Федерація Футболу Волині - - перша ліга
Неділя, 11.12.2016, 13:47
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 8-й тур

27 жовтня (субота) 
Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - Західний Буг (Іваничі)
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Кірепко Анатолій, Попко Максим
4-й арбітр: Хомич Олена
Делегат-інспектор: Панасюк Олександр
Час та місце проведення матчу: 13:00 год, с. Гірка Полонка Луцького району
 

 
Волинь U-19 (Луцьк) - Колос (Ківерці)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Занько Олег, Дмитрук Андрій
4-й арбітр: Подригуля Вадим
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Час та місце проведення матчу: 13:00 год, с. Дачне Ківерцівського району
 

 
ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - Рубіж (Любомль)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Баран Андрій
4-й арбітр: Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
Час проведення матчу: 13:00 год
 

 
Світязь (Шацьк) - Л-Транс (Торчин)
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Мадзей Володимир
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
Час проведення матчу: 15:00 год
 
 
Прип'ять (Любешiв) - Надія (Локачі)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Гарасимків Василь
4-й арбітр: Косарик Ярослав
Делегат-інспектор: Хомич Анатолій
Час проведення матчу: 13:00 год
 

8-й тур пропускають: Савкевич Сергій (Західний Буг), Чепура Юрій (Колос), Тимошук Богдан (Світязь), Поліщук Ігор (Дже РОСТ-ЗТК), Немирський Богдан (Надія), Довгополик Олег (Прип'ять), Нирко Петро, Данилюк Олександр (обидва - ДОФ Арбо), Піцик Сергій (Л-Транс) 


                             Турнірна таблиця

 
 команда   І  В Н  П  М   О 
  1. Волинь U-19  7   5   2   0  16-5  17
  2.Колос  7   5   1   1  21-8   16 
  3. Рубіж  7   4   3   0  21-9   15 
 4.Л-Транс 7 3 4 014-7 13
  5. ДОФ Арбо  7   3   1   3  11-11   10 
  6. Дже РОСТ-ЗТК 7  2   2   3   12-12   8 
  7. Надія  7   2   0   5  8-25  6 
  8. Західний Буг  7   1   2  4  10-14   5 
  9. Прип'ять  7   1   2   4   13-18   5 
10.Світязь 7  0   1   6   5-22   1 


     Бомбардири:
8 - Кревський Юрій (Л-Транс), Ващук Олександр (Колос)
   6 - Столярчук Олександр (Рубіж) 
      4 - Русило Анатолій (Прип'ять), Мельничук Руслан (Рубіж), Шаула Юрій (Волинь U-19) 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz