Федерація Футболу Волині - молодыжны склади
Вівторок, 06.12.2016, 02:49
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

   9-й тур
     26 червня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 4:2 (2:1)
Голи: Жук Микола-3, Яницький Вадим - Гуменюк Назар (автогол), Камінський Богдан
Попередження: Бінюк Богдан (BRW-ВІК)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

    27 червня (неділя)

Будівельник (Маневичі) - Західний Буг (Іваничі) - 2:1 (0:1)
Голи: Сущ Віктор, Ткачук Артем - Рода Максим
Попередження: Сущ Віктор, Савчук Роман, Шворак Денис, Ткачук Артем - Рода Максим
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Шахтар (Нововолинськ) - ФК Рожище - 2:0 (1:0)
Голи: Веремчук Микола, Влодарчик Олег
Попередження: Короб Вадим - Данильченко Віктор, Стужук Роман
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Прип'ять (Любешів) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:6 (0:1)
Голи: Мороз Павло, Ільїн Віталій, Мякота Дмитро, Носко Федір, Заліпа Андрій-2
Попередження: Матюк Микола (Прип'ять)
Вилучення: Крисько Олександр (Прип'ять), навмисна гра рукою
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор 

     8-й тур

    19 червня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Шахтар (Нововолинськ) - 4:0 (1:0)
Голи: Носко Федір, Заліпа Андрій-2, Маригода Ігор
Попередження: Ризванюк Максим - Супрунюк Павло, Мазурок Тарас, Чернов Микола
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Головко Артем
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 7:0 (4:0)
Голи: Черначук Дмитро-2, Адамський Павло, Шаула Юрій, Слива Юрій-2, Коржик Юрій
Попередження: Черначук Дмитро (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Занько Олег, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


     20 червня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Будівельник (Маневичі) - 4:1 (3:1)
Голи: Брегін Андрій, Механів Максим, Підчеха Давид, Мельник Віталій - Шворак Денис
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


ФК Рожище - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:3 (0:0)
Голи: Семенов Роман - Жук Микола, Музичук Вадим, Примачок Сергій
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


     7-й тур
     12 червня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 2:9 (2:5)
Голи: Примачок Сергій-2 - Носко Федір, Заліпа Андрій-4, Ризванюк Максим-2, Мякота Дмитро-2
Попередження: Мякота Дмитро (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Юхимчук Сергій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

    13 червня (неділя)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (2:0)
Голи: Лобода Микита, Механів Максим, Бінюк Богдан, Ловинюк Олександр-2, Когут Андрій
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Будівельник (Маневичі) - ФК Рожище - -:+ (за порушення норм Регламенту)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Головко Артем
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Шахтар (Нововолинськ) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:0 (0:0)
Попередження: Немирський Богдан, Чернов Микола - Максимук Дмитро
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

     6-й тур

    5 червня (субота)
 

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Будівельник (Маневичі) - 8:1 (5:1)
Голи: Ільїн Віталій, Мякота Дмитро, Носко Федір-2, Заліпа Андрій-4 - Невидюк Павло
Попередження: Мякота Дмитро, Заліпа Андрій, Ткачук Владислав, Ющик Олег - Майстер Олег
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Кохановський Василь

    10 липня (субота)

Західний Буг (Іваничі) - Прип'ять (Любешів) - 0:5 (0:2)
Голи: Кух Андрій-3, Савчук Євген, Матюк Микола
Попередження: Гупало Олександр - Матюк Богдан
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій


BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ФК Рожище - 3:0 (2:0)
Голи: Ловинюк Олександр, Фурман Денис, Механів Максим
Попередження: Старіков Юрій (ФК Рожище)
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Головко Артем, Попко Максим
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

      8 червня (вівторок)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 7:1 (1:0)
Голи: Гаврилюк Владислав-2, Сироватка Володимир, Вахмістров Дмитро, Климук Тарас, Магдиш Владислав, Костюк Максим - Прощарук Олександр
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


    5-й тур

    30 травня (неділя)

ФК Рожище - Західний Буг (Іваничі) - 6:1 (1:1)
Голи: Старіков Юрій, Хом'ярчук Роман, Семенов Роман-2, Петришин Владислав, Дмитрук Дмитро - Коцюбинський Дмитро
Попередження: Петришин Владислав - Савкевич Сергій, Сеньчук Василь
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Дмитрук Андрій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


Будівельник (Маневичі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:6 (0:3)
Голи: Шаула Юрій-2, Слива Юрій, Стрижеус Андрій, Куприянчик Владислав, Миткалик Богдан
Попередження: Шворак Денис - Шаула Юрій, Адамський Павло
Вилучення: Зубенко Станіслав (нецензурні образи на адресу суперника), Шворак Денис (друге попередження) - Шаула Юрій (нецензурні образи на адресу суперника), Адамський Павло (друге попередження)
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Шахтар (Нововолинськ) - Прип'ять (Любешів) - 2:0 (2:0)
Голи: Глинюк Віктор, Чернов Микола
Попередження: Немирський Богдан - Шерейко Олег
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

      1 червня (вівторок)

BRW-ВІК (В.-Волинський) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (1:1)
Голи: Ловинюк Олександр - Носко Федір-2
Попередження: Дьомін Богдан (BRW-ВІК)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Головко Артем
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

     4-й тур
      22 травня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Рожище - 6:0 (3:0)
Голи: Мякота Дмитро-2; Носко Федір-2; Заліпа Андрій; Ризванюк Максим
Попередження: Сирота Олександр (ФК Рожище)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

      23 травня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:0 (0:0)
Гол: Гупало Олександр
Попередження: Савкевич Сергій - Мазурок Тарас
Вилучення: Веремчук Микола (Шахтар) (удар суперника після зупинки гри)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Головко Артем, Рожило Олександр
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


Прип'ять (Любешів) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Примачок Сергій; Яницький Вадим
Попередження: Позняк Олег (Прип'ять)
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

      25 травня (вівторок)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0)
Голи: Коржик Юрій; Сироватка Володимир
Попередження: Блищук Руслан - Лобода Микита
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Попко Максим, Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


       3-й тур

     15 травня (cубота)

МФК Ковель-Волинь (Волинь) - Західний Буг (Іваничі) - 18:0 (7:0)
Голи: Мякота Дмитро-2, Носко Федір, Заліпа Андрій-6, Середюк Сергій-2, Ільїн Віталій-5, Ризванюк Максим-2
Попередження: Мякота Дмитро (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Попко Максим, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

     16 травня (неділя)

ФК Рожище - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:3 (0:1)
Голи: Старіков Юрій аг; Адамський Павло; Шаула Юрій
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Головко Артем, Занько Олег
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Будівельник (Маневичі) - Прип'ять (Любешів) - 0:1 (0:0)
Голи: Криcько Олександр
Попередження: Сидорчук Роман (Будівельник)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир



Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:2 (0:1)
Голи: Примачок Сергій - Глинюк Віктор; Кантор Назар
Попередження: Жук Микола - Кренц Вадим, Веремчук Микола, Глинюк Віктор, Чернов Микола
Вилучення: Глинюк Віктор; Чернов Микола (всі - Шахтар, друге попередження)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


     2-й тур

     9 травня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) – Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:5 (1:4)
Голи: Рода Максим - Трофемчук Сергій; Примачок Сергій-2; Жук Микола; Ткачук Ігор
Попередження: Рода Максим, Сеньчук Василь, Ілов Павло - Чупіков Вадим, Жук Микола
Вилучення: Рода Максим (Західний Буг)
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) - 4:0 (3:0)
Голи: Чернов Микола; Кантор Назар-2; Головко Микола
Нереалізований пенальті: Сущ Віктор (Будівельник)
Попередження: Чернов Микола, Кренц Сергій, Каштелян Павло - Тарасюк Дмитро, Савчук Роман
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Грохов Олександр
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


Прип'ять (Любешів) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:1 (0:0)
Голи: Шерейко Олег; Матюк Микола-2 - Коваль Михайло
Попередження: Кух Андрій, Позняк Олег - Оріховський Павло
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Попко Максим, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

       11 травня (вівторок)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) – МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:4 (0:1)
Голи: Слива Юрій - Ризванюк Максим; Мякота Дмитро; Середюк Сергій; Ільїн Віталій
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Юхименко Михайло
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


    1-й тур

    2 травня (неділя)

ДЮФШ «Волинь» (Луцьк) – Західний Буг (Іваничі) - 13:2 (4:1) 
Голи: Магдиш Владислав-3, Гаврилюк Владислав, Видрич Павло, Вахмістров Дмитро-2, Лябук Костянтин-2, Адамський Павло, Стрижеус Андрій, Купріянчик Владислав-2 - Ящук Юрій, Рода Максим
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: 
 

ФК Рожище - Прип'ять (Любешів) - 2:2 (1:2)
Голи: Семенов Роман, Панасович Дмитро - Кух Андрій, Крисько Олександр
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Косарик Ярослав
Делегат-інспектор: 


BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Шахтар (Нововолинськ) - 4:0 (1:0)
Голи: Фурман Денис, Коваль Михайло, Лобода Микита, Колесник Ігор
Попередження: Мазурок Тарас (Шахтар)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор:

Будівельник (Маневичі) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:2 (0:0)
Голи: Сущ Віктор - Примачок Сергій-2
Попередження: Шворак Денис, Кошулинський Роман - Трофемчук Сергій
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор:



Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz