Федерація Футболу Волині - Перша ліга 2010
Четвер, 08.12.2016, 13:53
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Переможець Чемпіонату Волині 2010 року (перша ліга) -
                           "Світязь" Шацьк
 
                  Підсумкова турнірна таблиця

команда

І

В

Н

П

М

О

1

Світязь

  12  

  10  

  2  

  0  

  35-10  

  32  

2

ФК Лаврів

12

7

2

3

35-21

23

3

Колос

12

5

3

4

28-21

18

4

ФК Цумань

12

4

2

6

15-27

14

5

АФК Володимир

12

3

2

7

21-25

13

6

Юність

12

2

3

7

12-30

9

7

ФК Локачі

12

2

2

8

18-30

8

 
 
        Бомбардири:
 9 - Козачок Андрій (ФК Лаврів)
    7 - Юлдашев Роман (ФК Лаврів)
       6 - Кедик Ігор (Світязь)
          5 - Борсук Ігор, Коц Роман, Ягодинець Олександр (всі - Світязь)
 
  14-й тур
  3 жовтня (неділя)
ФК Локачі - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - 5:0 (2:0)
Голи: Гриб Юрій, 10; Нікітін Руслан, 19; Нікітін Сергій, 35, 66; Кумпан Євген, 62
Попередження: Айдаміров Рамін (АФК Володимир)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Міщук Віталій
Делегат-інспектор: Кльоц Микола


ФК Лаврів - Колос (Ківерці) - 3:6 (2:3)
Голи: Зваріюк Анатолій, 4; Кузьміч Роман, 44; Мартинюк Іван, 67 - Полтавець Андрій, 9; Батрак Олександр, 26; Ващук Олександр, 44; Медунецький Дмитро, 48; Лищук Віталій, 57; Чепура Юрій, 77
Попередження: Юлдашев Роман, Кузьміч Роман, Власюк Андрій - Батрак Олександр
Вилучення: Мельник Василь, 83 (удар суперника ногою) - Чепура Юрій, 85 (груба гра з ризиком нанесення травми)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Попко Максим, Занько Олег
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


ФК Цумань - Юність (Камінь-Каширський) - 2:1 (0:0)
Голи: Гапонюк Михайло, 58; Резнік Дмитро, 73 - Прусаков Віктор, 55 (в свої ворота)
Нереалізований пенальті: Нирко Петро, 30 (Юність) (стійка)
Попередження: Гапонюк Михайло , Прусаков Віктор - Нирко Петро, Лесик Євген, Босак Віктор, Пилипчук Сергій
Вилучення: Клец Ігор, 38 (удар суперника) - Нирко Петро, 38 (удар суперника)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Юхимчук Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро


   13-й тур
   25 вересня (субота)
Колос (Ківерці) - ФК Цумань - 4:1 (3:0)
Голи: Пилип Олександр, 12; Полтавець Андрій, 32, 67; Медунецький Дмитро, 42 - Януль Назар, 85
Попередження: Медунецький Дмитро, Ващук Олександр, Новік Олександр - Клец Ігор
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


Світязь (Шацьк) - ФК Локачі - 4:1 (2:1)
Голи: Ягодинець Олександр, 27; Коц Роман, 42; Чабан Олександр, 46; Кубай Володимир, 89 - Засєдко Назар, 24
Попередження: Гриб Юрій, Семенович Ігор, Біскуб Віталій (всі - ФК Локачі)
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Головко Артем
Делегат-інспектор: Романчук Петро


     26 вересня (неділя)
АФК Володимир (Володимир-Волинський) - ФК Лаврів - 4:2 (2:1)
Голи: Юнак Микола, 18 (з пенальті); Тафратов Олександр, 42; Кікінчук Федір, 75; Айдаміров Рамін, 90 - Кузьміч Роман, 15; Козачок Андрій, 60
Попередження: Юнак Микола, Барабаш Ігор, Тафратов Олександр, Омельян Максим - Коваценко Андрій, Поліщук Ігор
Вилучення: Тафратов Олександр, 81 (друге попередження)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Занько Олег
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


    12-й тур
    18 вересня (субота)
ФК Лаврів - Світязь (Шацьк) - 2:4 (2:2)
Голи: Поліщук Ігор, 12; Юлдашев Роман, 31 (з пенальті) - Коц Роман, 3, 28; Чабан Олександр, 51; Бобилєв Володимир, 85
Попередження: Гапон Володимир, Мартинюк Іван - Коц Роман, Чабан Сергій
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


    19 вересня (неділя)
Юність (Камінь-Каширський) - Колос (Ківерці) - 2:1 (0:0)
Голи: Нирко Петро, 85, 88 (з пенальті) - Перстенюк Юрій, 51
Попередження: Пилипчук Сергій, Данилюк Сергій, Ковальчук Роман, Цюрик Ігор - Чепура Юрій
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Бурч Михайло


ФК Цумань - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - 1:1 (1:0)
Голи: Крук Сергій, 19 - Груй Євген, 71
Попередження: Гапонюк Михайло - Омельян Максим, Кікінчук Федір
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


    11-й тур
    11 вересня (субота)
Світязь (Шацьк) - ФК Цумань - 3:1 (2:0)
Голи: Цевух Ігор, 34, Борсук Ігор, 36, 50 - Різник Дмитро, 59
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро


АФК Володимир (Володимир-Волинський) - Юність (Камінь-Каширський) - 4:4 (4:1)
Голи: Тафратов Олександр, 5, 13, Заєць Сергій, 10, Омельян Максим, 22 - Бобко Роман, 20, Нирко Петро, 49, Босак Віктор, 58, 67
Попередження: Семенюк Віктор - Пилипчук Сергій, Босак Віктор
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій


   12 вересня (неділя)
ФК Локачі - ФК Лаврів - 0:4 (0:3)
Голи: Гапон Володимир, 1; Зваріюк Анатолій, 44, 89; Богданюк Роман, 42
Попередження: Зваріюк Анатолій (ФК Лаврів)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


      10-й тур
     4 вересня (субота)
АФК Володимир (Володимир-Волинський) - Колос (Ківерці) - 1:1 (1:1)
Голи: Тафратов Олександр, 35 - Зелінський Василь, 37
Попередження: Мартинюк Роман, Омельян Максим - Батрак Олександр, Перстенюк Юрій
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


ФК Цумань - ФК Локачі - 1:0 (0:0)
Гол: Снітко Юрій, 56
Попередження: Снітко Юрій, Клец Микола, Клец Ігор - Шкаруба Ігор, Плісак Павло, Захарчук Сергій, Тимофєєв Денис
Вилучення: Клец Микола, 87 (друге попередження) - Плісак Павло, 54 (друге попередження)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Занько Олег
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


Юність (Камінь-Каширський) - Світязь (Шацьк) - 0:1 (0:1)
Гол: Коц Роман, 12
Попередження: Луць Сергій, Босак Віктор, Данилюк Олександр, Цюрик Ігор, Іваницький Роман - Киричук Роман, Коц Роман, Матчук Олег
Вилучення: Босак Ігор, 89 (навмисний удар суперника) - Матчук Олег, 90+1 (друге попередження)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Головко Артем, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Каратаєв Андрій


  9-й тур 
   28 серпня (субота)
Світязь (Шацьк) - Колос (Ківерці) - 2:1
Голи: Борсук Ігор, 31; Вознюк Вадим, 52 - Шитов Олександр, 90 (з пенальті)
Попередження: Вознюк Вадим, Киричук Роман, Чепелюк Ігор - Оришкевич Орест, Волошин Андрій
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Копчак Владислав, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро


   29 серпня (неділя)
ФК Локачі - Юність (Камінь-Каширський) - 0:1 (0:0)
Гол: Дуда Артем, 47
Попередження: Павлусенко Олександр, Воробей Сергій - Луць Сергій
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Юхимчук Сергій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


ФК Лаврів - ФК Цумань - 5:1 (3:0)
Голи: Юлдашев Роман, 2, 65; Зваріюк Анатолій, 3; Козачок Андрій, 45+1; Хомченко Віктор, 48 - Снітко Юрій, 51
Попередження: Козачок Андрій, Поліщук Ігор - Януль Назар, Снітко Юрій
Вилучення: Пушкарчук Андрій, 24 (ФК Лаврів) (груба гра з ризиком нанесення травми супернику)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Кльоц Микола


    8-й тур
    21 серпня (субота)
Світязь (Шацьк) - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - 1:1 (0:1)
Голи: Бобилєв Володимир, 22 - Макаров Сергій, 2
Попередження: Ягодинець Олександр, Янюк Олег (обидва - Світязь)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Каратаєв Андрій


Колос (Ківерці) - ФК Локачі - 6:2 (2:1)
Голи: Лищук Віталій, 29, 44, 52; Ващук Олександр, 68; Зілінський Василь, 75; Шитов Олександр, 85 - Гриб Юрій, 7; Момот Ігор, 86
Попередження: Ващук Олександр, Дудко Максим, Волошин Андрій - Біскуб Віталій
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


   22 серпня (неділя)
Юність (Камінь-Каширський) - ФК Лаврів - 1:1 (1:0)
Голи: Бобко Роман, 43 - Юлдашев Роман, 75 (з пенальті)
Попередження: Данилюк Олександр, Цюрик Юрій - Сироватка Володимир, Рижановський Андрій
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Занько Олег, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Романчук Петро


    7 тур
   3 липня (субота)
АФК Володимир (Володимир-Волинський) - ФК Локачі - 4:0 (3:0)
Голи: Борис Сергій, 28; Омельян Максим, 29; Заяць Сергій, 45; Шульгін Олександр, 89
Попередження: Шульгін Олександр - Тимофєєв Денис
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр

   4 липня (неділя)

Юність (Камінь-Каширський) - ФК Цумань - 0:3 (0:1)
Голи: Клец Ігор, 28, 60 (з пенальті); Януль Назар, 51
Попередження: Веремейчик Максим, Пронцевич Віталій - Клец Ігор, Сергієнко Віталій, Ліщук Сергій
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Колос (Ківерці) - ФК Лаврів - 1:3 (0:0)
Голи: Чепура Юрій, 89 - Зваріюк Анатолій, 57; Пушкарчук Андрій, 75, 86
Попередження: Полтавець Андрій, Чепура Юрій, Горбатюк Роман, Дудко Максим - Удот Ігор, Рижановський Андрій
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Занько Олег, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь

    6 тур
  25 червня (п'ятниця)
ФК Лаврів - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - 3:0 (2:0)
Голи: Козачок Андрій, 4; Удот Ігор, 8; Юлдашев Роман, 85
Попередження: Поліщук Ігор - Рурич Роман, Гуз Юрій, Шульгін Олександр
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро

   26 червня (субота)

ФК Цумань - Колос (Ківерці) - 2:2 (1:1)
Голи: Прусаков Віталій, 60, аг; Клец Микола, 73 - Оришкевич Володимир, 20, аг; Полтавець Андрій, 43
Попередження: Януль Назар, Сергієнко Віталій, Клец Ігор, Стрільчук Віктор, Маращук Олександр - Чепура Юрій, Горбатюк Роман
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


ФК Локачі - Світязь (Шацьк) - 1:4 (1:3)
Голи: Засєдко Назар, 33 (з пенальті) - Ягодинець Олександр, 11, 22; Бобилєв Володимир, 16; Вознюк Вадим, 71
Попереджння: Біскуб Віталій, Засєдко Назар, Нікітін Сергій, Шкаруба Ігор - Ніщик Ігор
Вилучення: Нікітін Сергій, 70 (ФК Локачі), друге попередження
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Мищук Анатолій, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


   5 тур 
  19 червня (субота)
Колос (Ківерці) - Юність (Камінь-Каширський) - 4:0 (4:0)
Голи: Цьомах Дмитро, 18; Батрак Олександр, 27; Перстенюк Юрій, 30; Полтавець Андрій, 43
Попередження: Чепура Юрій, Батрак Олександр (всі - Колос)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Кохановський Василь

  20 червня (неділя)

Світязь (Шацьк) - ФК Лаврів - 3:3 (2:1)
Голи: Василюк Олег, 2 (автогол); Борсук Ігор, 10; Кедик Ігор, 66 - Козачок Андрій, 45 (з пенальті), 72; Юлдашев Роман, 86
Попередження: Ягодинець Олександр, Ягодинець Михайло - Юлдашев Роман
Вилучення: Коц Роман, 87 (Світязь) (удар суперника після зупинки гри)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Головко Артем
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Цумань - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - 3:2 (2:1)
Голи: Резнік Дмитро, 29; Клец Ігор, 39 (з пенальті); Снітко Юрій, 56 - Дрижук Сергій, 27; Шульгін Олександр, 46
Попередження: Януль Назар, Гламазда Олександр - Омельян Максим, Малюк Тарас
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Кльоц Микола


   4 тур
   12 червня (субота)
Юність (Камінь-Каширський) - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - 1:4 (0:1) 
Голи: Савчук Сергій, 49 - Шульгін Олександр, 1, 31; Дрижук Сергій, 55; Груй Євген, 80
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Бурч Михайло

   13 червня (неділя)

ФК Лаврів - ФК Локачі - 2:1 (0:0)
Голи: Рижановський Андрій, 60; Козачок Андрій, 73 - Ярмощук Олександр, 81 (з пенальті)
Попередження: Рижановський Андрій, Василюк Олег - Павлусенко Олександр
Нереалізовані пенальті: Мартинюк Іван, 20 (воротар); Сабардак Олександр, 89 (повз ворота)(обидва - ФК Лаврів)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


ФК Цумань - Світязь (Шацьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Кедик Ігор, 34; Кубай Володимир, 47
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Юхимчук Сергій, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій


   3-й тур
  5 червня (субота)
Колос (Ківерці) - АФК Володимир (Володимир-Волинський) - +:- (технічна поразка за порушення норм Регламенту)
Попередження: Батрак Олександр, Горбатюк Роман - Гуз Юрій, Рурич Роман
Вилучення: Горбатюк Роман, 79 (друге попередження) - Здебський Сергій, 79 (удар суперника)
Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Міщук Віталій
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


ФК Локачі - ФК Цумань - 4:0 (1:0)
Голи: Засєдко Назар, 45, 86; Момот Ігор, 85 (з пенальті), 89
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій


   6 червня (неділя)

Світязь (Шацьк) - Юність (Камінь-Каширський) - 4:0 (2:0)
Голи: Кедик Ігор, 28; Ягодинець Олександр, 29; Борсук Ігор, 48; Вознюк Вадим, 69
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро


   2-й тур 
   30 травня (неділя)
Колос (Ківерці) - Світязь (Шацьк) - 0:3 (0:1)
Голи: Чабан Сергій, 18 (з пенальті); Кедик Ігор, 57, 77
Попередження: Полтавець Андрій, Батрак Олександр - Киричук Роман, Коц Роман
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Безуглий Юрій


Юність (Камінь-Каширський) - ФК Локачі - 2:2 (2:0)
Голи: Мельник Олег, 4, 28 - Тимофеєв Денис, 79; Павлусенко Олександр, 86
Нереалізований пенальті: Шкаруба Ігор, 55 (ФК Локачі)
Попередження: Савчук Сергій, Букало Руслан - Павлусенко Олександр, Нікітін Руслан, Засєдко Назар, Шкаруба Ігор, Біскуб Віталій
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Міщук Віталій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


ФК Цумань - ФК Лаврів - 0:3 (0:1)
Голи: Юлдашев Роман, 22; Поліщук Ігор, 63; Мартинюк Іван, 87
Попередження: Назарчук Олександр - Козачок Андрій, Хомченко Віктор, Удот Ігор
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Попко Максим
Делегат-інспектор: Кльоц Микола


   1-й тур
   22 травня (субота)
Ветеран-Лучеськ (Луцьк) - Світязь (Шацьк) - 0:4 (0:1)
Голи: Бобилєв Володимир, 33; Кедик Ігор, 62; Коц Роман, 70; Ягодинець Олександр, 88
Попередження: Чабан Олександр, Ягодинець Олександр (всі - Світязь)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро


ФК "Локачі" (Локачі) - Колос (Ківерці) - 2:2 (1:1)
Голи: Захарчук Сергій, 24; Момот Ігор, 86 - Дячук Юрій, 28 (в свої ворота); Оришкевич Володимир, 59(з пенальті)
Попередження: Дячук Юрій - Горбатюк Роман, Волошин Андрій, Цьомах Дмитро
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


   23 травня (неділя)

ФК "Лаврів" (Лаврів) - Юність (Камінь-Каширський) - 4:0 (2:0)
Голи: Козачок Андрій, 7, 55, 60; Пушкарчук Андрій, 90+2
Попередження: Савчук Сергій (Юність)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Кльоц Микола


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz