Понеділок, 18.11.2019, 02:38
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Група 1

І місце - Волинь-07 (Луцьк) (тренер - Федюков Олег)

ІІ місце - Волинь-08-1 (Луцьк) (тренер - Дикий Володимир)

ІІІ місце - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) (тренер - Жерш Роман)

 

Група 2

І місце - Тайм (Ковель) (тренер - Мазур Юрій)

ІІ місце - ФК Забороль (тренер - Воробей Віктор)

ІІІ місце - ДЮСШ Ратне (тренер - Копишинський Юрій)

ІV місце - Олімпія (Княгининок) (тренер - Панченко Павло)

 

Група 1"А" (м. Луцьк)

1-й тур

30 травня (четвер)

ДЮСШ №2 (Луцьк) - Волинь-07 (Луцьк) - 0:11 (0:8)

Голи: Свиридюк Ілля, 4, 14, 30; Чепелюк Мирослав, 5, 8, 9, 12; Фик Денис, 10; Чепелюк Владислав, 15; Сидорук Артем, 18, 19

Арбітри: Горун Валерій, Мельник Олег

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

 

1 червня (субота)

Волинь-08-2 (Луцьк) - Вотранс-07 (Луцьк) - 0:5 (0:3)

Голи: Ціхоцький Микола, 6; Тищук Артем, 10, 12, 15; Зусько Роман, 16

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Волинь-08-1 (Луцьк) - КДЮСШ Горохів - 5:0 (0:0)

Голи: Цьось Денис, 17; Погребний Богдан, 18; Дубина Іван, 19; Гудема Роман, 21; Свентик Станіслав, 29

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Вотранс-08 (Луцьк) - ДЮСШ Ківерці - 2:1 (0:1)

Голи: Адамчук Артур, 21; Олійник Артем, 24 - Шкарлатюк Максим, 7

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

2-й тур

30 травня (четвер)

Волинь-07 (Луцьк) - Волинь-08-2 (Луцьк) - 12:0 (9:0)

Голи: Малиш Денис, 5, 7, 8, 17, 20; Іскарєв Андрій, 9; Жилінський Євген, 10, 11, 13; Вічепольський Андрій, 14, 15; Саксонюк Нікіта, 21

Арбітри: Горун Валерій, Мельник Олег

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

 

Вотранс-07 (Луцьк) - ДЮСШ №2 (Луцьк) - 1:0 (0:0)

Гол: Тищук Артем, 28

Арбітри: Горун Валерій, Мельник Олег

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

 

1 червня (субота)

КДЮСШ Горохів - Вотранс-08 (Луцьк) - 0:8 (0:4)

Голи: Адамчук Артур, 1, 11 ,17; Демчук Назар, 4, 21, 27; Бондар Вадим, 6; Лотиш Іван, 20

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

ДЮСШ Ківерці - Волинь-08-1 (Луцьк) - 1:0 (1:0)

Гол: Козак Денис, 11

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

3-й тур

1 червня (субота)

Волинь-08-2 (Луцьк) - КДЮСШ Горохів - 0:0 (0:0)

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Група 2 (м. Луцьк)

1/4 фіналу (перші матчі)

1 червня (субота)

ФК Забороль - РДЮСШ Рожище - 1:0 (0:0)

Гол: Чорний Ілля, 28

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

ФК Цумань - Олімпія (Княгининок) - 3:1 (0:1)

Голи: Кулакевич Олексій, 26; Кулакевич Дмитро, 27, 28 - Курилюк Максим, 3

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

1/4 фіналу (матчі-відповіді)

1 червня (субота)

РДЮСШ Рожище - ФК Забороль - 1:2 (1:0)

Голи: Коваль Дмитро, 7 - Чорний Ілля, 24; Калюх Богдан, 27

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Олімпія (Княгининок) - ФК Цумань - 2:0 (2:0) (по пен. 2:0)

Голи: Гаврилюк Богдан, 10; Казмірук Ярослав, 13

Післяматчеві пенальті: Гаврилюк Богдан -, Яковчук Максим +, Ніщик Олександр -, Рижук Олександр + - Гуменюк Максим -, Кулакевич Дмитро -, Сищук Максим -, Януль Ілля -

Арбітр: Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

 

Група "2" (м. Ковель)

5-6-й тури

9 червня (неділя)

ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ-ВІК-08 (Володимир-Волинський) - 4:2 (1:0)

Голи: Мокієць Давид, 8, 17; Шишолик Назар, 25, 28 - Дарчик Василь, 26; Мітяєв Дмитро, 29

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Любомль - 4:1 (2:1)

Голи: Фесик Даниїл, 3; Степанець Андрій, 15; Бондарук Андрій, 26; Гелюта Давид, 30 - Мельниченко Михайло, 5

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ковель - ДЮСШ-ВІК-08 (Володимир-Волинський) - 6:1 (4:0)

Голи: Бондарук Андрій, 7, 9, 10; Степанець Андрій, 12; Северенюк Андрій, 24; Фесик Даниїл, 29 - Мітяєв Дмитро, 18

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Любомль - 2:0 (1:0)

Голи: Мокієць Давид, 12; Хапко Артем, 22

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - ДЮФК Волинь-07 (Нововолинськ) - 1:2 (1:1)

Голи: Сотнічук Станіслав, 6 - Рубан Максим, 8; Войтюк Євген, 18

Попередження: Мацан Вадим - Пеценюк Микола

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮФК Волинь-08 (Нововолинськ) - 6:0 (5:0)

Голи: Долюк Максим, 2, 5; Яцеленко Богдан, 12, 13, 15; Гушинець Марк, 26

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - ДЮФК Волинь-08 (Нововолинськ) - 2:0 (0:0)

Голи: Шгунюк Олександр, 18; Сотнічук Станіслав, 26

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮФК Волинь-07 (Нововолинськ) - 1:1 (0:1)

Голи: Абрамчук Олександр, 26 (з пенальті) - Войтюк Євген, 7

Вилучення: Жерш Роман, 12 (ФЦ Ковель-Волинь-07, тренер)

Арбітри: Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

Груповий етап

 

Фінальний етап

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Футбольний магазин "RABONA"

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz