Календар матчів чемпіонату Горохівщини
по футболу 2-а група 2015 року (1-е коло)
1-й тур 26 квітня 7-й тур 7 червня
Брендас Марянівка – Сокіл Мирків 1:1 Сокіл М – ФК Цегів 0:2
ФК Журавники – Спартак Скобелка 1:1 ФК Ржищів – Темп Ш 5:1
Сокіл Сільце – ФК Цегів 6:2 Брендас М– ФК Підбереззя 12:1
Штурм Бужани – Темп Шклинь 1:1 ФК Журавники – ФК Новостав 1:3
ФК Новостав – ФК Підбереззя 1:2 Сокіл С – Штурм Б 6:0
ФК Ржищів - вихідні Спартак С - вихідні
2-й тур 3 травня 8-й тур 14 червня
ФК Цегів – ФК Підбереззя 7:2 ФК Новостав – Сокіл С 0:2
Спартак С – ФК Новостав 3:0 ФК Підбереззя – ФК Журавники 3:1
Сокіл М – Штурм Б 0:0 Темп Ш – Брендас М 2:10
ФК Ржищів – Сокіл С 4:6 ФК Цегів – ФК Ржищів 2:4
Брендас – ФК Журавники 4:0 Спартак С – Сокіл М 2:0
Темп Ш – вихідні Штурм Б - вихідні
3-й тур 10 травня 9-й тур 21 червня
ФК Журавники – ФК Ржищів 0:0 ФК Ржищів – Спартак С 1:4
Сокіл С – Сокіл М 4:0 Брендас М – ФК Цегів 5:3
Штурм Б – Спартак С 1:4 ФК Журавники – Темп Ш 1:3
ФК Новостав – ФК Цегів 1:1 Сокіл С – ФК Підбереззя 7:1
ФК Підбереззя – Темп Ш 0:3 Штурм Б – ФК Новостав 5:3
Брендас М – вихідні Сокіл М - вихідні
4 тур 17 травня 10-й тур 28 червня
Сокіл С – Брендас М 2:3 ФК Підбереззя – Штурм Б 3:1
Штурм Б – ФК Ржищів 5:3 Темп Ш – Сокіл С 1:5
ФК Новостав – Сокіл М 0:0 ФК Цегів – ФК Журавники 7:0
ФК Підбереззя – Спартак С 1:4 Спартак С – Брендас М 2:3
Темп Ш – ФК Цегів 2:1 Сокіл М – ФК Ржищів 2:1
ФК Журавники – вихідні ФК Новостав - вихідні
5-й тур 24 травня 11-й тур 5 липня
Спартак С – Темп Ш 1:0 Темп Ш – ФК Новостав
Сокіл М – ФК Підбереззя 0:0 ФК Цегів – Штурм Б
ФК Ржищів – ФК Новостав 7:2 Спартак С – Сокіл С
Брендас М – Штурм Б 7:2 Сокіл М – ФК Журавники
ФК Журавники – Сокіл С 1:1 ФК Ржищів – Брендас М
ФК Цегів – вихідні ФК Підбереззя - вихідні
6-й тур 31 травня
Штурм Б – ФК Журавники 2:0
ФК Новостав – Брендас М 1:8
ФК Підбереззя – ФК Ржищів 5:3
Темп Ш – Сокіл М 2:3
ФК Цегів – Спартак С 4:2
Сокіл С - вихідні
Календар матчів чемпіонату Горохівщини
по футболу 2-а група 2015 року (1-е коло)
12-й тур 19 липня 18-й тур 30 серпня Сокіл Мирків - Брендас Марянівка 0:2 ФК Цегів – Сокіл М
Спартак Скобелка - ФК Журавники 0:4 Темп Ш - ФК Ржищів
ФК Цегів - Сокіл Сільце 3:5 ФК Підбереззя - Брендас М
Темп Шклинь - Штурм Бужани 6:1 ФК Новостав - ФК Журавники
ФК Підбереззя - ФК Новостав 2:1 Штурм Б - Сокіл С
ФК Ржищів - вихідні Спартак С - вихідні
13-й тур 26 липня 19-й тур 6 вересня
ФК Підбереззя - ФК Цегів 1:3 Сокіл С - ФК Новостав
ФК Новостав - Спартак С 1:1 ФК Журавники - ФК Підбереззя
Штурм Б - Сокіл М 2:3 Брендас М - Темп Ш
Сокіл С - ФК Ржищів 9:1 ФК Ржищів - ФК Цегів
ФК Журавники - Брендас 1:4 Сокіл М - Спартак С
Темп Ш – вихідні Штурм Б - вихідні
14-й тур 2 серпня 20-й тур 13 вересня
ФК Ржищів - ФК Журавники 3:0 (+:-) Спартак С - ФК Ржищів
Сокіл М - Сокіл С 2:2 ФК Цегів - Брендас М
Спартак С - Штурм Б 3:0 (+:-) Темп Ш - ФК Журавники
ФК Цегів - ФК Новостав 3:0 ФК Підбереззя - Сокіл С
Темп Ш - ФК Підбереззя 0:0 ФК Новостав - Штурм Б
Брендас М – вихідні Сокіл М - вихідні
15 тур 9 серпня 21-й тур 20 вересня
Брендас М - Сокіл С 4:3 Штурм Б - ФК Підбереззя
ФК Ржищів - Штурм Б 2:0 Сокіл С - Темп Ш
Сокіл М - ФК Новостав 3:0(+:-) ФК Журавники - ФК Цегів
Спартак С - ФК Підбереззя 2:0 Брендас М - Спартак С
ФК Цегів - Темп Ш 6:2 ФК Ржищів - Сокіл М
ФК Журавники – вихідні ФК Новостав - вихідні
16-й тур 16 серпня 22-й тур 27 вересня
Темп Ш - Спартак С ФК Новостав - Темп Ш
ФК Підбереззя - Сокіл М Штурм Б - ФК Цегів
ФК Новостав - ФК Ржищів Сокіл С - Спартак С Штурм Б - Брендас М ФК Журавники- Сокіл М
Сокіл С - ФК Журавники Брендас М - ФК Ржищів
ФК Цегів – вихідні ФК Підбереззя - вихідні
17-й тур 23 серпня
ФК Журавники - Штурм Б
Брендас М - ФК Новостав
ФК Ржищів - ФК Підбереззя
Сокіл М - Темп Ш
Спартак С - ФК Цегів
Сокіл С - вихідні
Всі матчі відбуваються на полях команд вказаних першими.
Матчі починаються в 17 годині. Перенесення початку матчів дозволяється тільки після письмового звернення в ФФГ та отримання на це відповідного дозволу.
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
М’ячі
|
Очки
|
«Брендас» Мар’янівка
|
13
|
12
|
1
|
0
|
74 - 18
|
37
|
«Сокіл» Сільце
|
14
|
10
|
2
|
2
|
62 - 24
|
32
|
«Спартак» Скобелка
|
14
|
8
|
2
|
4
|
31- 20
|
26
|
ФК Цегів
|
14
|
8
|
1
|
5
|
47 - 31
|
25
|
ФК Підбереззя
|
14
|
5
|
2
|
7
|
21 - 45
|
17
|
«Сокіл» Мирків
|
14
|
4
|
5
|
5
|
14 - 21
|
17
|
ФК Ржищів
|
13
|
5
|
1
|
7
|
34 - 47
|
16
|
«Темп» Шклинь
|
13
|
4
|
3
|
6
|
24 - 35
|
15
|
«Штурм» Бужани
|
14
|
3
|
2
|
9
|
21 - 44
|
10*
|
ФК Журавники
|
13
|
2
|
3
|
8
|
13 – 30
|
8*
|
ФК Новостав
|
14
|
1
|
4
|
9
|
14 – 40
|
6*
|
|
|
|
|
|
|
|
Команді «Штурм» Бужани у грі 14-го туру з командою Спартак С зараховано технічну поразку 0:3 за невиїзд на гру та знято 1 очко.
Команді ФК Журавники у грі 14-го туру з командою ФК Ржищів зараховано технічну поразку 0:3 за невиїзд на гру та знято 1 очко.
Команді ФК Новостав у грі 15-го туру з командою Сокіл М зараховано технічну поразку 0:3 за невиїзд на гру та знято 1 очко.
Турнірна таблиця 2-ї групи станом на 10 серпня 2015 року.
|