Федерація Футболу Волині - - чемпіонат
Четвер, 08.12.2016, 13:57
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Календар матчів чемпіонату Горохівщини

по футболу 1-а група 2015 року (1-е коло)

  1-й тур  26 квітня                                                                                    7-й тур 7 червня 

 ФК Мар’янівка – Арсенал О-Т        2:3                                Волинь У – Арсенал  О-Т      4:1

Нива Л – Стир Б                                 7:3                                Юність Г – Кураж С-В           4:0

Кураж С-В – Колос Х                        0:0                                Нива Л - Динамо М                 2:2

Волинь У – Дежа К                            3:1                                СК Блудів - ФК Мар’янівка   4:3

Юність Г – Динамо Г                         1:1                                Динамо Г – Стир Б                  3:1

Динамо М – СК Блудів                      3:2                                Дежа К – Колос Х                   1:6

 

  2-й тур   3 травня                                                                               8-й тур 14 червня 

 Арсенал О-Т – СК Блудів                3:1                                Арсенал О-Т – Колос Х           -:+

Динамо Г – Динамо М                      1:0                                Стир Б – Дежа К                      7:0

Дежа К – Юність Г                            2:7                                ФК Мар’янівка – Динамо Г    -:+

Колос Х – Волинь У                          2:0                                СК Блудів - Нива Л                 2:1   

Стир Б – Кураж С-В                          3:0                                Динамо М - Кураж С-В           2:1

ФК Мар’янівка – Нива Л                  4:3                                 Волинь У – Юність Г              2:2

 

               3-й тур 10 травня                                                                    9-й тур 21 червня 

 Нива Л – Арсенал О-Т                       6:2                                Юність Г – Арсенал О-Т       2:1

Кураж С-В - ФК Мар’янівка              2:1                                Волинь У - Динамо М           0:1

Волинь У – Стир Б                              2:1                                Кураж С-В  - СК Блудів        2:3

Юність Г – Колос Х                            2:3                                Динамо Г – Нива Л                4:2

Динамо М – Дежа К                           5:1                                Дежа К - ФК Мар’янівка        1:8

СК Блудів – Динамо Г                       3:3                                 Колос Х – Стир Б                   2:0

                                                                                                            

             4 тур  17 травня                                                                       10-й тур 28 червня 

Динамо Г - Арсенал О-Т                    4:0                                 Арсенал О-Т – Стир Б          4:0

Дежа К – СК Блудів                           1:4                                 ФК Мар’янівка – Колос Х    1:5

Колос Х – Динамо М                         1:1                                 Нива Л – Дежа К                    6:0

Стир Б – Юність Г                             1:0                                  Кураж С-В – Динамо Г         0:3

ФК Мар’янівка – Волинь У              2:1                                  СК Блудів  - Волинь У          3:2                                                  

Нива Л – Кураж С-В                         1:3                                   Динамо М - Юність Г           2:2

 

             5-й тур 24 травня                                                               11-й тур 5 липня 

Арсенал О-Т – Кураж С-В                 1:1                                 Арсенал О-Т -  Динамо М  

Волинь У – Нива Л                             2:1                                 СК Блудів – Юність Г

Юність Г - ФК Мар’янівка                                                       Динамо Г– Волинь У

Динамо М – Стир Б                            1:2                                 Дежа К – Кураж С-В

СК Блудів – Колос Х                          1:3                                 Колос Х – Нива Л

Дежа К - Динамо Г                             0:9                                  Стир Б – ФК Мар’янівка

 

            6-й тур 31 травня 

 Арсенал О-Т – Дежа К                       4:0

Динамо Г - Колос Х                            4:0

Стир Б – СК Блудів                             2:0

ФК Мар’янівка – Динамо М              3:2

Нива Л – Юність Г                              2:4

Кураж С-В – Волинь У                       2:1

Календар матчів чемпіонату Горохівщини

по футболу 1-а група 2015 року (2-е коло)

  12-й тур  19 липня                                                                                    18-й тур 30 серпня       Арсенал О-Т -  ФК Мар’янівка        3:0                              Арсенал  О-Т - Волинь У       

 Стир Б - Нива Л                                7:3                              Кураж С-В - Юність Г             

 Колос  Х - Кураж С-В                      3:1                              Динамо М - Нива Л                   

 Дежа К -  Волинь У                          1:6                              ФК Мар’янівка - СК Блудів     

 Динамо Г - Юність Г                        1:1                              Стир Б - Динамо Г                    

 СК Блудів - Динамо М                     4:1                               Колос Х - Дежа К                     

 

  13-й тур   26 липня                                                                               19-й тур 6 вересня 

СК Блудів - Арсенал О-Т                  2:4                             Колос Х - Арсенал О-Т            

Динамо М - Динамо Г                       2:5                             Дежа К -  Стир Б                        

 Юність Г - Дежа К                           12:0                            Динамо Г  – ФК Мар’янівка      

Волинь У - Колос Х                           0:0                             Нива Л  - СК Блудів                      

Кураж С-В -  Стир Б                          1:1                             Кураж С-В  - Динамо М             

 Нива Л -  ФК Мар’янівка                 1:2                              Юність Г - Волинь У              

 

               14-й тур 2 серпня                                                                20-й тур 13 вересня Арсенал О-Т - Нива Л                                                          Арсенал О-Т - Юність Г         

 ФК Мар’янівка - Кураж С-В             2:8                            Динамо М - Волинь У          

 Стир Б - Волинь У                              3:1                            СК Блудів - Кураж С-В           

 Колос Х - Юність Г                            2:2                             Нива Л - Динамо Г                 

 Дежа К - Динамо М                            2:2                            ФК Мар’янівка - Дежа К          

 Динамо Г - СК Блудів                        2:1                              Стир Б - Колос Х                     

                                                                                                           

             15 тур  9 серпня                                                                       21-й тур 20 вересня 

  Арсенал О-Т - Динамо Г                                                     Стир Б - Арсенал О-Т          

  СК Блудів - Дежа К                                                             Колос Х - ФК Мар’янівка     

  Динамо М - Колос Х                       0:1                               Дежа К - Нива Л                     

  Юність Г - Стир Б                            3:1                               Динамо Г - Кураж С-В         

  Волинь У - ФК Мар’янівка             6:2                               Волинь У - СК Блудів                                                               

  Кураж С-В - Нива Л                        6:2                               Юність Г - Динамо М            

 

             16-й тур 16 серпня                                                               22-й тур 27 вересня 

  Кураж С-В - Арсенал О-Т                                                    Динамо М - Арсенал О-Т      

  Нива Л-  Волинь У                                                                Юність Г - СК Блудів              

  ФК Мар’янівка - Юність Г                                                   Волинь У - Динамо Г              

  Стир Б - Динамо М                                                               Кураж С-В - Дежа К                

  Колос Х - СК Блудів                                                             Нива Л - Колос Х                    

  Динамо Г - Дежа К                                                                ФК Мар’янівка - Стир Б         

 

            17-й тур 23 серпня 

   Дежа К - Арсенал О-Т                          

  Колос Х - Динамо Г                              

  СК Блудів  - Стир Б                              

  Динамо М - ФК Мар’янівка                

  Юність Г - Нива Л                                 

  Волинь У - Кураж С-В                         

 

Всі матчі відбуваються на полях команд вказаних першими.

Матчі починаються в 17 годині. Перенесення початку матчів дозволяється тільки після письмового звернення в ФФГ та отримання на це відповідного дозволу. Команда яка приймає участь в чемпіонаті Волинської області по футболу, у разі  проведення матчу у неділю, грає матч чемпіонату району напередодні в суботу.

 

        Команда

І

В

Н

П

Мячі

Очки

«Динамо» Горохів

14

11

3

 0

49 - 12

36

«Колос»

Холонів

15

10

4

1

35 - 14

34

«Юність» Галичани

15

8

 5

2

49 - 19

29

«Стир»

 Берестечко

15

7

2

6

33 - 30

23

СК Арсенал Ощів-Терешківці

13

7

1

5

29 - 26

22

«Кураж»

Скірче-Ватин

15

6

 3

6

37 - 26

21

«Волинь»

Угринів

15

6

 2

7

31 - 28

20

СК

 Блудів

14

6

 1

7

32 - 33

19

«Динамо»

міліція

15

5

 4

6

26 - 26

19

«Нива»

Лобачівка

14

3

1

10

39- 45

10

ФК

Марянівка  

15

3

1

11

22- 52

9*

«Дежа»

 Колодежі

14

1

1

12

12 – 80

4

 

             Результат матчу 6-го туру між командами ФК Мар’янівка – Динамо міліція анульовано, та команді Динамо міліція зараховано технічну перемогу 0:3, а команді ФК Мар’янівка технічну поразку з аналогічним рахунком за участь у матчі за команду ФК Мар’янівка  не заявленого гравця (порушено процедуру дозаявки гравця).

               Команді ФК Мар’янівка у грі 8-го туру з командою Динамо» Горохів зараховано технічну поразку 0:3 за невихід на поле та знято 1 очко.

               Результат матчу 9-го туру між командами Дежа К - ФК   анульовано, та команді Дежа К зараховано технічну перемогу 3:0, а команді ФК Мар’янівка технічну поразку з аналогічним рахунком за участь у матчі за команду ФК     Мар’янівка    гравця , який повинен був пропускати черговий матч.

               Результат матчу 12 туру між командами Арсенал О - ФК Мар`янівка анульовано. За участь у матчі за команду ФК Мар`янівка гравця який був заявлений за дві команди, команді ФК Мар`янівка зараховано технічну поразку, а команді Арсенал Ощів зараховано технічну перемогу з рахунком 3-0

 

Турнірна таблиця 1-ї групи станом на 10 серпня 2015 року

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz