Футбольний сезон на Волині у тому році був умовно поділений на три частини.
В першій його частині відбувалися різноманітні районні та міські змагання, змагання за першість добровільних спортивних товариств тощо.
У фінальному протистоянні в розіграші Кубка облради ДСТ "Спартак” зустрілися команди Володимира-Волинського та Луцька. В першому матчі у княжому місті перемогли господарі – 2:1. В обласному центрі лучани взяли реванш з таким же рахунком. Тому був призначений додатковий матч, який відбувся в Нововолинську. Він також завершився з рахунком 2:1 – перемогли спартаківці Луцька.
В першості облради ДСТ "Колгоспник” вже в першому турі одноколового турніру серед представників 7-ми районів області зустрілися фаворити – команди Горохова та Рожищ. Матч завершився внічию – 1:1. Надалі між цими суперникми тривала заочна боротьба, яку виграли горохівчани, котрі перемогли у решті поєдинків. Рожищенці ж втратили ще одне очко у протистоянні з представником Ковельського району.
Першiсть облради ДСТ "Авангард” здобув колектив Нововолинського вантажно-транспортного управлiння.
На завершення циклу був розіграний Кубок Волинськаї області. У фінальному матчі 13 червня на луцькому стадіоні "Авангард” зустрілися лідер обласного аматорського футболу команда армійців Володимира-Волинського та луцький "Будівельник”.
"Хороший темп, безперервні атаки, які хвилею накочувалися на ворота, стрімкі пропиви по краях і центру, небезпечні кутові удари, чимало небезпечних гострих ситуацій, а головне, шість голів у воротах господарів поля. Переважаючи своїх суперників в індивідивідуальній техніці, скориставшись з їхніх багатьох помилок у передачах та ударах по воротах, футболісти нашого міста майже весь час висіли на воротах господарів поля, вели атаки по всьому фронту.” Так описав фінальну зустріч у звіті для місцевої районки голова Володимир-Волинської райради Союзу спортивних товариств та організацій М.Жуйвода. В першому таймі володимир-волинська команда забила 2 голи, в другому – ще чотири.
Перехідний кубок переможцям вручив Голова Волинської обласної ради Союзу спортивних товариств та організацій С.К. Рупчев. Дипломи першого ступеня отримали гравці: В.Тюнін (воротар), О.Асташев (воротар), Я.Кіш, М.Григорук, В.Попельницький, Л.Реткай, Г.Оклея, Я.Байдала, В.Ташлаков, А.Попов, Г.Кузнецов, Ю.Мозжухін, З.Наконечний, А.Мікоян.
В розіграші Кубка України володимир-волинська команда не виступала.
Друга частина сезону – це перше коло обласної першості, яке мало визначити учасників фінального турніру та представника області в чемпіонаті УРСР серед колективів фізкультури, який був відроджений після чотирирічної перерви. Дивно, але в цих змаганнях не грали володимир-волинські армійці. Рішенням облради Союзу СТіО, вони одразу були допущені до фінального турніру. Тому путівку до республіканської першості розіграли без них. А переможцем став ковельський "Локомотив”, який випередив "Шахтар” з Нововолинська та луцький "Будівельник”. Загалом, на старт першого кола мало вийти 10 команд.
Однак, в чемпіонаті України ковельський "Локомотив” виступив вкрай невдало, посiвши останнє мiсце. Бiльше того, ковельчани на футбольному полi не здобули жодної перемоги, тiльки "технiчнi” за неявку суперникiв. Всi чотри поразки залiзничники зазнали з великим рахунком – 1:5 вiд "Хiмiка”, 1:6 вiд "Будiвельника”, 0:3 вiд львiв”ян, 0:8 вiд "Дружби”. Дві нічиї досягнуті в матчах проти "Хіміка” – 1:1 та "Будівельника” – 4:4.
1. ЛВВПУ РА i ВМФ Львiв 8 5 2 1 13 – 3 12
2. "Будiвельник” Хуст 8 3 3 2 14 – 8 9
3. "Хiмiк” Калуш 8 2 3 3 10 – 10 7
4. "Дружба” Чорткiв 8 2 2 4 10 – 6 6
5. "Локомотив” Ковель 8 2 2 4 7 – 27 6
У фінальних змаганнях чемпiонату областi, які розпочалися 20 вересня (третя частина сезону), "Локомотив” не виступав. Не було серед учасників і армійської команди з міста Володимира (чому – не встановлено). За відсутності двох провідних аматорських команд звання чемпiона у фiнальному турнiрi розiгрували 7 команд в одне коло. Подаємо пiдсумкову таблицю фiнального турнiру:
1. "Шахтар”Нововолинськ - 10
2. "Колгоспник”Ковельський р-н - 10
3. к-да м.Луцьк - 8
4. "Спартак”Луцьк - 5
5. "Будiвельник”Луцьк -5
6. "Колгоспник”Горохiв - 2
7. "Колгоспник”Рожище -2
У додатковому матчi – "Шахтар” з Нововолинська перемiг "Колгоспник” з Ковеля – 4:1. 18 та 21 листопада "Волинь” грала перехiднi матчi з нововолинським "Шахтарем” – 7:1 (4 голи забив Г.Вознюк) та 0:1.
Закономірність власного успіху нововолинські гірники довели у товариському матчі проти "збірної Володимира-Волинського”, як стали знову називати армійців у цьому році, зігравши внічию – 2:2 на полі суперника. А от ковельський "Локомотив” вдома володимир-волинцям програв – 1:3.
Пропустивши офіційну частину сезону, армійська дружина княжого міста провела достатньо цікавих товариських зустрічей. Найпринциповішим був двобій проти луцької "Волині”, яка прагнула взяти реванш за минулорічну поразку в перехідних іграх. Однак, і цього разу володимир-волинці були сильнішими – 4:0. Щоправда, невідомо, яким складом грала "Волинь”, а от склад господарів поля був бойовим: Віталій Тюнін – воротар, Януш Кіш, Мирослав Григорук, Володимир Попельницький, Ласло Раткай, Геннадій Оклея, Микола Тобіаш, Анатолій Попов, Альберт Мікоян, Григорій Кузнецов, Юрій Мозжухін. Всі голи забивалися в другому таймі. Відзначилися Мікоян, Попов, Тобіаш після пасу Мікояна та Мозжухін з передачі Попова.
Гостями армійців були також полська "Люблінянка”, якій програли 2:3, хоча і вели по ходу матчу 2:0, команди класу "Б” "Спартак” з Могильова – 3:0, ленінградський "Спартак” – 1:1, "Металург” з Керчі –1:1, чемпіон Молдавської РСР "Будівельник” з міста Бєльці – 1:0, київський "Темп” – 1:0.
Цiкавим вийшов фiнальний двобiй на приз газети "Радянська Волинь”. Зустрiчалися команди Луцька (у півфіналі переграли ковельчан – 3:1) та Володимира-Волинського (були сильнішими за нововолинців – 1:0). Основний i додатковий час не виявив переможця – 2:2. Серiю пенальтi зупинили за рахунку 10:10 (такий результат повідомила "Радянська Волинь”, у володимир-волинській районній газеті було дано 12:12), вирiшивши переграти фiнал наступного дня. Але i повторний матч в iгровий час не виявив переможця – 0:0. Цього разу пiсляматчевi пенальтi точнiше пробили володимирськi футболiсти – 3:2. Та радiли вони недовго. У їх складi грав незаявлений гравець, тому перемогу присудили лучанам. Проте, представники обласного центру вiдмовилися вiд "кабiнетної” перемоги i запропонували суперникам провести ще один матч. I знову нiчия – 0:0. Пенальтi тепер точнiше пробили лучани – 4:3. 360 хвилин iгрового часу i 48 пенальтi – стiльки тривав фiнал цього турнiру.
Мабуть, є сенс згадати склади обох команд у вирішальному поєдинку. Луцьк: В.Харьков, Д.Бжестович, М.Волощук, М.Адамчук, А.Тихонович, Є.Алiмочкiн, I.Школа, Ю.Петров, О.Карандєєв, С.Войков, П.Кiрепко. Володимир-Волинський: О.Асташев, Я.Кiш, М.Григорук, Л.Раткай, Ю.Юханов, М.Осипов, I.Овсiєнко, М.Тобiаш, А.Попов, Г.Кузнецов, Ю.Мозжухiн, П.Лящук.
Молодіжна збірна Волинської області, яку склали молоді гравці армійської команди Володимира-Волинського, підсилені спартаківцями цього ж міста В.Гірняком та М.Планковським, вийшла до фінальних змагань Кубка "Надія”. Волиняни перемогли суперників з Херсонщини – 4:0 та Харківщини – 5:1, проте поступилися житомирянам – 2:3 та львів’янам – 0:5 і посіли третє місце.
Юнацька збiрна України стала володарем Кубка ЦК ВЛКСМ "Юнiсть”. В її складi грав волинянин Едуард Iващенко.