1 коло 1 тур 24 серпня (п'ятниця) 1. ФК Ласка (Боратин) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) (14:00) 25 серпня (субота) 2. Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) (15:00) 26 серпня (неділя) 3. ФК Рожище - ФК Піддубці (16:00) 4. ФК Мар'янівка - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) (16:00)
2 тур 1 вересня (субота) 5. Будівельник - ФК Ласка (16:00) 2 вересня (неділя) 6. Луцьксантехмонтаж-536 - Шахтар (14:00) 7. ФК Піддубці - ФК Мар'янівка (14:00) 8. МФК Ковель-Волинь - ФК Рожище (16:00) 3 тур 8 вересня (субота) 9. ФК Рожище - Будівельник (13:00) 9 вересня (неділя) 10. Шахтар - ФК Піддубці (14:00) 11. ФК Ласка - Луцьксантехмонтаж-536 (16:00) 12. ФК Мар'янівка - МФК Ковель-Волинь (16:00) 4 тур 15 вересня (субота) 13. Шахтар - ФК Ласка (15:00) 16 вересня (неділя) 14. МФК Ковель-Волинь - ФК Піддубці (15:00) 15. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Рожище (15:00) 16. Будівельник - ФК Мар'янівка (16:00) Кубок Волині 22-23 вересня 1/8 фіналу 5 тур 29 вересня (субота) 17. ФК Піддубці - Будівельник (14:00) 30 вересня (неділя) 18. Луцьксантехмонтаж-536 - МФК Ковель-Волинь (15:00) 19. ФК Ласка - ФК Рожище (15:00) 20. ФК Мар'янівка - Шахтар (15:00)
6 тур 6 жовтня (субота) 21. МФК Ковель-Волинь - Будівельник (15:00) 7 жовтня (неділя) 22. ФК Піддубці - Луцьксантехмонтаж-536 (14:00) 23. ФК Мар'янівка - ФК Ласка (15:00) 24. ФК Рожище - Шахтар (15:00) 7 тур 13 жовтня (субота) 25. Будівельник - Луцьксантехмонтаж-536 (15:00) 14 жовтня (неділя) 26. ФК Ласка - ФК Піддубці (14:00) 27. ФК Рожище - ФК Мар'янівка (15:00) 28. Шахтар - МФК Ковель-Волинь (15:00)
Кубок Волині 20-21 жовтня 1/4 фіналу
2 коло 8 тур 28 квітня (неділя)
29. Будівельник - Шахтар (17:00)
30. МФК Ковель-Волинь - ФК Ласка (15:00) 27 квітня (субота)
31. ФК Піддубці - ФК Рожище (15:00) 28 квітня (неділя)
32. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Мар'янівка (17:00)
9 тур 1 травня (середа)
33. ФК Ласка - Будівельник (15:00)
34. Шахтар - Луцьксантехмонтаж-536 (17:00)
35. ФК Мар'янівка - ФК Піддубці (17:00) 2 травня (четвер)
36. ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (15:00)
10 тур 18 травня (субота)
37. Будівельник - ФК Рожище (17:00) 19 травня (неділя)
38. ФК Піддубці - Шахтар (15:00)
39. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Ласка (17:00)
40. МФК Ковель-Волинь - ФК Мар'янівка (17:00)
11 тур 26 травня (неділя)
41. ФК Ласка - Шахтар (15:00)
42. ФК Піддубці - МФК Ковель-Волинь (15:00) 25 травня (субота)
43. ФК Рожище - Луцьксантехмонтаж-536 (17:00) 26 травня (неділя)
44. ФК Мар'янівка - Будівельник (17:00)
12 тур 2 червня (неділя)
45. Будівельник - ФК Піддубці (15:00)
46. МФК Ковель-Волинь - Луцьксантехмонтаж-536 (15:00)
47. ФК Рожище - ФК Ласка (14:00)
48. Шахтар - ФК Мар'янівка (17:00)
13 тур 9 червня (неділя)
49. Будівельник - МФК Ковель-Волинь (15:00)
50. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Піддубці (17:00)
51. ФК Ласка - ФК Мар'янівка (17:00) 8 червня (субота)
52. Шахтар - ФК Рожище (17:00)
14 тур 15-16 червня
53. Луцьксантехмонтаж-536 - Будівельник 54. ФК Піддубці - ФК Ласка 55. ФК Мар'янівка - ФК Рожище
56. МФК Ковель-Волинь - Шахтар
|