Понеділок, 18.11.2019, 03:35
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

          

 

ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ                 2019/2020 рр.

                     (перша ліга)           

     

 

 

 

 

 

 

 

 

   1 коло

              1 тур, 07.09-08.09

 

Торпедо Копачівка – Агропродукт Горохів

 

 

Припять Любешів – ФК Олика

 

 

Колос Ківерці – Турія Затурці

 

 

Шацьке УДЛГ – ФК Марянівка

 

 

Вихідний - Будівельник Маневичі

 

 

 

 

          2 тур, 14-15.09

 

Турія Затурці - Шацьке УДЛГ

 

 

ФК Олика - Колос Ківерці

 

 

Агропродукт Горохів - Припять Любешів

 

 

Будівельник Маневичі - Торпедо Копачівка

 

 

Вихідний – Марянівка

 

 

 

 

         3 тур, 21-22.09

 

         Припять Любешів - Будівельник Маневичі

 

 

            Колос Ківерці - Агропродукт Горохів

 

 

              Шацьке УДЛГФК Олика

 

 

ФК Марянівка - Турія Затурці

 

 

Вихідний – Торпедо Копачівка

 

 

 

 

          4 тур, 28-29.09

 

ФК Олика - ФК Марянівка

 

 

Агропродукт Горохів - Шацьке УДЛГ

 

 

Будівельник Маневичі - Колос Ківерці

 

 

Торпедо Копачівка - Припять Любешів

 

 

Вихідний – Турія Затурці

 

 

 

 

          5 тур, 05-06.10

 

Колос Ківерці - Торпедо Копачівка

 

 

Шацьке УДЛГ - Будівельник Маневичі

 

 

ФК Марянівка - Агропродукт Горохів

 

 

Турія Затурці - ФК Олика

 

 

 

 

 

Вихідний – Припять Любешів

 

 

           6 тур, 12-13.10

 

Агропродукт Горохів - Турія Затурці

 

 

Будівельник Маневичі - ФК Марянівка

 

 

             Припять Любешів - Колос Ківерці

 

 

Торпедо Копачівка - Шацьке УДЛГ

 

 

                             Вихідний – ФК Олика

 

 

 

 

          7 тур, 19-20.10

 

Шацьке УДЛГ - Припять Любешів

 

 

ФК Марянівка - Торпедо Копачівка

 

 

ФК Олика - Агропродукт Горохів

 

 

Турія Затурці - Будівельник Маневичі

 

 

Вихідний – Колос Ківерці

 

 

 

 

         8 тур, 26-27.10

 

Будівельник Маневичі - ФК Олика

 

 

Торпедо Копачівка - Турія Затурці

 

 

Колос Ківерці - Шацьке УДЛГ

 

 

           Припять Любешів - ФК Марянівка

 

 

Вихідний – Агропродукт Горохів

 

 

 

 

 

                             9 тур, 02-03.11

 

 

ФК Марянівка - Колос Ківерці

 

 

Турія Затурці - Припять Любешів

 

 

Агропродукт Горохів - Будівельник Маневичі

 

 

ФК Олика - Торпедо Копачівка

 

 

Вихідний – Шацьке УДЛГ

 

 

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Футбольний магазин "RABONA"

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz