КАЛЕНДАР ІГОР
ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ
(ВИЩА ЛІГА)
ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП
І КОЛО
Початок ігор: молодіжні склади – 14:00 год,
дорослі склади – 16:00 год
1-й тур
1. Будівельник (Маневичі) – МФК Ковель-Волинь (Ковель)
8 травня (неділя)
2. Прип’ять (Любешів) – ФК Мар’янівка
9 травня (понеділок)
3. ФК Рожище – Вотранс-ЛСТМ (Луцьк)
Шахтар
2-й тур
14 травня (субота)
4. ФК Мар’янівка – ФК Рожище (15:30, 17:30) 5. МФК Ковель-Волинь – Прип’ять
15 травня (неділя)
6. Шахтар – Будівельник
Вотранс-ЛСТМ
3-й тур 21 травня (субота) 7. ФК Рожище – МФК Ковель-Волинь
22 травня (неділя) 8. Прип’ять – Шахтар
9. Вотранс-ЛСТМ – ФК Мар’янівка
Будівельник
4-й тур
4 червня (субота)
10. МФК Ковель-Волинь – Вотранс-ЛСТМ 5 червня (неділя)
11. Шахтар – ФК Рожище
12. Будівельник – Прип’ять ФК Мар’янівка
5-й тур
11 червня (субота)
13. МФК Ковель-Волинь – ФК Мар’янівка
14. ФК Рожище - Будівельник 12 червня (неділя)
15. Вотранс-ЛСТМ – Шахтар Прип’ять
6-й тур
18 червня (субота)
16. Прип’ять – ФК Рожище 19 червня (неділя)
17. Шахтар – ФК Мар’янівка
18. Будівельник – Вотранс-ЛСТМ
МФК Ковель-Волинь
7-й тур
26 червня (неділя)
19. Вотранс-ЛСТМ – Прип’ять
20. ФК Мар’янівка – Будівельник (15:30, 17:30) 28 червня (вівторок)
21. МФК Ковель-Волинь – Шахтар
ФК Рожище
ІІ КОЛО
Початок ігор: молодіжні склади – 13:00 год,
дорослі склади – 15:00 год
8-й тур
2 липня (субота)
22. Вотранс-ЛСТМ – ФК Рожище
3 липня (неділя)
23. МФК Ковель-Волинь – Будівельник
24. ФК Мар’янівка – Прип’ять
Шахтар
9-й тур
21 серпня (неділя) Прип’ять – МФК Ковель-Волинь
ФК Рожище - ФК Марянівка
Будівельник – Шахтар
Вотранс-ЛСТМ
10-й тур 27 серпня (субота) МФК Ковель-Волинь – ФК Рожище
ФК Мар’янівка – Вотранс-ЛСТМ
Шахтар-Припять
Будівельник
11-й тур
3 вересня (субота)
Вотранс-ЛСТМ – МФК Ковель-Волинь
4 вересня (неділя)
ФК Рожище – Шахтар
Прип’ять – Будівельник ФК Мар’янівка
12-й тур
10 вересня (субота)
ФК Мар’янівка – МФК Ковель-Волинь
Будівельник – ФК Рожище
11 вересня (неділя)
Шахтар – Вотранс-ЛСТМ Прип’ять
13-й тур
17 вересня (субота)
ФК Рожище – Прип’ять
Вотранс-ЛСТМ - Будівельник
18 вересня (неділя)
ФК Мар’янівка – Шахтар
МФК Ковель-Волинь
14-й тур
24 вересня (субота)
Прип’ять – Вотранс-ЛСТМ
Будівельник – ФК Мар’янівка
Шахтар – МФК Ковель-Волинь
ФК Рожище
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА (тільки для дорослих складів)
(беруть участь команди, які посіли місця з І по ІV за результатами матчів попереднього етапу)
ПІВФІНАЛИ
1-2 жовтня
IV місце – І місце
ІІІ місце – ІІ місце
8-9 жовтня
І місце – IV місце
ІІ місце – ІІІ місце
15 жовтня (субота)
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЯ
МАТЧ ЗА 1-2 МІСЦЯ
|