Федерація Футболу Волині - II коло
Понеділок, 05.12.2016, 16:32
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 
 
  18-й тур
   9 жовтня (субота)

ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 3:0 (1:0)
Голи: Дорицький Сергій, 31, Дудко Іван, 51, Ткачук Андрій, 57 (з пенальті)
Попередження: Дудко Іван (ФК Рожище)
Вилучення: Дудко Іван (друге попередження), 86
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Попко Максим, Літвінчук Леонід
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 4:0 (3:0)
Голи: Кашуба Віталій, 2; Данилюк Іван, 18; Ворона Анатолій, 40; Круцкевич Олександр, 56
Попередження: Мороз Петро, Мучак Іван - Шпак Віктор, Баранович Костянтин, Довгополик Олег, Рябіїк Дмитро, Русило Михайло
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Мищук Анатолій, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

   10 жовтня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:2)
Голи: В'юник Андрій, 22; Неделюк Олександр, 28
Попередження: Луньов Валерій - Неделюк Олександр
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Юхименко Михайло
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Західний Буг (Іваничі) - Будівельник (Маневичі) - 0:2 (0:1)
Голи: Ткачук Володимир, 31; Ліщук Сергій, 75
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


   17-й тур
  2 жовтня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:0)
Гол: Круцкевич Олександр, 85
Попередження: Панас Анатолій, Малярчук Максим - Портянко Олександр
Вилучення: Портянко Олександр, 69 (друге попередження, небезпечна атака суперника)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Антонов Назар
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Рожище - 12:1 (7:0)
Голи: Махнюк Ігор, 10, 12, 27, 34, 73, 81, 84; Кравчук Олег, 15, 29; Попко Олександр, 38; Неделюк Олександр, 54, Єфремов Леонід, 66 - Майструк Володимир, 68
Попередження: Бенещук Богдан (ФК Рожище)
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Головко Артем
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


   3 жовтня (неділя)

Прип'ять (Любешів) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:4 (1:1)
Голи: Рябіїк Дмитро, 14 - Петрук Петро, 35, 88; Котур Павло, 70; Якубський Олег, 74
Попередження: Черевко Єгор, Ткачук Сергій - Штогрін Роман, Никитюк Роман, Грисюк Андрій
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Будівельник (Маневичі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:1 (2:0)
Голи: Пащук Роман, 29; Ткачук Володимир, 36; Засєкін Павло, 74 - Кондра Богдан, 88
Попередження: Савич Ігор, Ткачук Володимир (обидва - Будівельник)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


   16-й тур

   25 вересня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ - 2:1 (0:0)
Голи: Хвесь Дмитро, 51; Круцкевич Олександр, 68 - Махнюк Ігор, 69
Попередження: Круцкевич Олександр - Махнюк Ігор, Батрак Олександр, Шпак Сергій
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Смірнов Василь
4-й арбітр: Попко Максим
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 2:1 (0:1)
Голи: Ткачук Андрій, 77 (з пенальті); Кузьмич Роман, 85 - Засєкін Павло, 29
Попередження: Воробей Радіон, Клімець Олександр, Омельчук Володимир, Бенещук Богдан - Веремейчик Владислав
Вилучення: Романік Володимир, 76 (Будівельник), фол останньої надії
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Харко Любомир, Журибіда Володимир
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


   26 вересня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:2 (1:0)
Голи: Джерш Сергій, 41, 52 (з пенальті), 85 - Могилецький Вадим, 71; Никитюк Андрій, 90 (з пенальті)
Попередження: Громадецький Олександр, Гандзюк Андрій (обидва - BRW-ВІК)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:2 (0:1)
Голи: Приндета Віталій, 60 (з пенальті); Марковець Олександр, 87 - Курило Віталій, 8; Стасюк Вадим, 70 (з пенальті)
Попередження: Якубський Олег, Петрук Петро, Штогрін Роман, Сташевський Антон, Циркуненко Павло - Обертас Максим, Каварський Андрій
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Антонов Назар, Головко Артем
4-й арбітр: Дмитрук Віталій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


 
 
   15-й тур

   18 вересня (субота)

Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (0:5)
Голи: Панасюк Микола, 46 - Портянко Олександр, 17; Данилюк Іван, 18, 74; Круцкевич Олександр, 27, 38; Мороз Петро, 45; Ятчук Олександр, 60 (з пенальті)
Попередження: Пащук Роман - Данилюк Іван, Круцкевич Олександр
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

    19 вересня (неділя)

Прип'ять (Любешів) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (2:0)
Голи: Русило Анатолій, 15; Чернюк Іван, 45, 90; Будько Володимир, 84; Рябіїк Дмитро, 88; Ткачук Сергій, 89
Попередження: Джерш Сергій, Магдюк Анатолій (обидва - Західний Буг)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


ФК Рожище - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:3 (2:2)
Голи: Майструк Володимир, 9, 34; Дудко Іван, 87 - Кондра Богдан, 13; Гриців Богдан, 24; Самолюк Юрій, 49
Попередження: Омельчук Володимир, Дудко Іван, Дорицький Сергій, Воробей Радіон - Болдінков Валерій
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Юхимчук Сергій, Міщук Віталій
4-й арбітр: Антонов Назар
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 4:2 (2:0)
Голи: Махнюк Ігор, 25, 46; Назарук Петро, 45, 75 - Карасюк Роман, 45 (з пенальті); Павлов Євген, 73
Попередження: Кедик Ігор, Попко Олександр, Назарук Петро - Карасюк Роман, Жук Василь
Вилучення: Карасюк Роман, 87 (ДЮФШ Волинь) (небезпечна атака суперника з ціллю нанесення травми)
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Попко Максим, Головко Артем
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


  14-й тур

   12 вересня (неділя)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - +:- (неявка команди "Будівельник")
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Літвінчук Олег, Занько Олег
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


Західний Буг (Іваничі) - ФК Рожище - 3:0 (0:0)
Голи: Сидчук Павло, 51, 70; Куліков Володимир, 64
Попередження: Жуковський Іван (Західний Буг)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Антонов Назар
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:2 (0:1)
Голи: Гомза Іван, 20; Обертас Максим, 50
Попередження: Черевко Єгор - Малярчук Максим, Романюк Артур
Нереалізовані пенальті: Шпак Віктор, 78 - Стасюк Вадим, 36
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Дмитрук Віталій
4-й арбітр: Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


  14 вересня (вівторок)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0)
Голи: Круцкевич Олександр, 54; Кузьмич Роман, 90+2
Попередження: Портянко Олександр, Дувакін Дмитро, Данилюк Іван, Мучак Іван - Луньов Валерій
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Попко Максим
4-й арбітр: Головко Артем
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


   13-й тур

   4 вересня (субота)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:5 (0:4)
Голи: Петрук Петро, 5; Циркуненко Павло, 7; Штогрін Роман, 10; Подригуля Сергій, 34, 66
Попередження: Дуднік Олег (BRW-ВІК)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Смірнов Василь
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:4 (0:0)
Голи: Данилюк Іван, 75, 84, 86; Круцкевич Олександр, 82
Попередження: Ткачук Андрій - Данилюк Іван
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Скиданюк Сергій
4-й арбітр: Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


  5 вересня (неділя)

Шахтар (Нововолинськ) - Західний Буг (Іваничі) - 4:0 (1:0)
Голи: Домашук Ігор, 37; Сісарук Андрій, 51; Стасюк Вадим, 75, 89
Попередження: Домашук Ігор, Гомза Іван - Савкевич Сергій, Польний Сергій
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Головко Артем, Заяць Олексій
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 4:0 (1:0)
Голи: Кравчук Олег, 21; Батрак Олександр, 50; В'юник Андрій, 67; Неделюк Олександр, 80
Попередження: Кравчук Олег - Ткачук Сергій
Нереалізований пенальті: Шпак Сергій, 64 (Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Антонов Назар
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
 
   
 
 12-й тур

  27 серпня (п'ятниця)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ФК Рожище - 8:2 (4:0)
Голи: Штогрін Роман, 6, Петрук Петро, 9, 25, 30, Марковець Олександр, 53, 80, Гущин Артур, 70, Никитюк Роман,71 - Омельчук Володимир, 55, Кодлубай Андрій, 75
Попередження: Никитюк Роман, Приндета Віталій - Демчук Василь
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Занько Олег, Силюк Григорій
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


  28 серпня (субота)

Шахтар (Нововолинськ) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Махнюк Ігор, 15, Кедик Ігор, 83
Попередження: Панас Анатолій, Малярчук Максим, Домашук Ігор - Махнюк Ігор, Батрак Олександр, Кравчук Олег, Назарук Петро, Матюк Сергій
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Головко Артем, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор 


  29 серпня (неділя)

Прип'ять (Любешів) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (0:0)
Голи: Гребенік Олександр, 52; Михалик Микола, 59; Рябіїк Дмитро, 73
Попередження: Потапчук Роман, Рябіїк Дмитро - Гизун Ігор
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Західний Буг (Іваничі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:1)
Голи: Джерш Руслан, 62 - Мороз Петро, 12
Попередження: Хмелярський Володимир, Мороз Петро, Соколовський Вадим (всі - МФК Ковель-Волинь)
Вилучення: Кашуба Віталій, 90 (МФК Ковель-Волинь) (агресивна поведінка)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Безуглий Олег
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


   11-й тур

   21 серпня (субота)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Прип'ять (Любешів) - 3:3 (3:0)
Голи: Цинькевич Роман, 6; Громадецький Олександр, 40, 42 - Рябіїк Дмитро, 49, Русило Анатолій, 59; Гребенік Олександр, 82
Попередження: Немирський Богдан, Карпук Максим - Морозенко Олександр
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   22 серпня (неділя)

Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:3 (0:2)
Голи: Стасюк Вадим, 4; Обертас Максим, 38; Домашук Ігор, 74
Попередження: Ткачук Володимир, Цвілюк Юрій, Гизун Ігор, Шевчук Андрій - Стасюк Вадим, Домашук Ігор, Чернов Микола
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Західний Буг (Іваничі) - 6:3 (3:0)
Голи: Назарук Петро, 15, 74; Батрак Олександр, 20; Кравчук Олег, 25, 68; Куренов Олександр, 90+2 - Джерш Сергій, 59; Джерш Руслан, 64; Демус Юрій, 87
Попередження: Куренов Олександр (Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Безуглий Олег
4-й арбітр: Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


   24 серпня (вівторок)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Голи: Карасюк Роман, 8 (з пенальті)
Попередження: Кашуба Віталій, Потеруха Іван, Ятчук Олександр - Сташевський Антон, Баденчук Володимир
Вилучення: Баденчук Володимир, 63 (ДЮФШ Волинь) (друге попередження)
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Матвіюк Роман
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


    10-й тур

  14 серпня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 5:0 (2:0)
Голи: Куренов Олександр, 14, 50; Махнюк Ігор, 39, 60; Бурковський Дмитро, 81
Попередження: Шпак Сергій, В'юник Андрій (обидва - Вотранс-ЛСТМ)
Нереалізований пенальті: Неделюк Олександр, 57 (Вотранс-ЛСТМ)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
4-й арбітр: Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 7:1 (4:0)
Голи: Гребеник Олександр, 6; Русило Анатолій, 27, 65; Шпак Віктор, 34; Баранович Костянтин, 41; Михалик Микола, 70; Божко Віктор, 86 - Ткачук Андрій, 48
Попередження: Чернюк Іван (Прип'ять)
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Молодіжні склади: 2:2 (0:1) (Кух Андрій-2 - Іщук Іван-2)


   15 серпня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:3 (1:2)
Голи: Джерш Сергій, 39 - Марковець Олександр, 19, 41; Штогрін Роман, 50
Попередження: Польний Сергій - Сірий Андрій
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Шахтар (Нововолинськ) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 1:0 (0:0)
Гол: Обертас Максим, 70
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
 

 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz