|
Група "В"
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
КДЮСШ Горохів |
8 |
6 |
0 |
2 |
25-7 |
18 |
2. |
ДЮСШ Вол.-Вол. р-н |
8 |
5 |
1 |
2 |
17-8 |
16 |
3. |
Шахтар |
8 |
5 |
1 |
2 |
8-6 |
16 |
4. |
ДЮСШ Луга |
8 |
3 |
0 |
5 |
10-18 |
9 |
5. |
Західний Буг |
8 |
0 |
0 |
8 |
0-21 |
0 |
10-й тур
12 травня (вівторок)
КДЮСШ Горохів - Західний Буг (Іваничі) - 5:0 (1:0)
Голи: Жук Михайло, 25, 37; Вознюк Олександр, 41; Калитка Роман, 43; Мушит Тарас, 60
Попередження: Какашвілі Ігор - Ляхман Павло
Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Карпук Людмила
Спостерігач арбітражу: Романчук Петро
Шахтар (Нововолинськ) - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 3:0 (2:0)
Голи: Тітус Артур, 8; Мінькач Юрій, 27; Жипа Роман, 60
Нереалізований пенальті: Гальчук Данило, 20 (Шахтар) (повз ворота)
Попередження: Галета Ярослав, Пужаєнко Владислав (обидва - ДЮСШ Луга)
Арбітр: Пилипчук Василь, асистенти арбітра - Твердяк Микола, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
9-й тур
7 травня (четвер)
Західний Буг (Іваничі) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:1 (0:0)
Гол: Жипа Роман, 39
Попередження: Гамота Юрій - Зраітель Ілля
Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Твердяк Микола, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Вілюк Микола
ДЮСШ Володимир-Волинський р-н - ДЮСШ Горохів - 2:1 (0:1)
Голи: Копитко Максим, 53; Гудик Віталій, 60+1 - Козаченко Богдан, 14
Попередження: немає
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Вовчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
8-й тур
30 квітня (четвер)
Шахтар (Нововолинськ) - ДЮСШ Володимир-Волинський р-н - 0:1 (0:0)
Гол: Артисюк Дмитро, 39
Попередження: Нікончук Владислав - Хімічук Юрій
Арбітр: Демчук Назарій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Шаланов Михайло
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
ДЮСШ Луга (Іваничі) - Західний Буг (Іваничі) - 3:0 (1:0)
Голи: Криса Дмитро, 6; Вовк Андрій, 56; Мельничук Віталій, 59
Попередження: Курбай Ілля (ДЮСШ Луга)
Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Твердяк Микола, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Вілюк Микола
7-й тур
21 квітня (вівторок)
ДЮСШ Володимир-Волинський р-н - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 2:3 (2:2)
Голи: Цвид Станіслав, 9; Артисюк Дмитро, 29 - Сопронюк Сергій, 19, 49; Криса Дмитро, 25
Попередження: Копитко Максим - Галета Ярослав
Арбітр: Демчук Назарій, асистенти арбітра - Шаланов Михайло, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
КДЮСШ Горохів - Шахтар (Нововолинськ) - 0:1 (0:1)
Гол: Ляшук Давід, 27 (з пенальті)
Попередження: Гриценко Андрій (Шахтар)
Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Вовчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
6-й тур
28 жовтня (вівторок)
Західний Буг (Іваничі) - ДЮСШ Володимир-Волинський - 0:2 (0:1)
Голи: Пожарський Дмитро, 21 (автогол); Цвид Станіслав, 35
Попередження: Цвид Станіслав, Нечипор Микола (обидва - ДЮСШ Володимир-Волинський район)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Демчук Назарій
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
30 жовтня (четвер)
ДЮСШ Луга (Іваничі) - КДЮСШ Горохів - 1:2 (0:1)
Голи: Криса Дмитро, 35 - Гудаль Владислав, 11; Ярема Володимир, 49
Попередження: Кононець Дмитро (КДЮСШ Горохів)
Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Каплун Віталій, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
5-й тур
21 жовтня (вівторок)
Західний Буг (Іваничі) - КДЮСШ Горохів - 0:3 (0:1)
Голи: Козаченко Богдан, 3; Вознюк Олександр, 36, 57
Попередження: немає
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Солодуха Нестор
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
22 жовтня (середа)
ДЮСШ Луга (Іваничі) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:2 (0:2)
Голи: Малецький Максим, 17; Мінькач Юрій, 22
Попередження: Нікончук Владислав (Шахтар)
Арбітр: Баран Андрій, асистенти арбітра - Панасюк Андрій, Шаланов Михайло
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
4-й тур
15 жовтня (середа)
Шахтар (Нововолинськ) - Західний Буг (Іваничі) - 1:0 (0:0)
Гол: Нікончук Владислав, 57 (з пенальті)
Попередження: немає
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Шаланов Михайло, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
16 жовтня (четвер)
КДЮСШ Горохів - ДЮСШ Володимир-Волинський район - 4:2 (2:1)
Голи: Вознюк Олександр, 17; Козаченко Богдан, 22, 46; Калитка Роман, 33 - Хомич Богдан, 15; Артисюк Дмитро, 50
Попередження: Шишкін Ілля (КДЮСШ Горохів)
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Бас Назарій, Мельник Олег
Спостерігач арбітражу: Онопріюк Віктор
3-й тур
8 жовтня (середа)
ДЮСШ Володимир-Волинський район - Шахтар (Нововолинськ) - 0:0 (0:0)
Попередження: Мінькач Юрій (Шахтар)
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Вовчук Юрій, Панасюк Андрій
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
Західний Буг (Іваничі) - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 0:2 (0:0)
Голи: Криса Дмитро, 43; Курбай Ілля, 57
Попередження: немає
Нереалізований пенальті: Лойко Богдан (ДЮСШ Луга), 9 (воротар)
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Каплун Віталій, Солодуха Нестор
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
2-й тур
30 вересня (вівторок)
ДЮСШ Луга (Іваничі) - ДЮСШ Володимир-Волинський район - 0:4 (0:1)
Голи: Цвид Станіслав, 14, 44, 52; Хомич Богдан, 57
Попередження: немає
Арбітр: Баран Андрій, асистенти арбітра - Бас Назарій, Шаланов Михайло
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
Шахтар (Нововолинськ) - КДЮСШ Горохів - 0:5 (0:1)
Арбітр: Козаченко Богдан, 8; Калитка Роман, 33, 40, 50; Гаць Назар, 52
Попередження: Демчук Денис - Мушит Тарас
Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Панасюк Андрій, Солодуха Нестор
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
1-й тур
23 вересня (вівторок)
КДЮСШ Горохів - ДЮСШ Луга (Іваничі) - 5:1 (5:1)
Голи: Гудаль Владислав, 11; Вознюк Олександр, 12, 30; Козаченко Богдан, 22; Калитка Роман, 24 - Лойко Богдан, 18 (з пенальті)
Попередження: Гудаль Владислав (КДЮСШ Горохів)
Вилучення: Гудаль Владислав, 46 (КДЮСШ Горохів) (позбавлення очевидної можливості забити гол)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Пилипчук Василь, Карпук Людмила
Спостерігач арбітражу: Онопріюк Віктор
26 вересня (п'ятниця)
ДЮСШ Володимир-Волинський район - Західний Буг (Іваничі) - 4:0 (3:0)
Голи: Хомич Богдан, 7, 38; Гудик Віталій, 18; Ковальов Дмитро, 24
Попередження: Цвид Станіслав, Ковальов Дмитро (обидва - ДЮСШ Володимир-Волинський район)
Арбітр: Супрунюк Павло, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Шаланов Михайло
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
|
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Календар |
« Травень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|