Неділя, 27.05.2018, 19:42
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Стаття 5. Реєстраційний період. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2016/2017 рр. (далі – сезону 2016/2017 рр.) – з 20 серпня 2016 р. до 30 червня 2017 р.

5.2. Реєстраційний період – з 01 серпня 2016 р. по 15 вересня 2016 р.

5.2.1. Трансферний період – з 01 березня 2017 р. по 15 травня 2017 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний та/або трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 100 (сто) грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця дорослого складу з однієї команди-учасниці сезону 2016/2017 рр. в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не менше 2000 (двох тисяч) грн. та не більше 5000 (п'яти тисяч) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений виключно в одній команді-учасниці (клубна система) обласних (районних(міських)) та всеукраїнських змагань. У сезоні 2016/2017 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно брав участь за різні команди обласних (включаючи усі області України) та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ1000 (одну тисячу) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Організація та проведення змагань

6.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два етапи згідно Календаря змагань. На першому етапі команди розподілені на дві групи «А» і «Б» за територіальним принципом, які зіграють між собою в групах в два кола (на своєму полі та на полі суперника). За підсумками першого етапу команди, які посіли у групах     1-5 місця, грають за 1-10 місця, команди, які посіли з 6-10 місця, грають за 11-20 місця. На другому етапі команди грають тільки з суперниками з іншої групи в 2 кола згідно Календаря змагань. Очки на другому етапі зараховуються тільки з командами зі своєї групи, які зайняли відповідно 1-5 місця та 6-10 місця. Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.

6.1.1. Календар змагань визначається шляхом жеребкування, що проводиться на основі рейтингу обласних команд перед початком сезону 2016/2017 рр.

6.1.2. Календар другого кола Чемпіонату є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.2. Команди-учасниці Чемпіонату в обов’язковому порядку беруть участь у розіграшу Кубка Волині 2016/2017 рр. Участь команд у Кубку Волині 2016/2017 рр. згідно заявкових листів на участь в Чемпіонаті.

6.3. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) діб (за винятком рішення Комітету з проведення змагань ФФВ).

6.4. Матчі повинні розпочинатися не раніше 10:00 год та не пізніше 19:00 год.

6.5. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та спостерігача арбітражу матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.6. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 22 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.6.1. По закінченню основного часу матчу заміни гравців не дозволяються.

6.7. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.8. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру паспорти футболістів та заявковий лист.

6.8.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.

6.9. Запасні гравці, а також не більше 4 офіційних представників команди, прізвища яких внесені до рапорту арбітра, під час матчу зобов’язані перебувати у технічній зоні. Особи, прізвища яких не внесені до рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічній зоні. Розминка запасних гравців під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох гравців від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчів та арбітрів.

6.10. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися (команда-господар календарної гри зобов'язана ознайомитись з кольором ігрової форми команди-суперниці (згідно заявкового листа)).

6.11. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде відсторонений на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.

6.12. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше трьох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, у тому випадку пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.13. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 2 000 (дві тисячі) грн. та додатково знімається з загального заліку 1 (одне) очко.

6.13.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та додатково сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 2 000 (дві тисячі) грн. При цьому у наступному Чемпіонаті, в якому дана команда буде брати участь, автоматично знімається 3 (три)очки.

6.13.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів, тоді  результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) в матчах, що нею не зіграні.

6.14. Грошові внески команді, яку виключено зі змагань, або, якщо команда припинила участь за власним бажанням, не повертаються.

6.15. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні з душовими кімнатами та суддівську кімнату (у разі відсутності роздягальні для команди гостей команда-господар до початку матчу зобов’язується сплатити команді суперниці обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн. (за умови невиконання даної вимоги матч не розпочинається)). Якщо команда-господар має одну роздягальню, то вона надається гостям;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;  

- технічну зону з місцями для сидіння (не менше, ніж для 7 чол.) (у разі невиконання даної вимоги спостерігач арбітражу робить відповідний запис та на команду накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) грн.);

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

6.15.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів (згідно переліку – Додаток №1) і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря або забезпечення необхідних медикаментів (згідно переліку) відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань або відсутності необхідних медикаментів (згідно переліку), матч не розпочинається, а команді-господарю зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.15.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо необхідна кількість працівників правоохоронних органів відсутня, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  300 (триста) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.

6.16. Контроль (повноваження) за дотриманням вимог у пп. 6.15, 6.15.1 та 6.15.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний(-і) календарний(-і) матч(-і) на поле команди-суперниці.

6.17. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Чемпіонаті. При цьому у наступному Чемпіонаті, в якому дана команда буде брати участь, автоматично знімається 3 (три) очки. Якщо письмове повідомлення про припинення участі у Чемпіонаті не надійде в Адміністрацію ФФВ, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, у тому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

6.18. Якщо команда-учасниця дорослого складу Чемпіонату знята зі змагань або припинила участь у змаганні за власним бажанням, автоматично відсторонюється від участі у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2016/2017 рр. команда юнацького складу (клубна система).

6.18.1. Якщо команда-учасниця юнацького складу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2016/2017 рр. знята зі змагань або припинила участь у змаганні за власним бажанням, автоматично відсторонюється від участі у Чемпіонаті команда дорослого складу (клубна система).

6.18.2. Якщо команда юнацького складу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2016/2017 рр. не прибула на календарну гру, з команди дорослого складу Чемпіонату (клубна система) додатково знімається 1 (одне) очко з загального заліку.

6.19. Базовий день – неділя, базовий час початку ігор – вересень 16:00 год, жовтень 15:00 год, резервний день – середа.

6.19.1. У разі виникнення форс-мажорних обставин та/або згідно рішення Комітету з проведення змагань ФФВ команда-учасниця зобов’язана провести календарну гру у будь-який день тижня.

6.20. Команда-господар в обов’язковому порядку веде відеозйомку матчу та надає запис в Адміністрацію ФФВ не пізніше, ніж за 2 доби після закінчення матчу.

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

7.1. За перемогу у матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. За рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.4. Якщо дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок на другому етапі Чемпіонату (місця з 1 по 10), Чемпіон Волині визначається у «Золотому матчі» між цими командами на нейтральному полі. Рішення щодо місця проведення та часу початку матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

7.4.1. «Золотий матч» організовує та проводить Комітет з проведення змагань ФФВ. Команда-господар поля визначається за допомогою жеребкування, що проводить Комітет з проведення змагань ФФВ.

7.4.2. Якщо основний час «Золотого матчу» закінчиться внічию, у тому випадку призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.

читати далі...

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz