпіонаті посіла передостаннє місце, зобов’язана зіграти з командою, яка посіла у Чемпіонаті Волині 2011 року (перша ліга) друге місце, перехідні ігри (вдома і на виїзді) за право брати участь у сезоні 2012 року в Чемпіонаті Волині у вищій лізі.
 
ХІ. Фінансові умови
11.1. Для покриття витрат по проведенню Чемпіонату Волині з футболу 2011 року та виконання статутної діяльності Федерації футболу Волині команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 11 квітня цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 13 500 (тринадцять тисяч п’ятсот) грн.
11.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.
11.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату - за рахунок відряджаючих організацій.
 
ХІІ. Нагородження
12.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон Волині з футболу 2011 року» та нагороджується кубком, дипломом І ступеня, а гравці та офіційні представники команд – грамотами та медалями. Команди, які посіли ІІ – ІІІ місця, нагороджуються дипломами відповідних ступенів, а гравці та офіційні особи – грамотами і медалями.
 
ХІІІ. Заключні положення
13.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету з проведення змагань у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.
13.2. Всі додатки до регламенту Чемпіонату є його невід’ємною частиною.
13.3. Команди-учасниці Чемпіонату Волині вищої ліги допускаються до участі у розіграші Кубка Волині 2011 року.
13.4. Початок ігор Чемпіонату Волині з футболу 2011 року:
молодіжні склади - 13.00 год,
дорослі склади – 15.00 год.
 
 
 
ДОДАТОК №1
(для визначення Чемпіона та призерів Чемпіонату Волині 2011 року серед дорослих складів)


Чемпіонат Волині проходить в два етапи: попередній етап та фінальна частина.
На попередньому етапі ігри проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника), затвердженого Президією ФФВ. Команди, які зайняли I-IV місця, виходять в другий етап змагань (фінальну частину).
У фінальній частині команда, яка посіла І місце, зустрічається з командою, яка посіла IV місце; команда, яка посіла ІІ місце, зустрічається з командою, яка посіла ІІІ місце.
Матчі проводяться на своєму полі та на полі суперника.
На даному етапі переможець визначається за такими показниками:
- за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;
- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;
- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, після другої гри призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.
Переможці цих пар розігрують І-ІІ місця, переможені – ІІІ-IV місця (дані зустрічі проводяться з однієї гри на полі, затвердженому рішенням Комітету з проведення змагань ФФВ).
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
volynfootball

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz