Понеділок, 10.12.2018, 15:31
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Група "В" (м. Ковель, ЗОШ №7)

1-5 тури

6-й тур

6 жовтня (субота)

ДЮСШ Стара Вижівка - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 0:8 (0:7)

Голи: Долюк Максим, 3, 6, 11, 27; Абрамчук Олександр, 4, 8; Баглик Назар, 5 (автогол); Гушинець Марк, 14

Арбітр: Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Ратнівський р-н - 2:2 (0:0)

Голи: Жук Ілля, 19, 27 - Лахтюк Богдан, 17, 20

Арбітр: Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФК Дубове - ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - 0:7 (0:4)

Голи: Шворак Владислав, 5, 18; Штунюк Олександр, 14; Романчук Роман, 20; Щербатюк Артем, 23, 27; Галейда Ярослав, 27

Арбітр: Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

ДЮСШ Маневичі - Тайм (Ковель) - матч перенесено

 

 

7-й тур

13 жовтня (субота)

ДЮСШ Ратнівський р-н - ФК Дубове - 2:1 (1:0)

Голи: Лавренюк Андрій, 8; Луцик Ілля, 15 - Мельник Назар, 30

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Стара Вижівка - Прип'ять (Любешів) - 1:1 (1:1)

Голи: Томчук Богдан, 8 - Матюк Тарас, 15

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

15 жовтня (понеділок)

ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - ДЮСШ Ковель - 2:0 (0:0)

Голи: Кось Віталій, 21; Галейда Ярослав, 28

Арбітр: Клімук Юрій

 

20 жовтня (субота)

Тайм (Ковель) - ДЮСШ Ратне - 1:3 (0:0)

Голи: Хвесь Владислав, 18 - Гуль Олександр, 17; Жук Олександр, 23, 29

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Маневичі - 5:0 (3:0)

Голи: Гушинець Марк, 1; Абрамчук Олександр, 9, 15; Долюк Максим, 21; Романюк Владислав, 27

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

8-й тур

13 жовтня (субота)

ФК Дубове - ДЮСШ Ковель - 1:1 (1:1)

Голи: Жердецький Роман, 12 - Северенюк Андрій, 10

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 1:7 (0:4)

Голи: Гуль Олександр, 28 - Абрамчук Олександр, 7, 11, 19; Долюк Максим, 8, 10; Гушинець Марк, 20; Романюк Владислав, 25

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ратнівський р-н - Тайм (Ковель) - 0:1 (0:1)

Гол: Смаль Денис, 6

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

27 жовтня (субота)

ДЮСШ Стара Вижівка - ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - 0:2 (0:1)

Голи: Штунюк Олександр, 8; Романчук Роман, 17

Арбітр: Клімук Юрій

 

20 жовтня (субота)

ДЮСШ Маневичі - Прип'ять (Любешів) - 3:0 (2:0)

Голи: Шишолик Назар, 7, 9; Романюк Антон, 15

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

9-й тур

30 жовтня (вівторок)

Тайм (Ковель) - ФК Дубове - 2:1 (1:1)

Голи: Омелянчук Андрій, 10; Мельничук Юрій, 25 - Жердецький Олександр, 8

Арбітр: Клімук Юрій

 

13 жовтня (субота)

Прип'ять (Любешів) - ДЮСШ Ратне - 2:3 (1:1)

Голи: Гнатюк Артем, 3; Швайко Іван, 18 - Жук Олександр, 7, 19, 27

Арбітр: Клімук Юрій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

20 жовтня (субота)

ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - ДЮСШ Маневичі - 0:1 (0:1)

Гол: Мокієць Давид, 11

Попередження: Галейда Ярослав (ФЦ Ковель-Волинь-08)

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Стара Вижівка - 5:1 (2:1)

Голи: Северенюк Андрій, 1, 14 (з пенальті); Фесик Даніїл, 7, 18; Бондарук Андрій, 15 - Хомич Леонід, 10

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Ратнівський р-н - 7:0 (0:0)

Голи: Абрамчук Олександр, 13, 13; Гушинець Марк, 14; Мулярчук Дмитро, 17; Романюк Владислав, 21; Микитюк Ростислав, 25; Яцеленко Богдан, 29

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

10-й тур

27 жовтня (субота)

ФК Дубове - ДЮСШ Стара Вижівка - 2:2 (0:2)

Голи: Жердецький Олександр, 19; Жердецький Роман, 30 - Томчук Богдан, 7, 12

Арбітр: Клімук Юрій

 

20 жовтня (субота)

ФЦ Ковель-Волинь-08 (Ковель) - ДЮСШ Ратне - 1:0 (0:0)

Гол: Галейда Ярослав, 17

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

Прип'ять (Любешів) - ДЮСШ Ратнівський р-н - 0:2 (0:0)

Голи: Луцик Ілля, 19, 30

Арбітр: Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

Матч 11-го туру

3 листопада (субота)

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ФК Дубове - 10:0 (5:0)

Голи: Абрамчук Олександр, 4, 16, 20; Долюк Максим, 7, 12, 23; Гушинець Марк, 9, 10, 25; Яцеленко Богдан, 20

Арбітр: Котік Олексій

 

 

Матч 12-го туру

3 листопада (субота)

Прип'ять (Любешів) - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - 0:7 (0:1)

Голи: Гушинець Марк, 4; Долюк Максим, 17, 23; Яцеленко Богдан, 20; Абрамчук Олександр, 27, 28; Степанець Ілля, 30

Арбітр: Котік Олексій

 

Матч 13-го туру

3 листопада (субота)

Прип'ять (Любешів) - ФК Дубове - 1:2 (0:0)

Голи: Веремійчик Денис, 20 - Савюк Ілля, 17; Жердецький Роман, 19

Арбітр: Котік Олексій

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz