5-й тур
7 жовтня (субота)
ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - ДЮСШ Турійськ - 5:0 (0:0)
Голи: Деменюк Ілля, 17; Вакулюк Назарій, 21, 25; Назарук Павло, 24, 28
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Ратне - 2:1 (1:1)
Голи: Данилюк Денис, 7; Клімчук Артем, 19 - Приймачук Ілля, 12
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Любомль - Тайм (Ковель) - 4:1 (3:0)
Голи: Світящук Богдан, 3, 7, 12; Лончук Дмитро, 19 - Ковальчук Олексій, 17
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Ковель - 6:1 (4:0)
Голи: Абрамчук Олександр, 3, 5; Долюк Максим, 7, 9; Романюк Владислав, 20; Степанець Ілля, 24 - Киричок Володимир, 29
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
6-й тур
7 жовтня (субота)
ДЮСШ Стара Вижівка - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 0:3 (0:0)
Голи: Долюк Максим, 25; Абрамчук Олександр, 29; Романюк Владислав, 30
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Любомль - 6:1 (2:1)
Голи: Киричок Володимир, 10, 17, 28; Крутков Даніїл, 14, 20, 25 - Лончук Дмитро, 8
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Маневичі - 0:1 (0:0)
Гол: Ковальчук Павло, 22
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
Тайм (Ковель) - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - 0:6 (0:3)
Голи: Деменюк Ілля, 7, 15, 22; Назарук Павло, 10; Вакулюк Назарій, 24; Христюк Іван, 29
Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
3-й тур
30 вересня (субота)
ДЮСШ Любомль - ДЮСШ Ратне - 2:2 (2:1)
Голи: Грибань Андрій, 2, 3 - Середюк Дмитро, 9; Вакуліч Іван, 19
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Стара Вижівка - Тайм (Ковель) - 1:0 (1:0)
Гол: Баглик Назар, 10
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Турійськ - 0:0 (0:0)
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
21 жовтня (субота)
ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - ДЮСШ Маневичі -1:3 (1:0)
Голи: Христюк Іван, 3 - Данилюк Денис, 21; Ковальчук Павло, 25, 28
Арбітри: Бочаров Андрій, Клімук Юрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
4-й тур
30 вересня (субота)
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Стара Вижівка - 1:1 (1:1)
Голи: Крутков Даніїл, 2 - Баглик Назар, 10
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - 0:12 (0:5)
Голи: Деменюк Ілля, 4, 17, 19; Логвінов Назар, 7, 23; Вакулюк Назарій, 8, 15; Христюк Іван, 12; Назарук Павло, 19; Козак Артем, 22, 24, 29
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Любомль - 1:0 (0:0)
Гол: Шворак Мар'ян, 23
Попередження: Лончук Дмитро (ДЮСШ Любомль)
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
Тайм (Ковель) - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 0:3 (0:2)
Голи: Абрамчук Олександр, 10 (з пенальті), 22; Микитюк Ростислав, 12
Арбітри: Мельник Олег, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
1-й тур
23 вересня (субота)
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Ратне - 2:1 (1:0)
Голи: Мизовець Максим, 12; Поляк Ілля, 22 - Демидюк Іван, 27 (з пенальті)
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Турійськ - 0:1 (0:1)
Гол: Маярчук Богдан, 7
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Любомль - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - 1:6 (0:4)
Голи: Світящук Богдан, 27 - Христюк Іван, 10, 14; Деменюк Ілля, 11, 19; Галейда Ярослав, 15; Назарук Павло, 29
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Маневичі - 2:1 (1:0)
Голи: Мацан Вадим, 2; Абрамук Олександр, 19 - Данилюк Денис, 23
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
2-й тур
23 вересня (субота)
Тайм (Ковель) - ДЮСШ Ковель - 1:1 (1:1)
Голи: Кузьмич Назар, 8 - Крутков Даніїл, 10
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 0:3 (0:2)
Голи: Гущинець Марк, 1; Мулярчук Дмитро, 6; Долюк Максим, 22
Нереалізований пенальті: Романюк Владислав, 30 (ФЦ Ковель-Волинь-07)
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Стара Вижівка - 0:0 (0:0)
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Любомль - 3:1 (2:0)
Голи: Приходько Ілля, 2; Каразія Дмитро, 7; Романюк Антон, 26 - Світящук Богдан, 29
Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
|