17-й тур
12 травня (субота)
ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - ДЮСШ Стара Вижівка - 2:0 (0:0)
Голи: Христюк Іван, 12; Назарук Павло, 25
Попередження: Корнелюк Дмитро (ДЮСШ Стара Вижівка)
Вилучення: Деменюк Ілля, 18 (ФЦ Ковель-Волинь-06)
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Ратне - Тайм (Ковель) - 5:3 (2:1)
Голи: Вакуліч Іван, 7, 21; Зрум Владислав, 15, 17; Гуль Олександр, 24 - Ярмолюк Володимир, 5, 18; Ковальчук Олексій, 29
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Любомль - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 3:2 (1:0)
Голи: Світящук Богдан, 15, 26, 28 - Карпік Назар, 18; Абрамчук Олександр, 23
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
19 травня (субота)
ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Ковель - 0:0 (0:0)
Арбітри: Шевчук Андрій, Лисиця Назарій
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
18-й тур
12 травня (субота)
Тайм (Ковель) - ДЮСШ Турійськ - 1:1 (0:1)
Голи: Давидюк Владислав, 27 - Андрощук Ілля, 11
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Ратне - 2:4 (1:3)
Голи: Крутков Даніїл, 12 (з пенальті); Бідун Олександр, 29 - Вакуліч Іван, 2, 4; Зрум Владислав, 6; Приймачук Ілля, 11
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - 2:1 (1:0)
Голи: Абрамчук Олександр, 4, 21 - Вакулюк Назарій, 23
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Маневичі - матч перенесено
15-й тур
30 квітня (понеділок)
ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Стара Вижівка - 1:1 (0:1)
Голи: Романюк Владислав, 29 - Мовцук Богдан, 9
Попередження: Баглик Назар (ДЮСШ Стара Вижівка)
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Турійськ - 5:1 (3:0)
Голи: Ковальчук Павло, 5, 11, 23; Приходько Ілля, 13; Клімчук Артем, 17 - Божик Назар, 18
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - Тайм (Ковель) - 6:0 (3:0)
Голи: Вакулюк Назарій, 3, 7, 12; Галейда Ярослав, 18; Логвінов Назар, 23; Назарук Павло, 27
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
12 травня (субота)
ДЮСШ Любомль - ДЮСШ Ковель - 1:2 (1:1)
Голи: Лончук Дмитро, 12 - Кантерук Олександр, 14 (з пенальті); Костюк Олександр, 27
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
16-й тур
30 квітня (понеділок)
ДЮСШ Ковель - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - 1:7 (0:4)
Голи: Крутков Даніїл, 17 - Деменюк Ілля, 4, 10; Логвінов Назар, 7; Назарук Павло, 12; Вакулюк Назарій, 14; Яремчук Артур, 16; Козак Артем, 28
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Маневичі - Тайм (Ковель) - 2:2 (1:1)
Голи: Приходько Ілля, 8; Воронюк Тарас, 18 - Штогрин Ілля, 13; Ярмолюк Володимир, 23
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Ратне - 0:3 (0:2)
Голи: Дейнека Микола, 6; Гуль Олександр, 12; Самолюк Денис, 23 (автогол)
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Любомль - 3:1 (1:1)
Голи: Поляк Ілля, 3; Коваль Роман, 21; Томчук Богдан, 29 - Пилипчук Назар, 15
Арбітри: Клімук Юрій, Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
11-14 тури
7-10 тури
1-6 тури
|