Федерація Футболу Волині - - kalendar KF
Вівторок, 06.12.2016, 02:49
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

КАЛЕНДАР ІГОР

РОЗІГРАШУ КУБКА ФЕДЕРАЦІЇ 2012 РОКУ

 

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП
 
ФІНАЛ
 
2 червня (субота)
 
Кораблик/Апперкот - Л-Транс/Ласка


1/2 фіналу
 
26 травня (субота)
 
Л-Транс (Торчин) - Ласка (Боратин)
 
27 травня (неділя)
 
Кораблик (Луцьк) - Апперкот (Ковель)


1/4 фіналу
 
19 травня (субота)
 
Ласка (Боратин) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк)
ФК Камінь-Каширський - Кораблик (Луцьк)
 
20 травня (неділя)
 
ФК Піддубці - Апперкот (Луцьк)
Колос (Ківерці) - Л-Транс (Торчин)


1/8 фіналу
 
12 травня (субота)
 
Західний Буг (Іваничі) - Колос (Ківерці)
Будівельник (Маневичі) - Апперкот (Ковель)
 
13 травня (неділя)
 
ФК Піддубці - Прип'ять (Любешів)
ФК Камінь-Каширський - ФК Горохів
Надія (Локачі) - Кораблик (Луцьк)
Шахтар (Нововолинськ) - Л-Транс (Торчин)
ФК Мар'янівка - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк)
ФК Ласка (Боратин)
 
 
 
 
ГРУПОВИЙ ЕТАП

 

Група «А» 


1-й тур

31 березня (субота)

1. ФК Горохів – Надія (Локачі)

17 квітня (вівторок)

2. ФК Марянівка – Шахтар (Нововолинськ)

Західний Буг (Іваничі)

 

2-й тур 

8 квітня (неділя) 

7. Шахтар – ФК Горохів
8. Західний Буг – ФК Марянівка

Надія

 

 3-й тур 
 
21 квітня (субота)
13. Надія – Шахтар

22 квітня (неділя) 
14. ФК Горохів – Західний Буг

ФК Марянівка

 

 4-й тур

29 квітня (неділя)

19. Західний Буг – Надія

20. ФК Мар’янівка – ФК Горохів

Шахтар

 

5-й тур

5 травня (субота)

25. Надія – ФК Марянівка

6 травня (неділя)
26. Шахтар – Західний Буг
ФК Горохів
 
 

  

Група «Б» 


1-й тур

1 квітня (неділя)

3. ФК Камінь-Каширський – Будівельник (Маневичі)

4. Прип’ять (Любешів) – ФК Піддубці

Колос (Ківерці)

 

2-й тур 

7 квітня (субота) 

9. Колос – ФК Камінь-Каширський

8 квітня (неділя) 

10. Будівельник – Прип’ять

ФК Піддубці

 

 3-й тур 
 
21 квітня (субота)
  
15. ФК Піддубці – Будівельник
 
22 квітня (неділя) 
16. Припять – Колос

ФК Камінь-Каширський

 

 4-й тур

28 квітня (субота)

21. Колос – ФК Піддубці

29 квітня (неділя)

22. ФК Камінь-Каширський – Припять

Будівельник

 

5-й тур

5 травня (субота)

27. Будівельник – Колос

6 травня (неділя)
 
28. ФК Піддубці – ФК Камінь-Каширський

Прип’ять

 

 

 

Група «В» 


1-й тур

1 квітня(неділя)

5. Апперкот (Ковель) – Кораблик (Луцьк)

11 квітня (середа)

6. Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) – Ласка (Боратин)

Л-Транс (Торчин)

 

2-й тур 

8 квітня (неділя) 

11. Ласка – Апперкот

12. Л-Транс – Вотранс-ЛСТМ

Кораблик

 

 3-й тур
  
21 квітня (субота)
  
17. Апперкот – Л-Транс

18. Кораблик – Ласка  

Вотранс-ЛСТМ

 

 4-й тур

28 квітня (субота)

23. Л-Транс – Кораблик

29 квітня (неділя)

24. Вотранс-ЛСТМ – Апперкот

Ласка

 

5-й тур
  
6 травня (неділя)

29. Кораблик – Вотранс-ЛСТМ

30. Ласка – Л-Транс

Апперкот




Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz