Федерація Футболу Волині - І коло
Субота, 03.12.2016, 00:18
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 

9-й тур
 2 липня (субота)
Світязь (Шацьк) - ФК Горохів - 3:1 (1:0)
Голи:
 Ніщик Ігор, 42; Ягодинець Олександр, 49; Єфремов Леонід, 51 - Семиряк Іван, 90+1
ПопередженняСемиряк Іван (ФК "Горохів")

Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Попко Максим
Делегат-інспектор: Гащин Володимир
 
ФК Цумань - ФК Ласка (Боратин) - 1:7 (0:4)
Голи: Подгуска Сергій, 52 (з пенальті) - Мацюк Віктор, 3, 45; Гапон Володимир, 18, 27; Шишка Василь, 71; Калюта Дмитро, 76; Видрич Микола, 77
Попередження: Пушик Юрій - Трефіловський Дмитро, Тиофєєв Денис, Киричук Роман, Терещук Дмитро, Видрич Сергій
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Романчук Петро
  
 
3 липня (неділя) 
Колос (Ківерці) - Л-Транс (Торчин) - 2:1 (1:1)
Голи: Полтавець Андрій, 31, 61 - Махнюк Ігор, 38
Попередження: Ващук Олександр - Махнюк Ігор, Веремко Богдан
Вилучення: Махнюк Ігор, 63 (Л-Транс) (друге попередження)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 
 
ФК Камінь-Каширський - Західний Буг (Іваничі) - 3:1 (1:1)
Голи: Шафарчук Федір, 37,55; Данилюк Олександр, 68 - Шульженко Роман, 17
Попередження: Шафарчук Федір, Босак Віктор - Польний Сергій
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Cилюк Григорій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
 
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Рубіж (Любомль) - 3:2 (1:2)
Голи: Гаврилюк Владислав, 11; Зваріюк Анатолій, 65; Рубчинський Василь, 82 - Музичук Андрій, 31, 44
Попередження: Кузьмич Роман, Хомченко Віктор - Портянко Іван, Семенчук Микола
Вилучення: Гапонюк Сергій, 27 ("фол останньої надії") - Портянко Іван, 60 ("фол останньої надії")
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Баран Андрій, Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор 

8-й тур 
25 червня (субота)

Л-Транс (Торчин) - ФК Камінь-Каширський - 5:1 (3:0) 
Голи: Махнюк Ігор, 32, 43, 68, 79; В'юник Андрій, 36 - Гунчик Іван, 90 
Нереалізований пенальті: Конон Максим, 27 (Л-Транс) 
Попередження: Главацький Андрій - Босак Віктор 
Вилучення: Гордіюк Сергій, 37 (Л-Транс) ("фол останньої надії") 
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Безуглий Олег 
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор 

26 червня (неділя) 
Західний Буг (Іваничі) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 0:1 (0:1) 
Гол: Гаврилюк Владислав, 17 
Попередження: Польний Сергій (Західний Буг) 
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Копчак Владислав 
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр 

Рубіж (Любомль) - ФК Цумань - 4:1 (2:0) 
Голи: Бобилєв Володимир, 32, 58, 68; Музичук Андрій, 41 - Клец Ігор, 51 (з пенальті) 
Нереалізований пенальті: Семенчук Микола, 57 (Рубіж) 
Попередження: Белінський Віктор, Самолюк Юрій - Клец Ігор, Януль Андрій, Клец Микола 
Вилучення: Клец Ігор, 84 (ФК Цумань) (друге попередження) 
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Орисюк Сергій 
Делегат-інспектор: Романчук Петро 

28 червня (вівторок) 
ФК Горохів - Колос (Ківерці) - 1:3 (0:2) 
Голи: Семиряк Іван, 59 - Салєй Дмитро, 21, 44; Полтавець Андрій, 50 
Попередження: Мамчур Роман, Марчук Валерій (обидва - ФК Горохів) 
Вилучення: Прик Сергій, 40 (ФК Горохів) ("Фол останньої надії") 
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Журибіда Володимир 
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій 

ФК Ласка (Боратин) - Світязь (Шацьк) - 0:0 (0:0) 
Попередження: Терещук Дмитро, Макієнко Ростислав, Трефіловський Дмитро - Чабан Олександр, Чепелюк Ігор, Сидоров Віталій 
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Головко Артем 
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій 
 
7-й тур
18 червня (субота)
Колос (Ківерці) - ФК Ласка (Боратин) - 0:2 (0:1)
Голи: Калюта Дмитро, 45; Гапон Володимир, 88
Попередження: Воробей Віктор (ФК Ласка)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Косарик Ярослав, Головко Артем
Делегат-інспектор: Романчук Петро
 
 
Світязь (Шацьк) - Рубіж (Любомль) - 0:2 (0:2)
Голи: Столярчук Олександр, 13, Музичук Андрій, 20
Попередження: Кубай Володимир - Столярчук Олександр, Ткач Ярослав, Микитюк Василь
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
 
 
ФК Горохів - Л-Транс (Торчин) - 1:3 (1:2)
Голи: Остапюк Віталій, 45+1 - Махнюк Ігор, 3, 43, 78
Попередження: Хринюк Богдан, Гончаренко Юрій - Махнюк Ігор
Вилучення: Кревський Юрій, 66 (Л-Транс)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Турчик Богдан
Делегат-інспектор: Гащин Володимир
 
 
19 червня (неділя) 
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - ФК Камінь-Каширський - 1:4 (0:3) 
Голи: Пушкарчук Андрій, 85 - Шафарчук Федір, 17; Прач Сергій, 25; Гунчик Іван, 45; Данилюк Олександр, 87 
Попередження: Коваценко Андрій, Хомченко Віктор, Мартинюк Іван - Босак Віктор 
Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Хомич Олена 
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій 


ФК Цумань - Західний Буг (Іваничі) - 2:2 (0:1) 
Голи: Гапонюк Михайло, 71, 73 - Сидчук Павло, 43 (з пенальті), Демус Юрій, 58 
Попередження: Клец Ігор, Назарчук Олександр - Романюк Артур 
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Силюк Григорій 
Делегат-інспектор: Богунов Сергій 
  
6-й тур
11 червня (субота)
ФК Камінь-Каширський - ФК Цумань - 4:1 (2:0)
Голи: Шафарчук Федір, 25, 29, 74; Босак Ігор, 76 - Подгуска Сергій
Попередження: Прач Сергій, Данилюк Олександр - Снітко Юрій
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
 
Західний Буг (Іваничі) - Світязь (Шацьк) - 2:1 (0:1)
Голи: Поліщук Олександр, 81; Польний Сергій, 86 - Гордун Сергій, 25
Попередження: Рубан Володимир (Західний Буг)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Турчик Богдан
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
 
12 червня (неділя)
Рубіж (Любомль) - Колос (Ківерці) - 2:0 (2:0)
Голи: Музичук Андрій, 12, 38 (з пенальті)
Попередження: Семенчук Микола, Семенович Ігор, Музичук Андрій, Редько Сергій - Власюк Андрій, Бондарєв Валентин, Кодлубай Андрій, Ляшук Андрій, Новік Олександр
Вилучення: Редько Сергій, 90+3 (друге попередження) - Бондарєв Валентин, 85 (друге попередження)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Косарик Ярослав, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Романчук Петро
 
13 червня (понеділок) 
Л-Транс (Торчин) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 2:0 (1:0)
Голи: Конон Максим, 22 (з пенальті), Махнюк Ігор, 86
Попередження: Главацький Андрій, Конон Максим - Хомченко Віктор
Вилучення: Сироватка Володимир, 22 (Дже РОСТ) ("фол останньої надії")
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Головко Артем
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій

 
29 травня (неділя)
ФК Ласка (Боратин) - ФК Горохів - 4:1 (3:1)
Голи: Янчук Олександр, 6; Воробей Віктор, 12; Калюта Дмитро, 21, 80 - Гузар Роман, 15
Попередження: Мороз Руслан, Киричук Роман, Видрич Сергій - Хринюк Богдан
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Косарик Ярослав
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


5-й тур
4 червня (субота)
ФК Горохів - Рубіж (Любомль) - 2:3 (1:1)
Голи: Семиряк Іван, 17; Мамчур Роман, 85 - Войтюк Василь, 23; Бобилєв Володимир, 55, 75
Попередження: Вальчук Олександр (ФК Горохів)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Турчик Богдан
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій
 
Колос (Ківерці) - Західний Буг (Іваничі) - 1:1 (1:0)
Голи: Полтавець Андрій, 27 - Поліщук Олександр, 68
Попередження: немає
Вилучення: Шульженко Роман (Західний Буг) ("фол останньої надії")
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
 
5 червня (неділя)
ФК Ласка (Боратин) - Л-Транс (Торчин) - 3:4 (2:3)
Голи: Сивий Сергій, 9, 90+2; Мацюк Віктор, 44 - Конон Максим, 18 (з пенальті); Подригуля Вадим, 37; Махнюк Ігор, 45+2, 88
Попередження: Киричук Роман - В'юник Андрій, Бощук Анатолій, Гордіюк Сергій
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Чисюк Ярослав
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
 
 
Світязь (Шацьк) - ФК Камінь-Каширський - 2:0 (2:0)
Голи: Ніщик Ігор, 24; Борсук Ігор, 25
Попередження: Чабан Сергій, Борсук Ігор - Шафарчук Федір
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Попко Максим, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
 
 
ФК Цумань - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 1:1 (0:1)
Голи: Клец Микола, 63 - Бугайчук Назар, 39
Попередження: Гапонюк Михайло, Клец Ігор, Тарасюк Іван, Клец Микола (усі - ФК Цумань)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Косарик Ярослав, Головко Артем
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 
 

4

-й тур

21 травня (субота)
Л-Транс (Торчин) - ФК Цумань - 6:0 (3:0)
Голи: Махнюк Ігор, 11, 90 (з пенальті); Кревський Юрій, 26, 51(з пенальті), 58; Бурковський Дмитро, 40
Попередження: немає
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 
 
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Світязь (Шацьк) - 3:2 (1:2)
Голи: Зваріюк Анатолій, 21; Поліщук Ігор, 56; Пушкарчук Андрій, 87 - Єфремов Леонід, 23; Чепелюк Олександр, 25
Попередження: Ніщик Ігор, Чепелюк Ігор (обидва - Світязь)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Занько Олег, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Копил Віктор
 
 
ФК Камінь-Каширський - Колос (Ківерці) - 3:5 (1:2)
Голи: Данилюк Олександр, 34, 47, 59 - Полтавець Андрій, 18, 40, 46, 80; Лищук Віталій, 48
Попередження: Босак Ігор, Гунчик Іван - Кодлубай Андрій, Салєй Дмитро
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
 
 
22 травня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - ФК Горохів - 3:2 (2:0)
Голи: Магдюк Анатолій, 2; Савкевич Сергій, 10; Коцюбинський Дмитро, 68 - Закревський Роман, 87; Гончаренко Юрій, 89
Попередження: немає
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій
 
 
Рубіж (Любомль) - ФК Ласка (Боратин) - 1:2 (0:0)
Голи: Гриб Юрій, 62 - Шишка Василь, 65; Воробей Віктор, 75
Попередження: Семенчук Микола (Рубіж)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Головко Артем, Чабан Леонід
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
 
3-й тур
 14 травня (субота) 
ФК Ласка (Боратин) - Західний Буг (Іваничі) - 4:1 (2:0) 
Голи: Вознюк Костянтин, 38, 63, 71; Гапон Володимир, 42 - Жуковський Іван, 68 
Попередження: Терещук Дмитро (ФК Ласка) 
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Панасюк Олескандр 
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
 

ФК Горохів - ФК Камінь-Каширський - 0:1 (0:0) 
Гол: Шафарчук Федір, 75 
Попередження: Мужик Олег, Семиряк Іван - Березюк Юрій, Шафарчук Федір 
Вилучення: Прик Сергій, 76 - Босак Віктор, 76 
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Кірепко Анатолій 
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр 


15 травня (неділя) 
Рубіж (Любомль) - Л-Транс (Торчин) - 1:2 (0:2) 
Голи: Бобилєв Володимир, 77 (з пенальті) - Махнюк Ігор, 39, 42 
Попередження: Петров Андрій, Бурковський Дмитро (Л-Транс) 
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Літвінчук Леонід 
Делегат-інспектор: Богунов Сергій 


Колос (Ківерці) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 5:1 (3:0) 
Голи: Лищук Віталій, 11; Полтавець Андрій, 13, 37, 68; Чепура Юрій, 49 - Зваріюк Анатолій, 56 
Попередження: Третяк Роман, Мартинюк Іван (Дже РОСТ) 
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Карамаць Сергій 
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор 


Світязь (Шацьк) - ФК Цумань - 7:1 (5:0) 
Голи: Ягодинець Олександр, 14; Кубай Володимир, 27; Єфремов Леонід, 33, 42, 44; Киценюк Роман, 70; Горовий Юрій, 80 - Гапонюк Михайло, 88 (з пенальті)
Нереалізований пенальті: Єфремов Леонід, 70 (Світязь) 
Попередження: Ніщик Ігор - Подгуска Сергій, Клец Ігор 
Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Занько Олег, Кірепко Анатолій 
Делегат-інспектор: Романчук Петро
 
 
2-й тур  
7 травня (субота) 
Л-Транс (Торчин) - Світязь (Шацьк) - 4:0 (2:0) 
Голи: Кревський Юрій, 6, 19, 78; Махнюк Ігор, 88 
Попередження: Піцик Сергій, В'юник Андрій, Конон Максим, Поримчук Віктор - Гордун Сергій, Сидоров Віталій 
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Чабан Леонід, Головко Артем 
Делегат-інспектор: Романчук Петро 


ФК Цумань - Колос (Ківерці) - 2:1 (1:0) 
Голи: Клец Ігор, 27; Гапонюк Михайло, 76 - Горщарук Дмитро, 82 
Попередження: Клец Ігор, Резнік Дмитро, Гапонюк Михайло - Пилип Олександр, Власюк Андрій, Ващук Юрій 
Вилучення: Біднюк Олег, 77 (Колос) 
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Карамаць Сергій 
Делегат-інспектор: Гащин Володимир 


8 травня (неділя) 
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - ФК Горохів - 0:2 (0:1) 
Голи: Семиряк Іван, 31; Остапюк Віталій, 72
Попередження: Зваріюк Анатолій, Юлдашев Роман, Василюк Олег - Мамчур Роман, Хринюк Богдан
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь 
 
ФК Камінь-Каширський - ФК Ласка (Боратин) - 0:3 (0:1)
Голи: Гапон Володимир, 6; Сивий Сергій, 46, 70
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Гарасимків Василь
Делегат-інспектор:
 
9 травня (понеділок)
Західний Буг (Іваничі) - Рубіж (Любомль) - 1:1 (0:1)
Голи: Савкевич Сергій, 54 - Бобилєв Володимир, 2
Попередження: Рубан Володимир - Горік Олег
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 
 
1-й тур
30 квітня
Рубіж (Любомль) - ФК Камінь-Каширський - 2:0 (2:0)
Голи: Столярчук Олександр, 30; Ткач Ярослав, 38
Попередження: Нирко Петро (ФК Камінь-Каширський)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
 
2 травня
ФК Ласка (Боратин) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 4:1 (3:1)
Голи: Мацюк Віктор, 2; Гапон Володимир, 28, 73; Шишка Василь, 39 - Баденчук Володимир, 26
Попередження: Мацюк Віктор, Пільо Олександр, Видрич Сергій - Баденчук Володимир
Вилучення: Рижановський Андрій, 36 (Дже РОСТ)
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

ФК Горохів - ФК Цумань - 2:1 (0:1)
Голи: Мамчур Роман, 71; Вознюк Олександр, 82 - Клец Ігор, 17
Попередження: Мужик Олег, Прик Сергій - Януль Назар
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор

3 травня
Західний Буг (Іваничі) - Л-Транс (Торчин) - 0:3 (0:1)
Голи: Конон Максим, 43, 61; Подригуля Вадим, 90
Попередження: Рубан Володимир (Рубіж)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Головко Артем
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій

Колос (Ківерці) - Світязь (Шацьк) - 1:1 (1:1)
Голи: Салєй Дмитро, 45+2 - Єфремов Леонід, 42
Попередження: Чепура Юрій, Біднюк Олег - Чепелюк Олександр, Вознюк Вадим
Вилучення: Чепелюк Олександр, 84 (Світязь) (друге попередження)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Хомич Олена
Делегат-інспектор: Кохановський Василь




Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz