Календар ігор Весняного кубка Волині-2015
Група «А»
1 - ДЮСШ №2 (Луцьк)
2 - Волинь-2005 (Луцьк)
3 - Адреналін-2004 (Луцьк)
4 - Ласка (Боратин)
(п'ятниця – 27 березня, м. Луцьк, стадіон СНУ)
1. ДЮСШ №2 (Луцьк) - Волинь-2005 (Луцьк) (09:15 год)
2. Адреналін-2004 (Луцьк) – Ласка (Боратин) (09:55 год)
3. Ласка (Боратин) - Волинь-2005 (Луцьк) (10:35 год)
4. ДЮСШ №2 (Луцьк) - Адреналін-2004 (Луцьк) (11:15 год)
5. Волинь-2005 (Луцьк) - Адреналін-2004 (Луцьк) (11:55 год)
6. Ласка (Боратин) - ДЮСШ №2 (Луцьк) (12:35 год)
Група «Б»
1 - Волинь-2004 (Луцьк)
2 - Денді (Луцьк)
3 - ФК Олика (Ківерцівського району)
4 - Адреналін-2005 (Луцьк)
(субота – 28 березня, м. Луцьк, стадіон СНУ)
1. Волинь-2004 (Луцьк) - Денді (Луцьк) (09:15 год)
2. ФК Олика - Адреналін-2005 (Луцьк) (09:55 год)
3. Адреналін-2005 (Луцьк) - Денді (Луцьк) (10:35 год)
4. Волинь-2004 (Луцьк) - ФК Олика (11:15 год)
5. Денді (Луцьк) - ФК Олика (11:55 год)
6. Адреналін-2005 (Луцьк) - Волинь-2004 (Луцьк) (12:35 год)
Група «В»
1 - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель)
2 - Чемпіон-2004-2 (Київ)
3 - Чемпіон-2005 (Київ)
4 - ДЮСШ Ратне
5 - ДЮСШ Камінь-Каширський
6 - ДЮСШ Маневичі
(п'ятниця – 27 березня, м. Ковель, ЗОШ №12)
1. ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - Чемпіон-2004-2 (Київ) (10:00 год)
2. Чемпіон-2005 (Київ) - ДЮСШ Ратне (10:40 год)
3. ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Камінь-Каширський (11:20 год)
4. Чемпіон-2004-2 (Київ) - ДЮСШ Ратне (12:00 год)
5. ДЮСШ Камінь-Каширський - Чемпіон-2005 (Київ) (12:40 год)
6. ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Маневичі (13:20 год)
(субота – 28 березня, м. Ковель, ЗОШ №12)
7. Чемпіон-2005 (Київ) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) (10:00 год)
8. ДЮСШ Маневичі - Чемпіон-2004-2 (Київ) (10:40 год)
9. ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Камінь-Каширський (11:20 год)
10. ДЮСШ Маневичі - Чемпіон-2005 (Київ) (12:00 год)
11. ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Ратне (12:40 год)
12. Чемпіон-2004-2 (Київ) - ДЮСШ Камінь-Каширський (13:20 год)
13. ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Маневичі (14:00 год)
14. ДЮСШ Камінь-Каширський - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) (14:40 год)
15. Чемпіон-2005 (Київ) - Чемпіон-2004-2 (Київ) (15:20 год)
Група «Г»
1 - ФК Дарниця (Київ)
2 - КДЮСШ №14 (Київ)
3 - Чемпіон-2004-1 (Київ)
4 - ДЮСШ Стара Вижівка
5 - ДЮСШ Турійськ
6 - Шахтар (Нововолинськ)
(п'ятниця – 27 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)
1. ФК Дарниця (Київ) - КДЮСШ №14 (Київ) (10:00 год)
2. Чемпіон-2004-1 (Київ) - ДЮСШ Стара Вижівка (10:40 год)
3. ДЮСШ Турійськ - Шахтар (Нововолинськ) (11:20 год)
4. КДЮСШ №14 (Київ) - ДЮСШ Стара Вижівка (12:00 год)
5. Шахтар (Нововолинськ) - Чемпіон-2004-1 (Київ) (12:40 год)
6. ФК Дарниця (Київ) - ДЮСШ Турійськ (13:20 год)
(субота – 28 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)
7. Чемпіон-2004-1 (Київ) - ФК Дарниця (Київ) (10:00 год)
8. ДЮСШ Турійськ - КДЮСШ №14 (Київ) (10:40 год)
9. ДЮСШ Стара Вижівка - Шахтар (Нововолинськ) (11:20 год)
10. ДЮСШ Турійськ - Чемпіон-2004-1 (Київ) (12:00 год)
11. ФК Дарниця (Київ) - ДЮСШ Стара Вижівка (12:40 год)
12. КДЮСШ №14 (Київ) - Шахтар (Нововолинськ) (13:20 год)
13. ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Турійськ (14:00 год)
14. Шахтар (Нововолинськ) - ФК Дарниця (Київ) (14:40 год)
15. Чемпіон-2004-1 (Київ) - КДЮСШ №14 (Київ) (15:20 год)
ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП
Група «Д»
(неділя – 29 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)
1. 2-е місце групи "В" - 1-е місце групи "Г" (09:30 год)
2. 1-е місце групи "Б" - 2-е місце групи "В" (11:10 год)
3. 1-е місце групи "Г" - 1-е місце групи "Б" (12:50 год)
Група «Е»
(неділя – 29 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)
4. 1-е місце групи "В" - 2-е місце групи "Г" (10:20 год)
5. 1-е місце групи "А" - 1-е місце групи "В" (12:00 год)
6. 2-е місце групи "Г" - 1-е місце групи "А" (13:40 год)
СТИКОВІ МАТЧІ
(неділя – 29 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)
7. 3-е місце групи "Д" - 3-е місце групи "Е" (матч за 5-6 місця) (14:30 год)
8. 2-е місце групи "Д" - 2-е місце групи "Е" (матч за 3-4 місця) (15:20 год)
9. 1-е місце групи "Д" - 1-е місце групи "Е" (матч за 1-2 місця) (16:10 год)
|