Федерація Футболу Волині - ПЕРШІСТЬ ВОЛИНІ 2011 (перша ліга)
Субота, 03.12.2016, 19:37
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Турнірна таблиця
 команда   І  В Н  П  М О 
  1. ФК Ласка  18   15   2   1 72-16 47
  2.Л-Транс  18   12   2   4   49-22 38 
  3. Дже РОСТ  18   10   1   7   44-40 31 
  4. Рубіж  18   9   4   5   38-28 31 
  5. Колос  18   9   2   7   38-34 29 
  6. ФК Камінь-Каширський  18   9   0   9   37-32 27 
  7. Західний Буг  18   6   4   8   24-31 22 
  8. Світязь  18   4   2   12   31-53 14 
  9. ФК Цумань  18   3   3   12   24-69 12 
10.ФК Горохів  18   3   0   15    17-49 

  З команди ФК "Горохів" знято 2 очки згідно Регламенту змагання

   Бомбардири:
22 - Махнюк Ігор (Л-Транс)
  18 - Полтавець Андрій (Колос)
     17 - Бобилєв Володимир (Рубіж)
      13 - Гапон Володимир, Мацюк Віктор (обидва - ФК Ласка)
       12 - Данилюк Олександр (ФК Камінь-Каширський), Кревський Юрій (Л-Транс)
         11 - Калюта Дмитро (ФК Ласка)
            8 - Шишка Василь (ФК Ласка), Шафарчук Федір (ФК Камінь-Каширський)

18-й тур
15 жовтня (субота)
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - ФК Ласка (Боратин) - 2:3 (1:1)
Голи: Юлдашев Роман, 38; Зваріюк Анатолій, 88 - Назарчук Олександр, 10; Вознюк Вадим, 53; Мацюк Віктор, 66
Попередження: Юлдашев Роман, Чепелюк Ігор - Назарчук Олександр
Вилучення: Киричук Роман, 35 (ФК Ласка) ("фол останньої надії")
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
 
16 жовтня (неділя)
ФК Камінь-Каширський - Рубіж (Любомль) - 1:2 (0:0)
Голи: Шафарчук Федір, 66 - Гриб Юрій, 50; Мельничук Володимир, 65
Попередження: Гунчик Іван, Данилюк Олександр - Лесь Ігор, Трач Ярослав, Редько Сергій
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир
 
 
Л-Транс (Торчин) - Західний Буг (Іваничі) - 2:0 (1:0)
Голи: Главацький Андрій, 7; Махнюк Ігор, 85
Попередження: Романюк Артур (Західний Буг)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Занько Олег
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
 
 
Світязь (Шацьк) - Колос (Ківерці) - 2:3 (0:1)
Голи: Ягодинець Олександр, 50; Бондарєв Валентин, 81 (автогол) - Чепура Юрій, 21; Полтавець Андрій, 63; Біднюк Олег, 71
Попередження: Цевух Віктор, Борсук Олександр - Чепура Юрій, Михайловський Роман, Біднюк Олег
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Романчук Петро

 
ФК Цумань - ФК Горохів - 3:0 (технічна поразка)

17-й тур
8 жовтня (субота)
Колос (Ківерці) - ФК Цумань - 6:1 (4:0)
Голи: Дорецький Сергій, 8, 36, 45; Кодлубай Андрій, 24; Полтавець Андрій, 52, 79 - Клец Ігор, 60
Попередження: Біднюк Олег, Ващук Олександр (обидва - Колос)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Косарик Ярослав
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій


ФК Горохів - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 1:5 (1:2)
Голи: Прик Сергій, 35 - Поліщук Ігор, 22; Рижановський Андрій, 28; Ніщик Ігор, 78; Марчук Юрій, 79; Третяк Роман, 85
Попередження: Вальчук Олександр, Прик Сергій - Кузьмич Роман
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 
 
9 жовтня (неділя)
Світязь (Шацьк) - Л-Транс (Торчин) - 2:5 (1:2)
Голи: Ясінський Андрій, 28, 76 - Махнюк Ігор, 9, 12, 66, 90+2; Кревський Юрій, 60
Попередження: Пилиповець Олексій - Конон Максим
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
ФК Ласка (Боратин) - ФК Камінь-Каширський - 5:1 (1:1)
Голи: Назарчук Олександр, 6; Мацюк Віктор, 58, 71 (з пенальті), 72; Калюта Дмитро, 89 - Шевчик Анатолій, 26
Попередження: Шишка Василь - Пилипчук Сергій
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Баран Андрій, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 

Рубіж (Любомль) - Західний Буг (Іваничі) - 1:1 (1:0)
Голи: Бобилєв Володимир, 23 - Жигулін Дмитро, 80
Попередження: Семенчук Микола, Бобилєв Володимир - Польний Сергій
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Копчак Владислав
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій


16-й тур
1 жовтня (субота)
Західний Буг (Іваничі) - ФК Ласка (Боратин) - 0:4 (0:2)
Голи: Гапон Володимир, 28, 41, 75; Зинюк Вадим, 85 (автогол)
Попередження: Шишка Василь (ФК Ласка)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


Л-Транс (Торчин) - Рубіж (Любомль) - 1:1 (1:0)
Голи: Кревський Юрій, 8 - Бобилєв Володимир, 69
Попередження: Портянко Іван (Рубіж)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Романчук Петро
 
 
2 жовтня (неділя)
ФК Камінь-Каширський - ФК Горохів - 3:0 (1:0)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
 
 

Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Колос (Ківерці) - 2:1 (1:1)
Голи: Третяк Роман, 36; Зваріюк Анатолій, 52 - Полтавець Андрій, 43
Попередження: Матяш Сергій - Чепура Дмитро, Чепура Юрій, Крещук Павло
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 

ФК Цумань - Світязь (Шацьк) - 3:2 (2:0)
Голи: Януль Назар, 24; Семенюк Олег, 32; Клец Микола, 88 - Ясінський Андрій, 63; Чабан Олександр, 90
Нереалізований пенальті: Януль Назар, 20 (ФК Цумань)
Попередження: Назарчук Олександр, Тарасюк Іван, Клец Ігор, Крикун Сергій - Чабан Олександр
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

15-й тур
24 вересня (субота)
ФК Ласка (Боратин) - Рубіж (Любомль) - 7:1 (4:1)
Голи: Гапон Володимир, 11; Назарчук Олександр, 16; Мацюк Віктор, 26; Воробей Віктор, 36; Калюта Дмитро, 57; Шишка Василь, 75, 88 - Бобилєв Володимир, 12
Попередження: Лесь Ігор (Рубіж)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій

ФК Цумань - Л-Транс (Торчин) - 2:4 (1:3)
Голи: Петров Андрій, 42 (автогол); Шахраюк Олег, 85 - Махнюк Ігор, 7; Кревський Юрій, 12, 73; В'юник Андрій, 31
Попередження: Шахраюк Олег (ФК Цумань)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Столярчук Павло
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 
25 вересня (неділя)
Світязь (Шацьк) - Дже РОСТ (Гірка Полонка)  - 3:6 (2:2)
Голи: Цевух Віктор, 19; Кубай Володимир, 28; Прасюк Андрій, 63 - Кузьмич Роман, 31; Чепелюк Ігор, 39; Юлдашев Роман, 54, 90+1; Третяк Роман, 61; Поліщук Ігор, 76
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 

Колос (Ківерці) - ФК Камінь-Каширський - 2:1 (1:1)
Голи: Дорецький Сергій, 19; Полтавець Андрій, 74 - Данилюк Олександр, 39
Попередження: Власюк Андрій - Цюрик Ігор
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Баран Андрій, Антонов Назар
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
 
ФК Горохів - Західний Буг (Іваничі) - 0:2 (0:0)
Голи: Жигулін Дмитро, 90+1; Марчук Олег, 90+3
Попередження: немає
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Головко Артем, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій

14-й тур
17 вересня (субота)
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - ФК Цумань - 7:3 (1:3)
Голи: Ніщик Ігор, 34; Кузьмич Роман, 48, 72, 79; Юлдашев Роман, 58, 90 (з пенальті); Марчук Юрій, 87 - Тарасюк Роман, 26; Резнік Дмитро, 43; Подгуска Сергій, 45
Попередження: Зваріюк Анатолій, Матяш Сергій, Кузьмич Роман - Назарчук Олександр, Клец Микола, Дзекан Максим
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
18 вересня (неділя)
Рубіж (Любомль) - ФК Горохів - 3:0 (технічна поразка)
 
ФК Камінь-Каширський - Світязь (Шацьк) - 9:0 (4:0)
Голи: Данилюк Олександр, 11, 19 (з пенальті), 56, 64; Дуда Артур, 28, 39; Шевчик Анатолій, 60; Луць Сергій, 66; Приходько Богдан, 84
Попередження: Дуда Артур (ФК Камінь-Каширський)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
 
Західний Буг (Іваничі) - Колос (Ківерці) - 3:1 (2:0)
Голи: Поліщук Олександр, 24, 35; Романюк Роман, 57 - Чепура Юрій, 52 (з пенальті)
Попередження: Польний Сергій (Західний Буг)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
 
 
Л-Транс (Торчин) - ФК Ласка (Боратин) - 1:1 (0:0)
Голи:  Кревський Юрій, 77 - Сивий Сергій, 53
Попередження: Бощук Анатолій - Вознюк Вадим, Сивий Сергій, Коц Роман, Калюта Дмитро, Романець Тимур
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

13-й тур
10 вересня (субота)
ФК Горохів - ФК Ласка (Боратин) - 0:4 (0:1)
Голи: Мацюк Віктор, 36, 62, 79; Шелест Петро, 53
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Попко Максим, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
 
 
ФК Цумань - ФК Камінь-Каширський - 0:3 (0:2)
Голи: Нирко Петро, 4, 56; Данилюк Олександр, 17
Попередження: немає
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 
 
11 вересня (неділя)
Світязь (Шацьк) - Західний Буг (Іваничі) - 2:0 (0:0)
Голи: Горовий Юрій, 59; Борсук Ігор, 75
Попередження: Тимощук Богдан - Рудець Тарас, Романюк Артур, Сидчук Павло
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Баран Андрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
Колос (Ківерці) - Рубіж (Любомль) - 2:4 (0:1)
Голи: Чепура Дмитро, 48; Полтавець Андрій, 90 - Столярчук Олександр, 36; Бобилєв Володимир, 54 (з пенальті), 68, 85
Попередження: немає
Вилучення: Салєй Дмитро, 54 (Колос) ("фол останньої надії")
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
 
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Л-Транс (Торчин) - 4:1 (1:0)
Голи: Третяк Роман, 26; Кузьмич Роман, 59; Рижановський Андрій, 71; Поліщук Ігор, 74 - Веремко Богдан, 89
Попередження: Конон Максим (Л-Транс)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
   
12-й тур
3 вересня (субота)
ФК Ласка (Боратин) - Колос (Ківерці) - 6:0 (2:0)
Голи: Воробей Віктор, 39; Мацюк Віктор, 44; Калюта Дмитро, 65; Гапон Володимир, 83; Романець Тимур, 90+1, 90+2
Нереалізований пенальті: Гапон Володимир, 24 (ФК Ласка)
Попередження: Трефіловський Дмитро, Романець Тимур, Вознюк Вадим - Ващук Юрій
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 
 
Рубіж (Любомль) - Світязь (Шацьк) - 5:1 (1:1)
Голи: Бобилєв Володимир, 45+2 (з пенальті), 59 (з пенальті); Столярчук Олександр, 54; Семенчук Микола, 68, 79 - Борсук Ігор, 42 (з пенальті)
Попередження: Редько Сергій - Самолюк Роман
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
 

Західний Буг (Іваничі) - ФК Цумань - 3:1 (2:0)
Голи: Романюк Артур, 16, 79; Сидчук Павло, 33 - Жуковський Іван, 72 (автогол)
Попередження: Мишей Сергій, Романюк Роман, Романюк Артур - Гапонюк Михайло
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій
 
 
4 вересня (неділя)
ФК Камінь-Каширський - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 0:3 (0:1)
Голи: Зваріюк Анатолій, 30; Марчук Юрій, 75; Кузьмич Роман, 86
Попередження: Гунчик Іван, Шевчик Анатолій, Цюрик Ігор - Чепелюк Ігор
Вилучення: Шевчик Анатолій, 45 (ФК Камінь-Каширський) (друге попередження)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Панасюк Олександр
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
Л-Транс (Торчин) - ФК Горохів - 4:0 (матч завершено на 35 хв, оскільки у ФК Горохів на полі залишилось менше 7 гравців)
Голи: Чепелюк Олександр, 6; В'юник Андрій, 9, 16; Кревський Юрій, 30
Попередження: Головчун Олександр (ФК Горохів)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


11-й тур
27 серпня (субота)
Колос (Ківерці) - ФК Горохів - 3:0 (3:0)
Голи: Полтавець Андрій, 6; Салєй Дмитро, 41; Гаврук Дмитро, 44
Попередження: Чепура Юрій (Колос)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
 
28 серпня (неділя) 
ФК Цумань - Рубіж (Любомль) - 1:1 (1:1)
Голи: Подгуска Сергій, 27 - Самолюк Юрій, 31
Попередження: Клец Ігор, Семенюк Олег - Столярчук Олександр, Войтюк Василь
Вилучення: Клец Ігор, 85 (ФК Цумань) (друге попередження)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 

ФК Камінь-Каширський - Л-Транс (Торчин) - 2:0 (0:0)
Голи: Приходько Богдан, 72; Нирко Петро, 88
Попередження: Гунчик Іван, Данилюк Олександр, Луць Сергій - Подригуля Вадим, Главацький Андрій, Піцик Сергій
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
 
Світязь (Шацьк) - ФК Ласка (Боратин) - 2:4 (1:1)
Голи: Прасюк Андрій, 26, 88 - Калюта Дмитро, 42, 47; Романець Тимур, 51 (з пенальті), 66
Попередження: Романець Тимур (ФК Ласка)
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор 
 
Дже РОСТ (Гірка Полонка) - Західний Буг (Іваничі) - 1:4 (0:2)
Голи: Юлдашев Роман, 81 - Жигулін Дмитро, 20; Поліщук Олександр, 36, 68; Мишей Сергій, 58
Попередження: Зваріюк Анатолій, Рижановський Андрій - Марчук Олег
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор 


10-й тур
20 серпня (субота)
ФК Горохів - Світязь (Шацьк) - 4:1 (1:0)
Голи: Остапюк Віталій, 45+1, 83; Тригубенко Андрій, 63; Прик Сергій, 79 - Ясінський Андрій, 57
Попередження: Мамчур Роман - Ясінський Андрій
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
 
Рубіж (Любомль) - Дже РОСТ (Гірка Полонка) - 2:3 (2:2)
Голи: Бобилєв Володимир, 37, 41 - Юлдашев Роман, 43 (з пенальті); Зваріюк Анатолій, 45; Шахов Альберт, 78
Попередження: Круковець Юрій (Дже РОСТ)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Романчук Петро

Західний Буг (Іваничі) - ФК Камінь-Каширський - 0:1 (0:0)
Гол: Нирко Петро, 51
Попередження: Марчук Олег - Данилюк Олександр
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кірепко Анатолій, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
 
Л-Транс (Торчин) - Колос (Ківерці) - 1:2 (0:1)
Голи: Конон Максим, 81 - Салєй Дмитро, 19; Кодлубай Андрій, 49
Попередження: Мосійчук Олександр, Бощук Анатолій, Подригуля Вадим, Главацький Андрій - Гаврук Дмитро
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Головко Артем
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

ФК Ласка (Боратин) - ФК Цумань - 9:0 (4:0)
Голи: Гапон Володимир, 7; Шелест Петро, 27, 77; Шишка Василь, 39, 41, 48; Калюта Дмитро, 66, 81; Трефіловський Дмитро, 74
Попередження: немає
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
       I коло


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz