Федерація Футболу Волині - - календар ігор
Субота, 03.12.2016, 19:38
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

КАЛЕНДАР ІГОР
ПЕРШОСТІ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ
2011 РОКУ
(ПЕРША ЛІГА)
 
І КОЛО
 
Початок ігор – 15:00
 
1-й тур
30 квітня (субота)
1. Рубіж (Любомль) – ФК Камінь-Каширський
2 травня (понеділок)
2. ФК Ласка (Боратин) – Дже РОСТ (Гірка Полонка)
3. ФК Горохів – ФК Цумань
3 травня (вівторок)
4. Західний Буг (Іваничі) – Л-Транс (Торчин)
5. Колос (Ківерці) – Світязь (Шацьк)
 
2-й тур
7 травня (субота)
6. Л-Транс – Світязь
7. ФК Цумань – Колос
8 травня (неділя)
8. Дже РОСТ – ФК Горохів
9. ФК Камінь-Каширський – ФК Ласка
9 травня (понеділок)
10. Західний Буг - Рубіж
 
3-й тур
14 травня (субота)
11. ФК Ласка – Західний Буг (17:00)
12. ФК Горохів – ФК Камінь-Каширський (17:00)
15 травня (неділя)
13. Рубіж – Л-Транс
14. Колос – Дже РОСТ
15. Світязь – ФК Цумань
 
4-й тур
21 травня (субота)
16. Л-Транс – ФК Цумань
17. Дже РОСТ – Світязь
18. ФК Камінь-Каширський – Колос
22 травня (неділя)
19. Західний Буг – ФК Горохів
20. Рубіж – ФК Ласка
 
5-й тур
4 червня (субота)
21. ФК Горохів – Рубіж
22. Колос – Західний Буг
5 червня (неділя)
23. ФК Ласка – Л-Транс
24. Світязь – ФК Камінь-Каширський
25. ФК Цумань – Дже РОСТ
 
6-й тур
11 червня (субота)
26. ФК Камінь-Каширський – ФК Цумань
27. Західний Буг – Світязь 
29 травня (неділя)
28. ФК Ласка – ФК Горохів (14:00)
12 червня (неділя) 
29. Рубіж – Колос
13 червня (понеділок)
30. Л-Транс – Дже РОСТ
 
7-й тур
18 червня (субота)
31. Колос – ФК Ласка
32. Світязь – Рубіж
19 червня (неділя)
33. ФК Горохів – Л-Транс
34. Дже РОСТ – ФК Камінь-Каширський
35. ФК Цумань – Західний Буг
 
8-й тур
26 червня (неділя)
36. Західний Буг – Дже РОСТ
37. Рубіж – ФК Цумань
27 червня (понеділок)
38. Л-Транс – ФК Камінь-Каширський
28 червня (вівторок)
39. ФК Горохів – Колос
40. ФК Ласка - Світязь
 
9-й тур
2 липня (субота)
41. Світязь – ФК Горохів
42. ФК Цумань – ФК Ласка
3 липня (неділя)
43. Колос – Л-Транс
44. ФК Камінь-Каширський – Західний Буг
45. Дже РОСТ – Рубіж
 
 
ІІ КОЛО
 
Початок ігор – 15:00 год 
 
10-й тур
20 серпня (субота) 
ФК Горохів – Світязь
Рубіж - Дже РОСТ 
Західний Буг – ФК Камінь-Каширський
Л-Транс - Колос 
Ласка - ФК Цумань 
 
11-й тур
27 серпня (субота) 
Колос - ФК Горохів
28 серпня (неділя) 
ФК Цумань – Рубіж
ФК Камінь-Каширський – Л-Транс
Світязь – ФК Ласка
Дже РОСТ - Західний Буг 
 
12-й тур
3 вересня (субота) 
ФК Ласка – Колос
Рубіж – Світязь
Західний Буг - Цумань
4 вересня (неділя) 
ФК Камінь-Каширський – Дже РОСТ
Л-Транс - ФК Горохів
 
13-й тур
10 вересня (субота) 
ФК Горохів - ФК Ласка 
ФК Цумань - ФК Камінь-Каширський
11 вересня (неділя) 
Світязь - Західний Буг 
Колос – Рубіж
Дже РОСТ – Л-Транс
 
14-й тур
17 вересня (субота)  
Дже РОСТ – ФК Цумань
18 вересня (неділя)
Рубіж – ФК Горохів
ФК Камінь-Каширський - Світязь 
Західний Буг – Колос
Л-Транс – ФК Ласка
 
15-й тур
24 вересня (субота) 
ФК Ласка - Рубіж
25 вересня (неділя)
ФК Цумань – Л-Транс
Світязь – Дже РОСТ
Колос – ФК Камінь-Каширський
ФК Горохів – Західний Буг
 
16-й тур
1 жовтня (субота) 
Західний Буг – ФК Ласка
Л-Транс - Рубіж
2 жовтня (неділя) 
ФК Камінь-Каширський – ФК Горохів
Дже РОСТ – Колос
ФК Цумань – Світязь

17-й тур
8 жовтня (субота) 
Колос – ФК Цумань
ФК Горохів – Дже РОСТ
9 жовтня (неділя)
Світязь – Л-Транс
ФК Ласка – ФК Камінь-Каширський
Рубіж – Західний Буг
 
18-й тур
16 жовтня (неділя) 
ФК Камінь-Каширський – Рубіж
Дже РОСТ – ФК Ласка
ФК Цумань – ФК Горохів
Л-Транс – Західний Буг
Світязь – Колос
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz