Понеділок, 18.11.2019, 03:22
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Група "А"

І коло

1 тур

1. Волинь-08-2 - Вотранс-08 - 0:4

2. ДЮСШ №2 - РДЮСШ Рожище - 10:0

3. Олімпія - Ківерці - 3:2

 

2 тур

4. РДЮСШ Рожище - Олімпія - 0:0

5. Вотранс-08 - ДЮСШ №2-08 - 1:0

6. Волинь-08-1 - Волинь-08-2 - 5:0

 

3 тур

7. ДЮСШ №2-08 - Волинь-08-1 - 0:3

8. Олімпія - Вотранс-08

9. ДЮСШ Ківерці - РДЮСШ Рожище - 2:2

 

4 тур

10. Вотранс-08 - ДЮСШ Ківерці - 8:1

11. Волинь-08-1 - Олімпія - 3:0

12. Волинь-08-2 - ДЮСШ №2-08 - 0:2

 

5 тур

13. Олімпія - Волинь-08-2 - 1:6

14. ДЮСШ Ківерці - Волинь-08-1 - 0:11

15. РДЮСШ Рожище - Вотранс-08 - 0:6

 

6 тур

16. Волинь-08-1 - РДЮСШ Рожище - 8:0

17. Волинь-08-2 - ДЮСШ Ківерці - 8:0

18. ДЮСШ №2-08 - Олімпія - 6:0

 

7 тур

19. ДЮСШ Ківерці - ДЮСШ №2-08 - 0:5

20. РДЮСШ Рожище - Волинь-08-2 - 0:6

21. Вотранс-08 - Волинь-08-1

 

ІІ коло

8 тур

22. Вотранс-08 - Волинь-08-2

23. РДЮСШ Рожище - ДЮСШ №2-08 - 0:5

24. ДЮСШ Ківерці - Олімпія - 2:1

 

 

Група "Б"

І коло

1 тур

1. Волинь-09-1 - АСК Забороль

2. Волинь-09-2 - Адреналін - 4:1

3. ДЮСШ №2-09 - Атлетік - 0:6

4. Денді - КДЮСШ Горохів - 1:2

 

2 тур

5. АСК Забороль - КДЮСШ Горохів - 2:2

6. Атлетік - Денді - 1:0

7. Адреналін - ДЮСШ №2-09

8. Волинь-09-1 - Волинь-09-2

 

3 тур

9. Волинь-09-2 - АСК Забороль

10. ДЮСШ №2-09 - Волинь-09-1 - 0:2

11. Денді - Адреналін

12. КДЮСШ Горохів - Атлетік - 1:7

 

4 тур

13. АСК Забороль - Атлетік - 0:0

14. Адреналін - КДЮСШ Горохів - 1:2

15. Волинь-09-1 - Денді - 2:0

16. Волинь-09-2 - ДЮСШ №2-09 - 6:2

 

5 тур

17. ДЮСШ №2-09 - АСК Забороль - 0:3

18. Денді - Волинь-09-2 - 0:5

19. КДЮСШ Горохів - Волинь-09-1

20. Атлетік - Адреналін

 

6 тур

21. АСК Забороль - Адреналін - 0:1

22. Волинь-09-1 - Атлетік - 3:1

23. Волинь-09-2 - КДЮСШ Горохів

24. ДЮСШ №2-09 - Денді - 0:1

 

7 тур

25. Денді - АСК Забороль - 0:8

26. КДЮСШ Горохів - ДЮСШ №2-09 - 3:4

27. Атлетік - Волинь-09-2 - 0:4

28. Адреналін - Волинь-09-1 - 0:5

 

ІІ коло

8 тур

29. АСК Забороль - Волинь-09-1

30. Адреналін - Волинь-09-2

31. Атлетік - ДЮСШ №2-09

32. КДЮСШ Горохів - Денді - 5:2

 

9 тур

33. КДЮСШ Горохів - АСК Забороль - 0:4

34. Денді - Атлетік - 0:2

35. ДЮСШ №2-09 - Адреналін

36. Волинь-09-2 - Волинь-09-1

 

10 тур

37. АСК Забороль - Волинь-09-2

38. Волинь-09-1 - ДЮСШ №2-09

39. Адреналін - Денді

40. Атлетік - КДЮСШ Горохів - 2:1

 

 

Група "В"

І коло

1 тур

1. ДЮФК Тайм - ДЮСШ Камінь-Каширський - 2:0

2. ФЦ Ковель-Волинь-08 - ДЮСШ Ратне - 10:0

3. ДЮСШ Ковель - ФК Дубове - 1:0

4. ФЦ Ковель-Волинь-09-1 - ФЦ Ковель-Волинь-09-2

 

2 тур

5. ФК Дубове - ФЦ Ковель-Волинь-09-1 - 0:4

6. ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Ковель - 1:2

7. ДЮСШ Камінь-Каширський - ФЦ Ковель-Волинь-08 - 0:4

8. ДЮСШ Турійськ - ДЮФК Тайм - 1:3

 

3 тур

9. ФЦ Ковель-Волинь-08 - ДЮСШ Турійськ - 6:0

10. ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Камінь-Каширський - 1:1

11. ФЦ Ковель-Волинь-09-1 - ДЮСШ Ратне - 2:1

12. ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - ФК Дубове - 1:3

 

4 тур

13. ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - 0:0

14. ДЮСШ Камінь-Каширський - ФЦ Ковель-Волинь-09-1 - 0:2

15. ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Ковель - 1:3

16. ДЮФК Тайм - ФЦ Ковель-Волинь-08 - 0:4

 

5 тур

17. ДЮСШ Ковель - ДЮФК Тайм - 1:5

18. ФЦ Ковель-Волинь-09-1 - ДЮСШ Турійськ - 5:1

19. ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - ДЮСШ Камінь-Каширський

20. ФК Дубове - ДЮСШ Ратне - 1:8

 

6 тур

21. ДЮСШ Камінь-Каширський - ФК Дубове - 1:0

22. ДЮСШ Турійськ - ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - 4:1

23. ДЮФК Тайм - ФЦ Ковель-Волинь-09-1

24. ФЦ Ковель-Волинь-08 - ДЮСШ Ковель

 

7 тур

25. ФЦ Ковель-Волинь-09-1 - ФЦ Ковель-Волинь-08

26. ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - ДЮФК Тайм

27. ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Камінь-Каширський - 3:0

28. ФК Дубове - ДЮСШ Турійськ - 6:1

 

8 тур

29. ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Ратне - 2:2

30. ДЮФК Тайм - ФК Дубове - 2:3

31. ДЮСШ Ковель - ФЦ Ковель-09-1

32. ФЦ Ковель-Волинь-08 - ФЦ Ковель-Волинь-09-2

 

9 тур

33. ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - ДЮСШ Ковель

34. ФК Дубове - ФЦ Ковель-Волинь-08

35. ДЮСШ Камінь-Каширський - ДЮСШ Турійськ - 0:3

36. ДЮСШ Ратне - ДЮФК Тайм - 3:2

 

ІІ коло

10 тур

37. ДЮСШ Камінь-Каширський - ДЮФК Тайм - 0:3

38. ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель-Волинь-08

39. ФК Дубове - ДЮСШ Ковель

40. ФЦ Ковель-Волинь-09-2 - ФЦ Ковель-Волинь-09-1

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Футбольний магазин "RABONA"

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz