П`ятниця, 22.06.2018, 11:23
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Стаття 10. Припинення, перенесення гри

10.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).

10.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.

10.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 та на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

10.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тілки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.

10.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:

а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дані порушення зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн.;

б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;

в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;

г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовму кладі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;

д). команди можуть проводити ту кількість, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

10.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається не пізніше, ніж через 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).

10.5.1. Матч дограється:

а). з хвилини, на який був припинений;

б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;

В). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.

10.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

10.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

10.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статею 10, Комітет з проведення змагань розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.

10.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу ДЮФЛ Волині.

10.8. У разі виникнення необхідності перенесення календарної гри команда-ініціатор переносу матчу зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 4 дні до даної календарної гри, надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись. За умови погодження Комітетом з проведення змагань ФФВ даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін), при цьому команда-ініціатор переносу сплачує на рахунок ФФВ 150 (сто п’ятдесят) грн.

10.8.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.

10.9. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 10.8, рішення про дату проведення даної календарної гри приймає Бюро Ліги (Комітет з проведення змагань ФФВ).

10.10. Участь команди у міжнародних, всеукраїнських змаганнях або будь-яких інших турнірах під час Чемпіонату не є підставою для перенесення матчів.

10.11. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Бюро Ліги (Комітет з проведення змагань ФФВ).

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Бюро Ліги розглядає питання, приймає рішення відносно застосування дисциплінарних та штрафних санкцій щодо порушень у обласних змаганнях за участю дитячо-юнацьких команд.

11.2. Перелік дисциплінарних та штрафних санкцій, застосованих до гравців та/або офіційних осіб за порушення норм статутних і регламентних документів:

№ п/п

Зміст порушень

Дисциплінарні санкції

Штрафні санкції

1.

а). друге попередження;

б). «фол останньої надії»;

в). систематичні апеляції до арбітра, глядачів, офіційної особи матчу;

г). удар суперника ногою в боротьбі за м’яч;

д). отримані гравцем перші 3 (три) жовті картки у змаганні;

е). систематичний вихід з технічної зони

Відсторонення на 1 (один) матч

Обовязковий грошовий внесок – 50 грн. для офіційних осіб

2.

а). за кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані гравцем у змаганні;

б). грубий поштовх суперника руками після зупинки гри;

в). небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми;

г). неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу;

д). удар суперника рукою в боротьбі за м’яч;

е). провокаційні дії до учасника змагання, глядача

Відсторонення на 2 (два) матчі

Обовязковий грошовий внесок –  50 грн. для гравців, 100 грн. для офіційних осіб

3.

а). грубі випади та/або нецензурні та образливі висловлювання, жести на адресу партнера, суперника, арбітра, асистента арбітра, офіційної особи чи глядача;

б). прилюдні образливі вчинки, що принижують честь, гідність учасника змагання, ФФВ;

в). небезпечний напад на суперника, який не володіє мячем з вірогідністю нанесення травми.

Відсторонення на 3 (три) матчі

Обовязковий грошовий внесок – 100 грн. для гравців, 200 грн. для офіційних осіб

4.

а). небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з нанесенням травми;

б). провокаційні дії до учасника змагання, глядачів, що спричинили сутичку (бійку)

Відсторонення на               4 (чотири) матчі

Обовязковий грошовий внесок –  150 грн. для гравців, 250 грн. для офіційних осіб

5.

а). залякування (зазіхання на свободу особистості), погрози та/або спроба (намір) застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача;

б). явний намір спонукати арбітра, офіційну особу матчу прийняти неправильне рішення або за підтримку його (її) помилкової думки, щоб тим самим спонукати його (її) прийняти неправильне рішення

Відсторонення від одного до трьох місяців (але не менше, ніж на 5 (п’ять) матчів)

Обовязковий грошовий внесок – 300 грн. для гравців, 500 грн. для офіційних осіб

6.

а). погрози, залякування (зазіхання на свободу особистості) та/або спроба (намір) застосування фізичної сили до арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ;

б). плювок у бік гравця, офіційної особи команди, глядача;

в). застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача

Відсторонення від трьох до шести місяців (але не менше, ніж на 7 матчів)

Обовязковий грошовий внесок – 800 грн. для гравців, 1000 грн. для офіційних осіб

7.

а). плювок у бік арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ;

б). застосування фізичної сили до арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ;

в). умисне нанесення тяжкої травми суперникові, що призвело до втрати ним працездатності

Відсторонення від шести місяців до трьох років (але не менше, ніж на 10 (десять) матчів)

Обовязковий грошовий внесок – 1000 грн. для гравців, 1500 грн. для офіційних осіб

8.

а). повторне порушення п. 7;

б). застосування фізичної сили до учасника змагання, глядача, що призвело до тяжких тілесних пошкоджень, втрати ним працездатності

Відсторонення від трьох років до пожиттєвого відсторонення від будь-якої діяльності у футболі

Обов’язковий грошовий внесок – 3000  грн. для гравців,

5000 грн. для офіційних осіб

11.3. Команда-учасниця ДЮФЛ Волині зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.  

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення Бюро Ліги.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення Бюро Ліги. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Бюро Ліги, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення Бюро Ліги, КДК.

11.10. Непроведений з будь-якої причини матч ДЮФЛ Волині не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.11. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.12. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону.

11.13. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.14. За сплату обов’язкового грошового внеску відповідальність покладається на команду-учасницю 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
volynfootball

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz