|
1-й тур
5 вересня (субота)
Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Надія (Локачі) - 1:9 (1:4)
Голи: Корчук Іван, 34 (з пенальті) - Білик Дмитро, 20, 43 (з пенальті), 76; Комар Ілля, 24; Цимбалов Богдан, 28; Ткачук Владислав, 38; Ожеховський Назарій, 55; Власюк Олег, 66, 69
Попередження: Боймук Петро, Котюк Станіслав (обидва - Луцьксантехмонтаж №536)
Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Бугайчук Сергій
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
Шахтар (Нововолинськ) - Торпедо (Копачівка) - 0:3 (0:2)
Голи: Лотоцький Володимир, 21, 67; Степанюк Станіслав, 36
Попередження: Мазурок Тарас, Гриценик Андрій, Шаламай Владислав - Семенович Вадим, Гаврилюк Віктор, Чопюк Сергій, Німець Роман
Вилучення: Шаламай Владислав, 80+2 (Шахтар) (друге попередження)
Арбітр: Бочаров Андрій, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Юхименко Михайло
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - Колос (Ківерці) - 1:0 (0:0)
Гол: Ткачук Михайло, 47
Попередження: немає
Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Занько Олег
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
6 вересня (неділя)
ФК Мар'янівка - Ласка (Боратин) - 0:20 (0:11)
Голи: Скиданюк Михайло, 2, 3; Мойсеєв Вадим, 10, 19, 20, 29; Дорощук Сергій, 24, 26, 29, 50; Бубнюк Тарас, 28, 58; Єрмаков Володимир, 39, 68, 77; Дорощук Назар, 55 (з пенальті), 64; Савчук Олексій, 69, 75, 78
Попередження: Магера Любомир, Бондарук Андрій (обидва - ФК Мар'янівка)
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Хомич Олена, Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Ласка |
1 |
1 |
0 |
0 |
20-0 |
3 |
2. |
Надія |
1 |
1 |
0 |
0 |
9-1 |
3 |
3. |
Торпедо |
1 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
3 |
4. |
ФЦ Ковель-Волинь |
1 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
3 |
5. |
ДОФ Арбо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
6. |
Колос |
1 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
0 |
7. |
Шахтар |
1 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
0 |
8. |
Луцьксантехмонтаж №536 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1-9 |
0 |
9. |
ФК Мар'янівка |
1 |
0 |
0 |
1 |
0-20 |
0 |
Бомбардири:
4 - Дорощук Сергій, Мойсеєв Вадим (обидва - Ласка)
3 - Єрмаков Володимир, Савчук Олексій (обидва - Ласка)
2 - Бубнюк Тарас, Дорощук Назар, Скиданюк Михайло (усі - Ласка), Лотоцький Володимир (Торпедо)
|
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Календар |
« Травень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|