Неділя, 27.05.2018, 11:50
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО БЮРО ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ ВОЛИНІ

 

І. Загальні положення

1.1.Дане Положення розроблене на підставі Положення Комітету дитячо-юнацького футболу Волині, затвердженого Виконкомом ФФВ та визначає діяльність Бюро Ліги щодо порядку підготовки, розгляду та винесення рішень з питань дотримання вимог Статуту і регламентів обласних змагань за участю дитячо-юнацьких команд.

1.2. Рішення Бюро Ліги щодо дисциплінарних санкцій до суб’єктів футболу носять обов’язковий характер для команд (клубів), їх керівників, тренерів, гравців та інших фахівців футболу.

1.3. Бюро Ліги – постійний робочий орган Комітету дитячо-юнацького футболу ФФВ.

 

ІІ. Мета діяльності

2.1. Метою діяльності Бюро Ліги є оперативне вирішення питань, що виникають у ході проведення змагань, на основі вимог законодавства України, нормативних документів ФІФА, УЄФА, ФФУ та ФФВ.

 

ІІІ. Завдання і компетенція

3.1. Приймає рішення щодо застосування дисциплінарних санкцій до суб’єктів футболу відповідно до вимог Регламенту та Дисциплінарних правил ФФВ.

3.2. Розглядає та приймає рішення з питань:

а). порушення учасниками змагань Правил гри;

б). дисциплінарних та аморальних вчинків учасників змагань;

в). недотримання процедури переходу гравця з команди (клубу) в команду (клуб);

г). виникнення безладдя на стадіоні, прилеглих територіях, а також в інших місцях перебування команди гостей до, під час та після матчу.

3.3. Розглядає питання і приймає рішення щодо перенесення матчів.

3.4. Розглядає питання щодо зняття команд зі змагань і виносить рішення на затвердження Комітету дитячо-юнацького футболу ФФВ.

3.5. Визначає обґрунтованість протестів.

3.6. Приймає рішення за форс-мажорних обставин.

3.7. Бюро Ліги підпорядковується Комітету дитячо-юнацького футболу ФФВ.

 

ІV. Організація діяльності

4.1. Склад Бюро Ліги обирається та затверджується Президією ФФВ.

4.2. До складу Бюро Ліги входять Голова – з правом вирішального голосу при рівності голосів, відповідальний секретар Ліги, а також визначена Комітетом дитячо-юнацького футболу ФФВ кількість членів.

4.3. У разі неможливості присутності на засіданні, Голова Бюро Ліги передає свої повноваження одному із членів Бюро Ліги.

4.4. Відповідальний секретар Ліги контролює підготовку матеріалів до засідання Бюро Ліги і виконання прийнятих рішень, ведення діловодства за матеріалами засідання відповідальними за це особами. За узгодженням з Головою Бюро Ліги викликає учасників засідання, формує порядок денний і протокол. При відсутності відповідального секретаря його функції виконує один із членів Бюро Ліги.

4.5. Бюро Ліги правомочне розглядати питання і приймати рішення, якщо на засіданні присутні не менше половини його складу.

4.6. Бюро Ліги приймає рішення простою більшістю голосів, без урахування тих, що утримались від голосування.

4.7. Члени Бюро Ліги зобов'язані не розголошувати інформацію про хід підготовки питань, їх обговорення та результати голосування за прийнятими рішеннями.

4.8. Протокол засідання Бюро Ліги оформлюється у дводенний термін і

підписується головуючим та відповідальним секретарем.

4.9. Засідання Бюро Ліги проводяться у міру необхідності.

 

V. Розгляд питань на засіданні

5.1. Підставами для розгляду питань на засіданні Бюро Ліги є: рапорти

делегата-інспектора, арбітрів, заяви керівників команд (клубів), гравців, тренерів, інших фахівців, матеріали засобів масової інформації, а також документи, що надані на вимогу Бюро Ліги.

5.2. Матеріали, що надійшли, повинні бути розглянуті у термін не пізніше 5-ти днів. У разі необхідності, при підготовці питання, Бюро Ліги може звернутися у відповідну організацію за проведенням експертизи. Необхідні матеріали від команд (клубів) або фізичних осіб повинні бути надані не пізніше ніж за 3 дні до чергового засідання Бюро Ліги.

5.3. Бюро Ліги має право робити запити і отримувати від команд (клубів), офіційних осіб і фахівців документацію, необхідну для найбільш повного розгляду і вирішення питань, що виносяться на засідання Бюро Ліги, залучати для консультацій відповідних фахівців.

5.4. Бюро Ліги має право приймати рішення на основі вивчення наданих документів.

5.5. Після внесення питання в порядок денний і визначення дати проведення засідання визначається коло осіб, які запрошуються на засідання особисто.

5.6. Обговорення питань на засіданні Бюро Ліги може проводитись без участі запрошених осіб.

5.7. Голосування на засіданні Бюро Ліги проводиться без участі запрошених осіб.

5.8. Відмова в розгляді питання на засіданні Бюро Ліги можлива, якщо:

а) вирішення питання не входить до компетенції Бюро Ліги;

б) звернення не відповідає вимогам ФФВ та Ліги (відсутні документи, на які в заяві є посилання, не надані матеріали розгляду справи, документи не завірені в установленому порядку).

5.9. Відмова в розгляді питання не забороняє стороні повторно звернутися до Бюро Ліги після усунення виявлених недоліків, але не пізніше, ніж за 5 діб з моменту останнього подання.

5.10. На засіданні Бюро Ліги рішення оприлюднюється усно. Зацікавленим сторонам рішення, при необхідності або за їх вимогою, надсилається у письмовій формі.

5.11. У разі незгоди однієї із сторін з рішенням Бюро Ліги воно може бути

оскаржене зацікавленою стороною в Контрольно-дисциплінарному Комітеті ФФВ (КДК) не пізніше 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту його отримання у порядку передбаченому Дисциплінарними правилами ФФВ.

5.12. Якщо з рішенням КДК одна із сторін не погоджується, тоді подається апеляція до Апеляційного комітету ФФВ, рішення якого є остаточним.

5.13. Бюро Ліги може переглянути прийняте рішення у разі отримання інформації, що на момент розгляду питання була невідома.

 

VI. Вирішення суперечок

6.1. Усі суперечки між футбольними суб’єктами вирішуються в органах футбольного правосуддя ФФВ.

6.2. Перед початком розгляду всіх суперечок сторони письмово підтверджують, що вони визнають виняткову юрисдикцію ФФВ.

 

VII. Заключні положення

7.1. Рішення Бюро Ліги мають обов’язковий характер для команд (клубів) чи ДЮСЗ, їх керівників, гравців, тренерів, інших фахівців футболу.

7.2. Рішення з питань і ситуацій, не передбачених Регламентом, Бюро Ліги надає для затвердження Комітету дитячо-юнацького футболу ФФВ.

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz