14-й тур
15 червня (субота)Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 5:1 (3:1) Голи: Махнюк Ігор, 4; Курінов Олександр, 6; Кравчук Олег, 8; Крот Роман, 49; Горщарук Дмитро, 87 - Панасюк Микола, 29 Попередження: немає Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Шахтар (Нововолинськ) - 3:3 (3:2)Голи: Данилюк Іван, 9, 21; Кузьміч Роман, 40 - Шипук Олександр, 12; Сісарук Андрій, 44, 85 Попередження: Романчук Юрій, Данилюк Іван, Кашуба Віталій, Кузьміч Роман, Портянко Олександр - Шипук Олександр, Курило Віталій Арбітр: Турчик Богдан, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Силюк Григорій
4-й арбітр: Мельник Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
16 червня (неділя) ФК Піддубці - ФК Ласка (Боратин) - 1:1 (0:0) Голи: Стадніцький Олександр, 81 (з пенальті) - Степанов Роман, 51 Попередження: Стадніцький Олександр - Лисенко Максим, Козловський Андрій Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Юхименко Михайло 4-й арбітр: Хомич Олена Делегат-інспектор: Оришкевич Володимир
ФК Мар'янівка - ФК Рожище - 2:6 (2:4) Голи: Хринюк Богдан, 24; Хамула Олександр, 35 - Петришин Владислав, 2; Коровіцький Владислав, 23; Дмитрук Дмитро, 25, 38; Стужук Роман, 72; Сомик Михайло, 82 Попередження: немає Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Кірепко Анатолій, Кирилюк Михайло
4-й арбітр: Тимчак Вадим
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
13-й тур
8 червня (субота)Шахтар (Нововолинськ) - ФК Рожище - 3:0 (1:0) Голи: Луньов Валерій, 14, 53; Сісарук Андрій, 72 Попередження: Стасюк Віктор, Любежанін Олександр, Панас Анатолій - Присяжнюк Василь, Майструк Володимир, Сивий Олег Вилучення: Панас Анатолій, 81 (друге попередження) - Сивий Олег, 88 (друге попередження) Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Столярчук Павло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:9 (0:3)Голи: Ткачук Петро, 80 (автогол) - Кашуба Віталій, 6, 42; Хвесь Дмитро, 25 (з пенальті); Мороз Петро, 59; Мороз Павло, 74, 87; Портянко Іван, 75, 83; Чапко Сергій, 90 Нереалізований пенальті: Баранович Костянтин, 33 (Будівельник) (воротар) Попередження: Ліщук Сергій, Коць Роман, Куницький Олег - Мороз Павло Вилучення: Коць Роман, 63 (Будівельник) (друге попередження) Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Бочаров Андрій
4-й арбітр: Дмитрук Богдан
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
9 червня (неділя) Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - ФК Піддубці - 4:0 (1:0) Голи: Пушкарчук Андрій, 28; Махнюк Ігор, 72, 80, 86 Попередження: Неделюк Олександр, В'юник Андрій, Мосійчук Олександр - Бебко Павло, Шахов Альберт, Полтавець Андрій, Киричук Роман, Грисюк Андрій, Баденчук Володимир Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Безуглий Олег 4-й арбітр: Дмитрук Андрій Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
ФК Ласка (Боратин) - ФК Мар'янівка - 8:1 (4:0) Голи: Степанов Роман, 12, 21, 65, 83; Єфремов Леонід, 22, 34; Марковець Олександр, 46; Ясинський Андрій, 61 - Єфремов Олександр, 52 Попередження: Фібіч Юрій, Фібіч Василь (обидва - ФК Мар'янівка) Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
4-й арбітр: Дмитрук Богдан
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
12-й тур
1 червня (субота)Будівельник (Маневичі) - ФК Піддубці - 0:4 (0:2) Голи: Бебко Павло, 21 (з пенальті), 45; Стадніцький Олександр, 48; Шахов Альберт, 62 Попередження: Харченко Іван (ФК Піддубці) Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Кірепко Анатолій
4-й арбітр: Корпош Руслан
Делегат-інспектор: Школьний Ігор 2 червня (неділя)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - 2:2 (2:2)Голи: Кашуба Віталій, 24 (з пенальті); Кузьмич Роман, 25 - В'юник Андрій, 21; Пушкарчук Андрій, 45 Попередження: Чапко Сергій, Данилюк Іван, Давидюк Едуард - Олійник Василь, Назарук Петро, Неделюк Олександр, В'юник Андрій Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Столярчук Павло
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
ФК Рожище - ФК Ласка (Боратин) - 0:3 (0:3) Голи: Назарчук Олександр, 17; Єфремов Леонід, 45+1, 45+2 Попередження: Бубнюк Віталій, Присяжнюк Василь, Деркач Василь, Сасовський Андрій, Карпець Олександр, Дмитрук Дмитро, Сивий Олег, Косаревич Роман, Сомик Михайло - Губій Олександр, Трефіловський Дмитро, Коржик Юрій, Марковець Олександр, Степанов Роман Вилучення: Карпець Олександр, 60 (ФК Рожище) (друге попередження) Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Дмитрук Андрій 4-й арбітр: Турчик Богдан Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
Шахтар (Нововолинськ) - ФК Мар'янівка - 3:1 (1:0) Голи: Панас Анатолій, 10; Курило Віталій, 52; Луньов Валерій, 85 - Хринюк Богдан, 65 Попередження: Місюра Микола - Хринюк Богдан Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Антонов Назар, Хомич Олена
4-й арбітр: Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
11-й тур
25 травня (субота)ФК Рожище - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - 0:2 (0:1) Голи: Махнюк Ігор, 12, 62 Попередження: Присяжнюк Василь (ФК Рожище) Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Косарик Ярослав
4-й арбітр: Мельник Олег
Делегат-інспектор: Романчук Петро 26 травня (неділя)
ФК Ласка (Боратин) - Шахтар (Нововолинськ) - 6:1 (3:0)Голи: Степанов Роман, 3 (з пенальті), 41, 72; Кодлубай Андрій, 23; Єфремов Леонід, 47; Марковець Олександр, 61 - Стасюк Вадим, 63 (з пенальті) Попередження: Губій Олександр, Трефіловський Дмитро (обидва - ФК Ласка) Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Хомич Олена
4-й арбітр: Дмитрук Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
ФК Піддубці - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (1:1) Голи: Киричук Роман, 9 - Мороз Петро, 45+6; Чапко Сергій, 90+5 Попередження: Іваніцький Роман, Грисюк Андрій - Кашуба Віталій, Ворона Анатолій, Портянко Олександр, Мороз Петро, Чапко Сергій, Портянко Іван Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Мельник Олег Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
ФК Мар'янівка - Будівельник (Маневичі) - 4:3 (2:2) Голи: Бондарчук Тарас, 16 (з пенальті); Гладун Владислав, 44; Хринюк Богдан, 49, 62 - Сущ Віктор, 29, 36; Засєкін Павло, 63 (з пенальті) Попередження: Магера Сергій, Стасюк Максим - Цвілюк Юрій, Дудчик Роман, Калінка Юрій Вилучення: Дудчик Роман, 86 (Будівельник) Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Безуглий Олег
4-й арбітр: Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Оришкевич Володимир
10-й тур
18 травня (субота)Будівельник (Маневичі) - ФК Рожище - 0:3 (0:1) Голи: Дмитрук Дмитро, 2, 72, 79 Попередження: Речун Роман, Дудчик Роман, Ліщук Сергій - Ткачук Андрій, Коровіцкий Олександр, Косаревич Віталій Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Мадзей Володимир
4-й арбітр: Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - ФК Ласка (Боратин) - 0:2 (0:1)Голи: Єфремов Леонід, 9; Степанов Роман, 63 Попередження: В'юник Андрій - Назарчук Олександр, Кодлубай Андрій, Вознюк Костянтин Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Кирилюк Михайло
4-й арбітр: Хомич Олена
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
19 травня (неділя)
ФК Піддубці - Шахтар (Нововолинськ) - 4:0 (1:0) Голи: Полтавець Андрій, 9, 62; Бебко Павло, 54, 77 Попередження: Бебко Павло - Панас Анатолій Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Журибіда Володимир
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Мар'янівка - 18:0 (8:0) Голи: Кашуба Віталій, 2, 16, 33, 52; Данилюк Іван, 11, 19, 47, 70, 78; Ворона Анатолій, 13; Портянко Олександр, 22; Чапко Сергій, 41, 50, 56, 74; Кузьмич Роман, 59; Хвесь Дмитро, 59; Мороз Петро, 88 (з пенальті) Попередження: Давидюк Едуард (МФК Ковель-Волинь) Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Хомич Олена
4-й арбітр: Турчик Богдан
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
9-й тур
1 травня (середа) ФК Ласка (Боратин) - Будівельник (Маневичі) - 6:2 (3:1) Голи: Кодлубай Андрій, 3; Степанов Роман, 9, 65, 75 (з пенальті), 85 (з пенальті); Назарчук Олександр, 33 - Шишко Віталій, 30; Ковбасюк Богдан, 66 Попередження: Вознюк Костянтин, Трефіловський Дмитро (обидва - ФК Ласка) Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Головко Артем
4-й арбітр: Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Шахтар (Нововолинськ) - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - 1:4 (1:2)Голи: Чунис Олег, 7 - Махнюк Ігор, 20, 36, 53; Курінов Олександр, 90+2 Попередження: Курило Віталій, Панас Анатолій - Шпак Сергій, Горщарук Дмитро, Олійник Василь, Курінов Олександр, Пушкарчук Андрій Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Баран Андрій, Смірнов Василь
4-й арбітр: Кузьмич Ярослав
Делегат-інспектор: Романчук Петро
2 травня (четвер)
ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:2 (0:1)
Голи: Данилюк Іван, 45; Кузьмич Роман, 75 Попередження: Сомик Михайло, Сивий Олег - Ільїн Віталій, Кашуба Віталій Вилучення: Сомик Михайло, 63 (друге попередження) - Кашуба Віталій, 63 (друге попередження) Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Хомич Олена
4-й арбітр: Журибіда Володимир
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
11 травня (субота)
ФК Мар'янiвка - ФК Піддубці - 1:3 (1:0) Голи: Гладун Владислав, 20 - Редько Дмитро, 56; Полтавець Андрій, 60; Кузьмич Роман, 70 (з пенальті) Попередження: Повідзьон Олександр - Харченко Іван, Грисюк Андрій Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Баран Андрій
4-й арбітр: Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
8-й тур
27 квітня (субота) ФК Піддубці - ФК Рожище - 2:0 (1:0) Голи: Редько Дмитро, 45; Кривицький Валентин, 66 (з пенальті) Попередження: Полтавець Андрій, Грисюк Андрій, Іваніцький Роман, Кузьмич Роман, Улітич Олександр - Майструк Володимир, Ткачук Андрій, Сомик Михайло, Старіков Юрій Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Дмитрук Богдан
4-й арбітр: Хомич Олена
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
28 квітня (неділя) Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:4 (0:1)Голи: Дудчик Роман, 63; Баранович Костянтин, 68 - Обертас Максим, 40, 56, 84; Чунис Олег, 57 Попередження: не було Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Силюк Григорій
4-й арбітр: Мельник Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Ласка (Боратин) - 4:3 (2:2)
Голи: Чапко Сергій, 13; Ліщук Олександр, 16; Портянко Олександр, 83; Хвесь Дмитро, 88 - Степанов Роман, 25; Марковець Олександр, 42; Єфремов Леонід, 89 Попередження: Портянко Олександр - Трефіловський Дмитро, Назарчук Олександр, Видрич Микола Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Дмитрук Богдан
4-й арбітр: Гарасимків Василь
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - ФК Мар'янiвка - 11:2 (7:2)Голи: Махнюк Ігор, 24, 29, 38, 44, 58; Кравчук Олег, 27; Кабанов Тарас, 36 (з пенальті); Хринюк Богдан, 40 (автогол); Пушкарчук Андрій, 52, 90; Главацький Андрій, 75 - Гладун Владислав, 8, 28 Попередження: Жук Микола, Перлов Роман - Бондарчук Тарас Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Хомич Олена
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
|