Федерація Футболу Волині - - календар
Понеділок, 05.12.2016, 16:29
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Чемпіонат Волині з футболу сезону 2016/2017 рр.

Група "А"

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

І коло

1 тур

20 серпня (субота)

1. "Агропродукт" Горохів - "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк (16:00 год)

2. "Колос" Ківерці - "Торпедо" Копачівка Рожищенського району (16:00 год)

21 серпня (неділя)

3. "Ласка" Боратин Луцького району - "Турія" Затурці Локачинського району (17:00 год)

4. "Вікторія" Несвіч-Лище Луцького району - ФК "Мар'янівка" Мар'янівка Горохівського району

5. ФК "Луцьк" - "Атлетік" Цумань

 

2 тур

27 серпня (субота)

6. Торпедо - Агропродукт (15:00 год)

7. Атлетік - Ласка (17:00 год)

8. Луцьксантехмонтаж №536 - Вікторія (15:00 год)

28 серпня (неділя)

9. Турія З - Колос (16:00 год)

ФК Мар'янівка

 

3 тур

3 вересня (субота)

11. Вікторія - Агропродукт (17:00 год)

12. Колос - Атлетік (16:00 год)

13. Торпедо - Турія З (16:00 год)

4 вересня (неділя)

14. Ласка - ФК Мар'янівка (17:00 год)

Луцьксантехмонтаж №536

 

4 тур

10 вересня (субота)

15. Агропродукт - Турія З (16:00 год)

16. Атлетік - Торпедо (16:00 год)

11 вересня (неділя)

17. ФК Мар'янівка - Колос (16:00 год)

18. Луцьксантехмонтаж №536 - Ласка (16:00 год)

Вікторія

 

5 тур

17 вересня (субота)

19. Колос - Луцьксантехмонтаж №536 (17:00 год)

18 вересня (неділя)

20. Ласка - Вікторія (18:00 год)

21. Торпедо - ФК Мар'янівка (16:00 год)

22. Турія З - Атлетік (16:00 год)

Агропродукт

 

6 тур

24 вересня (субота)

23. Агропродукт - Атлетік (16:00 год)

24. Луцьксантехмонтаж №536 - Торпедо (17:00 год)

25. Вікторія - Колос (17:00 год)

25 вересня (неділя)

26. ФК Мар'янівка - Турія З (17:00 год)

Ласка

 

7 тур

1 жовтня (субота)

27. Торпедо - Вікторія (16:00 год)

28. Турія З - Луцьксантехмонтаж №536 (15:00 год)

2 жовтня (неділя)

29. Ласка - Агропродукт (15:00 год)

30. Атлетік - ФК Мар'янівка (15:00 год)

Колос

 

8 тур

8 жовтня (субота)

31. Вікторія - Турія З (15:00 год)

9 жовтня (неділя)

32. Луцьксантехмонтаж №536 - Атлетік (15:00 год)

33. Ласка - Колос (15:00 год)

34. Агропродукт - ФК Мар'янівка

Торпедо

 

9 тур

16 жовтня (неділя)

35. Колос - Агропродукт (15:00 год)

36. Торпедо - Ласка (15:00 год)

37. ФК Мар'янівка - Луцьксантехмонтаж №536 (15:00 год)

38. Атлетік - Вікторія (15:00 год)

Турія З

 

ІІ коло

10 тур

23 жовтня (неділя)

39. Луцьксантехмонтаж №536 - Агропродукт (15:00 год)

40. ФК Мар'янівка - Вікторія (15:00 год)

41. Турія З - Ласка (15:00 год)

42. Торпедо - Колос (15:00 год)

Атлетік

 

11 тур

30 жовтня (неділя)

43. Агропродукт - Торпедо (15:00 год)

44. Колос - Турія З (15:00 год)

45. Ласка - Атлетік (15:00 год)

46. Вікторія - Луцьксантехмонтаж №536 (15:00 год)

ФК Мар'янівка

 

12 тур

6 листопада (неділя)

47. Агропродукт - Вікторія (15:00 год)

48. ФК Мар'янівка - Ласка (14:00 год)

49. Атлетік - Колос (15:00 год)

50. Турія З - Торпедо (14:00 год)

Луцьксантехмонтаж №536

 

13 тур

13 листопада (неділя)

51. Турія З - Агропродукт (14:00 год)

52. Торпедо - Атлетік (14:00 год)

53. Колос - ФК Мар'янівка (14:00 год)

54. Ласка - Луцьксантехмонтаж №536 (14:00 год)

Вікторія

 

Виключне право щодо переносу матчів Чемпіонату належить Комітету з проведення змагань ФФВ.

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz