Вівторок, 22.01.2019, 19:06
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

11.14. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця або гравця, що не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладено обов’язковий грошовий внесок 1 000 (одна тисяча) грн.

11.15. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФВ згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

Стаття 12. Фінансові умови

12.1. Команда-господар матчу зобовязана до початку матчу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сплатити за арбітраж та спостереження арбітражу 1200 грн. та проїзд згідно тарифів.

12.2. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату - за рахунок відряджаючих організацій.

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон Волині з футболу 2017/2018 рр.» та нагороджується кубком та грамотою, а гравці та офіційні представники команди – медалями. Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні особи – медалями.

Стаття 14. Безпека та підготовка місця змагань

Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових та культурно-видовищних заходів,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» зі змінами (Постанова КМУ від 27.08.2008 р. № 753) підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.

Заходи проводяться лише на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації комісіями з контролю за станом спортивних споруд, суддівськими колегіями при суворому дотриманні чинних норм і правил експлуатації, технічних норм, правил проведення спортивних заходів, правил поведінки учасників і глядачів, правил пожежної безпеки, інших нормативних актів, тощо.

Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, до складу якої включено відповідальних фахівців, представників організаторів заходу, власників спортивної споруди та інших заінтересованих установ та організацій.

Не виконання вимог передбачених зазначеними Положеннями, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення заходів, тягне за собою відповідальність передбачену чинним законодавством України.

Стаття 15. Медичне забезпечення змагань

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях  всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

Організатори змагань рекомендують мати на кожного учасника змагань індивідуальні страхові поліси спортсмена.

 

Стаття 16. Заключні положення

14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.

14.1.1. Спірні моменти, не передбачені даним Регламентом, регулюються Комітетом з проведення змагань ФФВ відповідно до нормативних документів ФФВ, ФФУ.

14.2. Всі додатки до регламенту Чемпіонату є його невід’ємною частиною.

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Футбольний магазин "RABONA"

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz