Понеділок, 10.12.2018, 15:45
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Ліга 1, 1/2 фіналу

м. Луцьк (стадіон СНУ)

22 червня (п'ятниця)

Волинь-06-1 (Луцьк) - Волинь-06-2 (Луцьк) - 1:6 (0:4)

Голи: Будь Богдан, 27 - Тимошевич Володимир, 3; Дячун Артем, 6; Возняк Захар, 12; Демчук Олег, 14; Степанов Артем, 24, 30

Попередження: Самолюк Богдан (Волинь-06-2)

Арбітри: Гоза Руслан, Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

ДЮСШ №2 (Луцьк) - Волинь-07 (Луцьк) - 0:0 (0:0) (по пен. 2:4)

Післяматчеві пенальті: Шевчик Марк +, Кальчук Владислав -, Поліщук Вадим -, Шевчик Марк + - Терещук Денис +, Фик Денис +, Вічепольський Андрій +, Жилінський Євген +

Арбітри: Гоза Руслан, Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

Матч за 3-є місце

Волинь-06-1 (Луцьк) - ДЮСШ №2 (Луцьк) - 2:1 (1:0)

Голи: Цьось Еміль, 12; Литвиненко Артем, 17 - Хомич Михайло, 19

Арбітри: Гоза Руслан, Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

ФІНАЛ

Волинь-06-2 (Луцьк) - Волинь-07 (Луцьк) - 1:0 (0:0)

Гол: Возняк Захар, 22

Арбітри: Гоза Руслан, Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

Кращі гравці Ліги 1:

кращий воротар - Філяровський Володимир (Волинь-05)

кращий захисник - Філіпчук Іван (Волинь-06-1)

кращий нападник - Хомич Михайло (ДЮСШ №2)

кращі бомбардири - Назарук Павло (ФЦ Ковель-Волинь-06), Тимошевич Володимир (Волинь-06-2) (по 29 голів)

 

Ліга 1, 1/4 фіналу (з двох матчів)

м. Ковель (ЗОШ №7)

18 червня (понеділок)

ДЮСШ №2 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 6:0 (4:0)

Голи: Серський Назар, 1, 3; Поліщук Вадим, 5; Кальчук Владислав, 10; Гладишкевич Ілля, 16; Хомич Михайло, 29

Арбітр: Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - Волинь-07 (Луцьк) - 1:2 (0:2)

Голи: Назарук Павло, 21 - Саксонюк Нікіта, 3; Фик Денис, 7

Арбітр: Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ №2 (Луцьк) - 2:2 (2:1)

Голи: Долюк Максим, 1; Шульга Ілля, 15 - Гладишкевич Ілля, 6; Хомич Михайло, 28

Арбітр: Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

Волинь-07 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель) - 2:1 (1:0)

Голи: Вічепольський Андрій, 2; Сосовський Богдан, 27 - Логвінов Назар, 18

Попередження: Чепелюк Владислав (Волинь-07)

Арбітр: Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

м. Нововолинськ

19 червня (вівторок)

Волинь-06-2 (Луцьк) - ДЮФК Волинь (Нововолинськ) - 6:0 (2:0)

Голи: Тимошевич Володимир, 10, 17; Дячун Артем, 13; Демчук Олег, 22, 28, 29

Арбітри: Троцюк Олександр, Глинюк Віктор

 

 

Шахтар (Нововолинськ) - Волинь-06-1 (Луцьк) - 1:2 (0:1)

Голи: Ковтун Віктор, 25 - Литвиненко Артем, 8; Степанов Артем, 22

Арбітри: Троцюк Олександр, Глинюк Віктор

 

 

ДЮФК Волинь (Нововолинськ) - Волинь-06-2 (Луцьк) - 0:2 (0:1)

Голи: Тимошевич Володимир, 7, 18

Арбітри: Троцюк Олександр, Глинюк Віктор

 

 

Волинь-06-1 (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:1 (2:0)

Голи: Романюк Роман, 5; Щавій Артем, 10 - Іщик Даніїл, 23

Арбітри: Троцюк Олександр, Глинюк Віктор

 

 

 

Ліга 2

м. Ковель (ЗОШ №7)

ФІНАЛ

19 червня (вівторок)

Тайм (Ковель) - Олімпія (Княгининок) - 2:1 (2:0)

Голи: Ярмолюк Володимир, 3; Кузьмич Назарій, 10 - Кушнірук Роман, 21

Арбітри: Клімук Юрій, Нерубайло Денис

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

1/2 фіналу

19 червня (вівторок)

РДЮСШ Рожище - Тайм (Ковель) - 0:3 (технічна поразка)

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

ДЮСШ Стара Вижівка - Олімпія (Княгининок) - 2:2 (1:1) (по пен. 2:4)

Голи: Мовшун Артем, 2; Баглик Назар, 29 - Коваль Роман, 3 (автогол); Кушнірук Роман, 7

Післяматчеві пенальті: Поляк Ілля -, Мовшун Артем -, Баглик Назар +, Корнелюк Дмитро + - Кушнірук Роман +, Яценко Павло +, Смірнов Тарас +, Богданюк Максим -, Банзерук Максим +

Попередження: Баглик Назар (ДЮСШ Стара Вижівка)

Арбітри: Клімук Юрій, Нерубайло Денис

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

 

Кращі гравці Ліги 2:

кращий воротар - Місюра Тимофій (Олімпія)

кращий захисник - Коваль Роман (ДЮСШ Стара Вижівка)

кращий нападник - Ярмолюк Володимир (Тайм)

кращий бомбардир - Федорук Валентин (РДЮСШ Рожище) (17 голів)

           

 Груповий етап

Фінальний етап 2017/2018

 

 

 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz