Вівторок, 11.05.2021, 09:59
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 РЕГЛАМЕНТ

ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2019/2020 РОКУ

(вища ліга)

 

Стаття 1. Мета та завдання змагань

 

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату Волині.

1.2. Сприяти проведенню Чемпіонату Волині 2019/2020 років (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

 

 

 

 

Стаття 2. Управління змаганнями

 

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) при сприянні відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

 

Стаття 3. Учасники змагань

 

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються виключно аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які входять в структуру  члена ФФВ.

3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями, не молодшими 2004 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.2.1. Дозволяється у кожній з команд-учасниць змагання в заявковому листі не більше 5 (п’ятьох) гравців, що не проживають (не зареєстровані) або не народилися на території Волинської області. Дані гравці набувають статусу «легіонерів». На футбольному під час матчу не більше 3 (трьох) таких гравців. При цьому за кожного заявленого легіонера команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 500 (п’ятсот) грн.

3.2.2. Дозволяється гравцям, які заявлені у Чемпіонаті Волині з футболу сезону 2019/2020 рр. (вища ліга,дорослі склади), брати участь у чемпіонаті району (міста), якщо вони народилися або проживають (зареєстровані) на території даного району (міста), команду тільки того району (міста), яку вони представляють.

3.3. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.3.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець, буде зарахована технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він брав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов'язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.

3.4. Команда-учасниця Чемпіонату в обов’язковому порядку забезпечує участь команди юнацького складу в ДЮФЛ Волині,U-18 (вища ліга) сезону 2019/2020 рр.

3.5.1. Без представництва юнацької команди у ДЮФЛ Волині U-18 (вища ліга) сезону 2019/2020 рр. команда дорослого складу до участі у Чемпіонаті не допускається.

3.5.2. До участі за дорослий склад у Чемпіонаті допускаються гравці, які заявлені за юнацький склад (2003-2004 рр.н.) даної команди (клубна система) у ДЮФЛ Волині U-18 (вища ліга) сезону 2019/2020 рр. за паспортами футболіста.

4.1. Тренер команди повинен мати чинну ліцензію «С-диплом ФФУ» або на момент заявки розпочати навчання на курсах професіональної освіти згідно з «Програмою УЄФА по навчанню тренерів» для отримання такого диплома.

4.2. До клубу, в команді якого посада головного тренера до 1 жовтня 2019 року не зайнята особою, яка має відповідну кваліфікацію (ліцензію), застосовуються дисциплінарні санкції.

 

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

 

4.1. Для участі у Чемпіонаті команда зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 28 серпня 2019 року наступні документи:

- заявковий лист, завірений керівником команди та печаткою лікаря,медичного закладу,керівником районної (міської) федерації та печаткою даної організації. У склад команди входить не більше 30 гравців та 5 офіційних представників. Заявковий лист в обов’язковому порядку надсилається в електронному вигляді з електронної адреси районної (міської) федерації, до якої відноситься дана команда на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com;

- копії громадянських паспортів кожного гравця команди (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

- фотокартку кожного гравця з технічними даними (ПІБ, число, місяць та рік народження, місце народження (проживання) в електронному варіанті;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода кожного гравця команди-учасниці на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом:

"Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2019/2020 рр. ";

- копії громадянських паспортів кожного офіційного представника (першої сторінки з фотокарткою) за підписом власника на копії та текстом (для прикладу: «Підтверджую, що у команді ___________ займаю посаду президента (віце-президента; спортивного директора; директора; старшого тренера; головного тренера; тренера) . Число, підпис»). Без письмового погодження у керівників не буде можливості представляти інтереси команди у будь-якій інстанції ФФВ;

- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний та запасний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри;

- загальне фото команди та емблема команди (клубу).

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці в обов’язковому порядку вноситься поштова та електронна адреси команди, адреса стадіону, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається та команда до змагань не допускається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає кожному гравцеві (згідно заявкового листа команди) паспорт футболіста ( за умови виконання всіх вимог даного Регламенту).

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється виключно за наявності паспорта футболіста.

4.2.1. Гравець, який не має «Паспорта футболіста» Чемпіонату, не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.2. При втраті паспорта футболіста Чемпіонату для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) гривень за кожного гравця на рахунок ФФВ.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та паспорта футболіста) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів на гравця в період проведення Чемпіонату команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (однієї тисячі) до 2000 (двох тисяч) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця офіційним представником команди (згідно заявкового листа), даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 2000 (двох тисяч) до 5000 (п’яти тисяч) гривень.

4.4. У випадку, якщо гравця помилково невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Відзаявка гравця(-ів) дозволяється при умові письмової згоди офіційного представника (згідно заявкового листа) та правильно оформленого заявкового листа в період проведення змагань.

4.6. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця та/або офіційного представника даної команди (згідно заявкового листа).

4.7. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки (дозаявки, відзаявки) не допускається.

 

Стаття 5. Реєстраційний період. Трансферний період. Переходи гравців

 

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2019/2020 рр. (далі – сезону 2019/2020 рр.) – з 24 серпня 2018 р. до 30 червня 2020 р.

5.2. Реєстраційний період – з 05 серпня 2019 р. по 15 вересня 2019 р.

5.2.1. Трансферний період – з 20 березня 2020 р. по 30 квітня 2020 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний та/або трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 200 (двісті) грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця дорослого складу з однієї команди-учасниці Чемпіонату (вища,перша ліги)  в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі до 5000 (п'яти тисяч) грн. (або за домовленістю) команді, з якої переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений виключно в одній команді-учасниці обласних та всеукраїнських змагань. У сезоні 2019/2020 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно брав участь за різні команди обласних (включаючи усі області України) та всеукраїнських змагань (крім вихованців ДЮСЗ Волинської області), команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ 5000 (пять тисяч) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

 

 

 

 

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Партнери
  • Українська асоціація футболу
  • Комітет арбітрів УАФ
  • Пошук

  • Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz