Ліга чемпіонів Волині
Надія-Хорів (Хорів) - Стир (Старий Чорторийськ) - 1:5 (1:1)
Голи: Бобилєв Володимир, 44 - Портянко Іван, 24, 79; Козлинець Роман, 55; Богдан Сергій, 75; Коваль Володимир, 83
Попередження: Ревко Віктор - Вейна Василь, Коваль Володимир
Вилучення: Юндак Юрій, 87 (Надія)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Силюк Григорій
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
Наше місто (Доротище) - Надія-Хорів (Хорів) - 1:2 (1:1)
Голи: Гушинець Андрій, 42 - Лещук Іван, 36, 78
Попередження: Карасюк Михайло, Гушинець Андрій, Лукашук Андрій - Семенюк Віктор, Дробалюк Микола, Ревко Віктор, Левчук Анатолій
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Попко Максим, Карамаць Сергій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
Ласка-2 (Боратин) - Стир (Старий Чорторийськ) - 1:1 (0:1) (по пен. 4:5)
Голи: Шафранюк Віталй, 81 (з пенальті) - Лойко Василь, 16
Нереалізований пенальті: Лойко Василь, 53 (Стир) (воротар)
Післяматчеві пенальті: Стоянович Володимир -, Москвіч Роман +, Ольшевський Павло +, Хасая Георгій +, Шафранюк Віталій +, Лихацький Олександр - - Портянко Іван +, Коваль Володимир -, Богдан Сергій +, Речун Павло +, Свентий Роман +, Вейна Василь +
Попередження: Лихацький Олександр, Стоянович Володимир - Богдан Сергій
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Лихач Веніамін, Бочаров Андрій
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
25 жовтня (субота)
Група А
(місце проведення - с. Заріччя Ковельського р-ну)
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - Наше місто (Доротище) - 1:1 (0:0)
Голи: Березюк Юрій, 35 - Вдовкін Артем, 33
Попередження: Качан Богдан - Лукашук Андрій
Стир (Старий Чорторийськ) - Заброди - 1:1 (1:1)
Голи: Козлинець Роман, 13 (з пенальті) - Заліпа Іван, 11 (з пенальті)
Попередження: Бондарчук Дмитро, Свентий Роман (обидва - Стир)
Наше місто (Доротище) - Стир (Старий Чорторийськ) - 1:1 (0:1)
Голи: Грицюк Роман, 37 (з пенальті) - Козлинець Роман, 10
Попередження: Бондарчук Дмитро (Стир)
Заброди - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 0:1 (0:0)
Гол: Березюк Юрій, 22
Попередження: Пінкевич Олександр (Заброди)
Стир (Старий Чорторийськ) - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 2:0 (2:0)
Голи: Козлинець Роман, 11; Коваль Володимир, 15
Попередження: немає
Наше місто (Доротище) - Заброди - 6:0 (3:0)
Голи: Гушинець Андрій, 8, 14, 30; Вдовкін Артем, 11; Лукашук Андрій, 23; Прадійчук Богдан, 36
Попередження: Рижко Олег - Соботович Дмитро
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Наше місто |
3 |
1 |
2 |
0 |
8-2 |
5 |
2. |
Стир |
3 |
1 |
2 |
0 |
4-2 |
5 |
3. |
ДОФ Арбо |
3 |
1 |
1 |
1 |
2-3 |
4 |
4. |
Заброди |
3 |
0 |
1 |
2 |
1-8 |
1 |
Група Б
(місце проведення - с. Жовтневе Іваничівського р-ну)
Арбітри: Баран Андрій, Секунда Сергій, Шаланов Михайло
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
Надія-Хорів (Хорів) - Зимне - 3:0 (1:0)
Голи: Бобилєв Володимир, 4, 42, 45
Попередження: Дружко Валентин, Кротач Руслан, Кисель Сергій (усі - Надія-Хорів)
ФК Моє Жовтневе (Жовтневе) - Надія-Хорів (Хорів) - 1:1 (0:0)
Голи: Тесля Владислав, 55 - Бобилєв Володимир, 36
Попередження: немає
Зимне - ФК Моє Жовтневе (Жовтневе) - 0:2 (0:1)
Голи: Гимза Ярослав, 18; Мицюра Денис, 55
Попередження: немає
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Надія-Хорів |
2 |
1 |
1 |
0 |
4-1 |
4 |
2. |
Моє Жовтневе |
2 |
1 |
1 |
0 |
3-1 |
4 |
3. |
Зимне |
2 |
0 |
0 |
2 |
0-5 |
0 |
Група В
(місце проведення - м. Ківерці)
Арбітри: Матвіюк Роман, Вовчук Юрій, Карамаць Сергій
Спостерігач арбітражу: Романчук Петро
Ласка-2 (Боратин) - Колос (Ківерці) - 5:0 (3:0)
Голи: Шафранюк Віталій, 4, 50; Стоянович Володимир, 26; Чайка Володимир, 54; Заєць Олексій, 58
Попередження: Москвич Роман, Гуменюк Віталій, Видрич Сергій - Ващук Олександр, Власюк Андрій
Юність (Галичани) - Ласка-2 (Боратин) - 3:2 (2:1)
Голи: Войтюк Юрій, 4; Данилюк Роман, 26; Войтюк Едуард, 53 - Шафранюк Віталій, 17 (з пенальті); Гуменюк Віталій, 36
Попередження: Чапик Віталій - Гуменюк Віталій, Хасая Георгій
Колос (Ківерці) - Юність (Галичани) - 6:0 (1:0)
Голи: Полтавець Андрій, 7, 33, 43; Горохоль Володимир, 36; Пашинський Петро, 41; Лищук Віталій, 59
Попередження: Бичок Василь, Власюк Андрій, Ващук Олександр (усі - Колос К)
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Ласка-2 |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-3 |
3 |
2. |
Колос |
2 |
1 |
0 |
1 |
6-5 |
3 |
3. |
Юність |
2 |
1 |
0 |
1 |
3-8 |
3 |
Бомбардири:
5 - Бобилєв Володимир (Надія-Хорів)
4 - Гушинець Андрій (Наше місто), Козлинець Роман (Стир), Шафранюк Віталій (Ласка-2)
3 - Полтавець Андрій (Колос К)
|