Календар ігор дитячої футбольної ліги Волині
Група «А»
2014 рік
I коло
(субота – 27 вересня)
1-й тур
1. ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – ФК «Олика»
2. «Адреналін» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище
3. ДЮСШ Ківерці – «Ласка» (Боратин)
4. «Денді» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів
5. ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)
2-й тур
6. «Денді» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
7. РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Ківерці
8. КДЮСШ Горохів – «Західний Буг» (Іваничі)
9. ФК «Олика» – «Адреналін» (Луцьк)
10. «Ласка» (Боратин) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
(субота – 04 жовтня)
3-й тур
11. «Адреналін» (Луцьк) – «Денді» (Луцьк)
12. ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище
13. ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів
14. ДЮСШ Ківерці – ФК «Олика»
15. «Західний Буг» (Іваничі) – «Ласка» (Боратин)
4-й тур
16. ФК «Олика» – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
17. РДЮСШ Рожище – «Західний Буг» (Іваничі)
18. КДЮСШ Горохів – «Ласка» (Боратин)
19. «Денді» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці
20. ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)
(субота – 11 жовтня)
5-й тур
21. ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Денді» (Луцьк)
22. ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
23. «Ласка» (Боратин) – РДЮСШ Рожище
24. «Адреналін» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів
25. «Західний Буг» (Іваничі) – ФК «Олика»
6-й тур
26. КДЮСШ Горохів – РДЮСШ Рожище
27. «Денді» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)
28. ФК «Олика» – «Ласка» (Боратин)
29. «Адреналін» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці
30. ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
(субота – 18 жовтня)
7-й тур
31. ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)
32. «Ласка» (Боратин) – «Денді» (Луцьк)
33. «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
34. РДЮСШ Рожище – ФК «Олика»
35. ДЮСШ Ківерці – КДЮСШ Горохів
8-й тур
36. «Адреналін» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)
37. КДЮСШ Горохів – ФК «Олика»
38. «Денді» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище
39. ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
40. ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)
(субота – 25 жовтня)
9-й тур
41. «Ласка» (Боратин) – «Адреналін» (Луцьк)
42. РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
43. ФК «Олика» – «Денді» (Луцьк)
44. ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів
45. «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮСШ Ківерці
II коло
10-й тур
46. КДЮСШ Горохів – «Денді» (Луцьк)
47. «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
48. ФК «Олика» – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
49. РДЮСШ Рожище – «Адреналін» (Луцьк)
50. «Ласка» (Боратин) – ДЮСШ Ківерці
2015 рік
(субота – 25 квітня)
11-й тур
51. 09:30 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Денді» (Луцьк)
52. 10:15 ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)
53. 11:00 «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮСШ «Колос» (Горохів)
54. 11:45 «Адреналін» (Луцьк) – ФК «Олика»
55. 12:30 ДЮСШ Ківерці – РДЮСШ Рожище
12-й тур
56. 13:15 «Ласка» (Боратин) – «Західний Буг» (Іваничі)
57. 14:00 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
58. 14:45 ФК «Олика» – ДЮСШ Ківерці
59. 15:30 РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
60. 16:15 «Денді» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)
(субота – 02 травня)
13-й тур
61. 09:30 «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
62. ДЮСШ Ківерці – «Денді» (Луцьк)
63. 10:15 ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – ФК «Олика»
64. 11:00 «Західний Буг» (Іваничі) – РДЮСШ Рожище
65. 11:45 «Ласка» (Боратин) – ДЮСШ «Колос» (Горохів)
14-й тур
66. 12:30 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці
67. 13:15 ФК «Олика» – «Західний Буг» (Іваничі)
68. 14:00 РДЮСШ Рожище – «Ласка» (Боратин)
69. 14:45 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – «Адреналін» (Луцьк)
70. «Денді» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
(субота – 09 травня)
15-й тур
71. 09:30 ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
72. 10:15 ДЮСШ Ківерці – «Адреналін» (Луцьк)
73. 11:00 РДЮСШ Рожище – ДЮСШ «Колос» (Горохів)
74. 11:45 «Ласка» (Боратин) – ФК «Олика»
75. «Західний Буг» (Іваничі) – «Денді» (Луцьк)
16-й тур
76. 12:30 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – ДЮСШ Ківерці
77. 13:15 ФК «Олика» – РДЮСШ Рожище
78. 14:00 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)
79. «Денді» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)
80. 14:45 «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
(субота – 16 травня)
17-й тур
81. 09:30 «Ласка» (Боратин) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)
82. 10:15 ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці
83. 11:00 «Західний Буг» (Іваничі) – «Адреналін» (Луцьк)
84. РДЮСШ Рожище – «Денді» (Луцьк)
85. 11:45 ФК «Олика» – ДЮСШ «Колос» (Горохів)
18-й тур
86. 12:30 ДЮСШ Ківерці – «Західний Буг» (Іваничі)
87. «Денді» (Луцьк) – ФК «Олика»
88. 13:15 «Адреналін» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)
89. 14:00 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище
90. 14:45 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)
Група «Б»
2014 рік
I коло
(субота – 27 вересня)
1-й тур
1. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Люблинець
2. ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Стара Вижівка
3. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Ратне
4. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Камінь-Каширський
5. ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Турійськ
2-й тур
6. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ковель
7. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
8. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
9. ДЮСШ Маневичі – «Шахтар» (Нововолинськ)
10. ДЮСШ Турійськ – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
(субота – 04 жовтня)
3-й тур
11. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Турійськ
12. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Ратне
13. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Камінь-Каширський
14. ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Маневичі
15. ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Стара Вижівка
4-й тур
16. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Люблинець
17. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
18. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
19. ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ковель
20. ДЮСШ Стара Вижівка – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
(субота – 11 жовтня)
5-й тур
21. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ратне
22. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Стара Вижівка
23. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Камінь-Каширський
24. ДЮСШ Ковель – «Шахтар» (Нововолинськ)
25. ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Маневичі
6-й тур
26. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Турійськ
27. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Люблинець
28. ДЮСШ Маневичі – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
29. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
30. ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ковель
(субота – 18 жовтня)
7-й тур
31. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Стара Вижівка
32. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Маневичі
33. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – «Шахтар» (Нововолинськ)
34. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Камінь-Каширський
35. ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
8-й тур
36. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Ратне
37. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Люблинець
38. ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Турійськ
39. ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
40. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
(субота – 25 жовтня)
9-й тур
41. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Ковель
42. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Камінь-Каширський
43. ДЮСШ Люблинець – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
44. ДЮСШ Турійськ – «Шахтар» (Нововолинськ)
45. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Маневичі
10-й тур
46. ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Турійськ
47. ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Стара Вижівка
48. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ратне
49. ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
50. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Люблинець
(субота – 01 листопада)
11-й тур
51. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ковель
52. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Маневичі
53. ДЮСШ Стара Вижівка – «Шахтар» (Нововолинськ)
54. ДЮСШ Ратне – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
55. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
II коло
12-й тур
56. ДЮСШ Камінь-Каширський – «Шахтар» (Нововолинськ)
57. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
58. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
59. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Ковель
60. ДЮСШ Люблинець – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
2015 рік
(субота – 18 квітня)
13-й тур
61. 09:30 ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Турійськ
62. 10:15 ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Стара Вижівка
63. 11:00 «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Маневичі
64. 11:45 ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Камінь-Каширський
65. 12:30 ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Ратне
14-й тур
66. 13:15 ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Люблинець
67. 14:00 ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
68. 14:45 ДЮСШ Маневичі – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
69. 15:30 ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Ковель
70. 16:15 ДЮСШ Ратне – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
(субота – 25 квітня)
15-й тур
71. 09:30 ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Маневичі
72. 10:15 ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Стара Вижівка
73. 11:00 ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Ратне
74. 11:45 ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Камінь-Каширський
75. 12:30 ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – «Шахтар» (Нововолинськ)
16-й тур
76. 13:15 ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
77. 14:00 ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Люблинець
78. 14:45 ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Турійськ
79. 15:30 ДЮСШ Камінь-Каширський – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
80. 16:15 «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ковель
(субота – 02 травня)
17-й тур
81. 09:30 ДЮСШ Ковель – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
82. 10:15 ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Маневичі
83. 11:00 ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Камінь-Каширський
84. 11:45 ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – «Шахтар» (Нововолинськ)
85. 12:30 ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Стара Вижівка
18-й тур
86. 13:15 ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
87. 14:00 ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Люблинець
88. 14:45 ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Турійськ
89. 15:30 «Шахтар» (Нововолинськ) – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
90. 16:15 ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ратне
(субота – 09 травня)
19-й тур
91. 09:30 ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
92. 10:15 ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Ковель
93. 11:00 ДЮСШ Люблинець – «Шахтар» (Нововолинськ)
94. 11:45 ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Маневичі
95. 12:30 ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Камінь-Каширський
20-й тур
96. 13:15 ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Люблинець
97. 14:00 «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Турійськ
98. 14:45 ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ратне
99. 15:30 ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Стара Вижівка
100. 16:15 ДЮСШ Ковель – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
(субота – 16 травня)
21-й тур
101. 09:30 ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Ковель
102. 10:15 ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)
103. 11:00 ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Маневичі
104. 11:45 ДЮСШ Ратне – «Шахтар» (Нововолинськ)
105. 12:30 ДЮСШ Турійськ – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
22-й тур
106. 13:15 ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Люблинець
107. 14:00 ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ратне
108. 14:45 ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Камінь-Каширський
109. 15:30 «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Стара Вижівка
110. 16:15 ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Турійськ
ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП
1\8 ФІНАЛУ (23 травня)
Луцьк
1. 1А – 8Б
2. 2А – 7Б
3. 3А – 6Б
4. 4А – 5Б
Ковель
5. 1Б – 8А
6. 2Б – 7А
7. 3Б – 6А
8. 4Б – 5А
1\4 ФІНАЛУ (30 травня)
Ковель
9. Переможець матчу №1 – Переможець матчу №8
10. Переможець матчу №2 – Переможець матчу №7
11. Переможець матчу №3 – Переможець матчу №6
12. Переможець матчу №4 – Переможець матчу №5
06 червня (Луцьк)
1\2 ФІНАЛУ
13. Переможець матчу №9 – Переможець матчу №11
14. Переможець матчу №12 – Переможець матчу №10
Матч за 3-є місце
15. Переможений матчу №14 – Переможений матчу №13
ФІНАЛ
16. Переможець матчу №14 – Переможець матчу №13
|