Вівторок, 24.04.2018, 05:01
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Головна » 2017 » Вересень » 14 » ДЮФЛ ВОЛИНІ (ВИЩА ЛІГА)
ДЮФЛ ВОЛИНІ (ВИЩА ЛІГА)
11:44

Група "А"

10-й тур

21 квітня (субота)

Вікторія (Луцький район) - Торпедо (Копачівка) - 3:1 (0:0)

Голи: Веселов Владислав, 46; Ольфанс Вадим, 51; Кушко Дмитро, 75 - Мищук Нестор, 14

Попередження: Глушко Дмитро (Торпедо)

Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Безуглий Ігор

 

 

Турія (Затурці) - Колос (Ківерці) - 3:0 (2:0)

Голи: Ковальчук Максим, 15; Мотрій Назар, 32; Пашкуда Дмитро, 80+1

Попередження: Барчук Владислав - Ткач Олександр, Вікторов Микола

Арбітр: Ярмощук Роман, асистенти арбітра - Твердяк Микола, Шевчук Андрій

Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

 

22 квітня (неділя)

Ласка (Боратин) - Олімпія (Княгининок)

Арбітр: Супрунюк Павло, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр

Час проведення матчу: 15:00 год

 

 

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Агропродукт (Горохів)

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Дмитрук Андрій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

Час та місце проведення матчу: 14:00 год, м. Луцьк, стадіон ЛНТУ

 

 

10-й тур пропускають: Батрак Олександр (Колос, тренер), Кухта Богдан (ЛСТМ №536)

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда І В Н П М О
1. Агропродукт 9 9 0 0 67-2 27
2. Торпедо 9 6 2 1 34-15 20
3. ЛСТМ №536 9 6 2 1 30-13 20
4. Олімпія 9 2 3 4 14-31 9
5. Ласка 9 3 0 6 15-30 9
6. Колос К 9 2 2 5 13-34 8
7. Турія 9 1 2 6 12-28 5
8. Вікторія 9 0 3 6 12-44 3

 

 

Група "Б"

10-й тур

21 квітня (субота)

Шахтар (Нововолинськ) - НФК Колос (Іваничі)

Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Лисиця Назарій, Бас Назарій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

Час проведення матчу: 15:30 год

 

 

Прип'ять (Любешів) - Стир (Старий Чорторийськ) - 4:1 (0:0)

Голи: Муха Владислав, 51; Халик Олександр, 60; Мороз Василь, 69; Лавренюк Олег, 78 - Герштун Василь, 79

Попередження: Басалка Ігор (Стир)

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Мельник Олег, Столярчук Павло

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

 

22 квітня (неділя)

Рубіж (Любомль) - Надія (Хорів)

Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Стаднік Сергій, Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

Час проведення матчу: 15:00 год

 

 

24 квітня (вівторок)

ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель)

Час проведення матчу: 16:00 год

 

 

10-й тур пропускають: Галета Ярослав (НФК Колос І), Євстратьєв Володимир (Прип'ять, тренер), Ляшук Давид (Шахтар) 

 

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда І В Н П М О
1. ФЦ Ковель-Волинь 9 8 1 0 41-4 25
2. ДЮСШ-ВІК 9 7 1 1 29-4 22
3. Прип'ять 9 5 2 2 20-9 17
4. Шахтар 9 3 3 3 14-13 12
5. Рубіж 9 3 1 5 16-18 10
6. Надія 9 3 0 6 11-30 9
7. Стир 9 2 0 7 5-25 6
8. НФК Колос І 9 1 0 8 7-40 3
 
Бомбардири:
23 - Ягнич Віталій (Агропродукт)
  14 - Жук Михайло (Агропродукт)
     12 - Згоранець Богдан (Агропродукт)
 
 
Переглядів: 4194 | Додав: volynfootball | Рейтинг: 3.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz