Вівторок, 19.06.2018, 05:07
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

ФІФА – Міжнародний союз футбольних асоціацій
УЄФА – Європейський союз футбольних асоціацій
ФФУ – Федерація футболу України
ААФУ – Асоціація аматорського футболу України
ФФВ – Федерація футболу Волині
ДЮФЛ Волині – Дитячо-юнацька футбольна ліга Волині
Виконком ФФВ – Виконавчий комітет Федерації футболу Волині
Правила гри – Звід положень та вимог, затверджених Міжнародною радою футбольних асоціацій, обов’язкових для виконання у змаганнях з футболу
Регламент – Регламент Чемпіонату і розіграшу Кубка Волині серед аматорських команд сезону 2013/2014 років
КДК ФФВ – Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ
АК ФФВ – Апеляційний комітет ФФВ
Офіційна особа – представник ФФУ, ААФУ, ФФВ, керівництво команди (клубу), який виконує офіційні функції, пов’язані з організацією та проведенням змагань
Арбітр – особа, призначена ФФВ для проведення матчу, якій надані виключні повноваження щодо застосування та трактування Правил гри
Спостерігач арбітражу – особа, призначена ФФВ для виконання офіційних функцій стосовно оцінки дій арбітрів та рівня організації матчу
Дисциплінарні правила ФФВ – звід дисциплінарних норм і видів дисциплінарних стягнень, визначених Дисциплінарними правилами ФФВ
Посвідчення учасника – документ установленого зразку, в якому вказано основні дані гравця
Відсторонення – заборона гравцю брати участь в офіційних змаганнях або заборона офіційній особі виконувати службові обов’язки на визначену кількість матчів чи на визначений термін
Трансферний період – дозволений період переходу гравців з однієї команди-учасниці обласних змагань в іншу

 Стаття 1. Мета та завдання змагань

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату Волині.
1.2. Сприяти проведенню Чемпіонату Волині 2013/2014 років (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

Стаття 2. Управління змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) при сприянні Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагання

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються тільки аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями, не молодшими 1998 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.2.1. Дозволяється участь у кожній з команд-учасниць змагання не більше трьох гравців, що не проживають (не зареєстровані) або не народилися на території Волинської області. Дані гравці набувають статусу легіонерів. При цьому за кожного заявленого легіонера команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 500 (п’ятсот) грн.
3.3. Під час проведення матчів Чемпіонату в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1995-1998 рр.н. Команді, яка не виконає дану вимогу, зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок 1000 (одна тисяча) грн.
3.3.1. У випадку, якщо гравець 1995-1998 р.н., отримав травму, замінити його може тільки гравець 1995-1998 р.н. Якщо такої можливості немає, тоді у складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. У випадку, якщо гравця 1995-1998 рр.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.
3.4. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.
3.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець буде зарахована технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов'язковий грошовий внесок 1000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.
3.5. До участі за дорослий склад допускаються гравці, які заявлені за юнацький склад (1997-1998 рр.н.) даної команди (клубу) у ДЮФЛ Волині (вища ліга) 2013/2014 рр.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Чемпіонаті команда (клуб) зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 20 серпня 2013 року наступні документи:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців; керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 5 чол.);
- копії громадянських паспортів кожного гравця (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);
- кольорова фотокартка кожного гравця (3,5х4,5 см, 80% обличчя) останнього піврічного терміну;
- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: 
   "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2013/2014 рр.  На даний момент я не заявлений за іншу команду у обласних та всеукраїнських змаганнях" - число, підпис. 
- без письмової згоди гравець до змагань не допускається;
- копії громадянських паспортів кожного офіційного представника (першої сторінки з фотокарткою) за підписом власника на копії;
- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри.
4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди (клубу), контактні телефони її (його) керівного та тренерського складу.
4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає посвідчення учасників, допущених до змагання.
4.2. Гравці до участі у змаганні допускаються тільки за наявності посвідчення учасника Чемпіонату та заявкового листа.
4.2.1. Гравець, який не має «Посвідчення учасника» Чемпіонату, не може бути внесений до рапорту арбітра.
4.2.2. Офіційна особа команди (клубу), яка не має «Посвідчення учасника» Чемпіонату, не може бути внесена до рапорту арбітра.
4.2.3. При втраті «Посвідчення учасника» Чемпіонату для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 (п’ятдесят) грн. за кожного гравця (офіційного представника) на рахунок ФФВ.
4.3. При виявленні гравця, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, на дану команду накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ. Гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.
4.4. У випадку надання документів в період проведення Чемпіонату, які підтверджують фальсифікацію віку народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.
4.5. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці Чемпіонату (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (дні для дозаявки – понеділок-середа).  При цьому за кожного дозаявленого гравця після 1 вересня 2013 р. команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 200 (двісті) грн.
4.6. Відзаявка гравця (-ів) дозволяється  за умови письмової згоди офіційного представника команди та правильного оформленого заявкового листа (дні для відзаявки - понеділок-середа).
4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд (клубів) вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця і офіційного представника даної команди.
4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.  

Стаття 5. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2013/2014 рр. (далі – сезону 2013/2014 рр.) – з 24 серпня 2013 р. до 30 червня 2014 р.
5.2. Трансферний період – з 15 січня 2014 р. по 30 березня 2014 р.
5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 100 грн. командою, в яку переходить гравець.
5.3.1. При переході гравця дорослого складу з однієї команди-учасниці сезону 2013/2014 рр. в іншу команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не менше 1000 грн. та не більше заявкового внеску команді, з якої переходить гравець.
5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці обласних та всеукраїнських змагань. У сезоні 2013/2014 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.
5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно заявлений за різні команди обласних та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ 1000 (одну тисячу) грн. за кожен матч.
5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Організація та проведення змагань

6.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника) за схемою «осінь – весна», затвердженого Президією ФФВ. Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.
6.1.1. Календар змагань визначається шляхом жеребкування, що проводиться на основі рейтингу обласних команд перед початком сезону 2013/2014 рр.
6.1.2. Календар другого кола Чемпіонату є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.
6.1.3. Система проведення змагань буде визначена після подачі командами-учасницями заявок на участь у Чемпіонаті Волині сезону 2013/2014 рр.
6.2. Команди-учасниці Чемпіонату до розіграшу Кубка Волині допускають згідно заявкових листів на участь у Чемпіонаті.
6.3. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) діб.
6.4. Матчі повинні розпочинатися не раніше 11:00 год та не пізніше       17:30 год.
6.5. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
6.6. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
6.7. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.
6.8. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру паспорти футболістів та заявковий лист.
6.8.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.
6.9. Запасні гравці, а також не більше 4 офіційних представників команди, прізвища яких внесені до рапорту арбітра, під час матчу зобов’язані перебувати у технічній зоні. Особи, прізвища яких не внесені до рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічній зоні. Розминка запасних гравців під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох гравців від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчів та арбітрів.
6.10. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися.
6.11. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде відсторонений на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
6.12. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.
6.13. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3, накладається обов’язковий грошовий внесок 2 000 (дві тисячі) грн. та додатково знімається з загального заліку 1 (одне) очко.
6.13.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 2 000 (дві тисячі) грн.
6.13.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів, тоді  результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.
6.14. Грошові внески команди, яку виключено зі змагань, не повертаються.
6.15. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле з розміткою в належному стані;
- роздягальні з душовими кімнатами та суддівську кімнату (у разі відсутності душової кімнати команда-господар до початку матчу сплачує команді суперниці обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн.);
- необхідний інвентар для гри;
- місця для керівників команд та запасних гравців; 
- розмітку технічної зони (у разі відсутності спостерігач арбітражу робить відповідний запис та на команду накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн.);
- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.
6.15.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.
6.15.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо необхідна кількість працівників правоохоронних органів відсутня, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  300 (триста) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.
6.16. Контроль (повноваження) за дотримання вимог у пп. 6.15, 6.15.1 та 6.15.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний(-і) календарний(-і) матч(-і) на поле команди-суперниці.
6.17. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Чемпіонаті. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

7.1. За перемогу у матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;
- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;
- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;
- краща різниця м’ячів у всіх матчах;
- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;
7.3. За рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.
7.4. Команда, яка у Чемпіонаті посіла останнє місце (при умові участі у змаганнях 10 команд), в наступному сезоні 2014/2015 рр. братиме участь в Чемпіонаті Волині (перша ліга).
7.4.1. Команда, яка у Чемпіонаті посіла передостаннє місце (при умові участі у змаганнях 10 команд), гратиме перехідний матч (вдома та на виїзді) з командою, яка посіла ІІ місце в Чемпіонаті Волині (перша ліга) 2013/2014 рр.

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
8.2. Арбітри та спостерігачі арбітражу, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Кожен арбітр повинен мати з собою щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів, визначених Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Спостерігач арбітражу є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
8.3. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобовязана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.
8.4. Спостерігач арбітражу контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.
8.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, гру проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає спостерігач арбітражу, погодивши це з Головою(заступником) Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить бригада арбітрів найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
8.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
8.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
8.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
8.9. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в Адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та спостерігачів арбітражу накладаються дисциплінарні санкції.
8.10. Спостерігач арбітражу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Комітет з проведення змагань ФФВ і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
8.11. Якщо до, під час, після матчу мали місце вилучення гравців (за винятком «фолу останньої надії» та другого попередження), порушення вимог регламенту, арбітр та спостерігач арбітражу даної гри в обов’язковому порядку надають письмові пояснення в Комітет арбітрів ФФВ та Комітет з проведення змагань ФФВ (можливо факсом або електронною поштою) не пізніше, ніж до завершення першого робочого дня після проведення даного матчу.
8.12. Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях (перед громадськістю), навіть шляхом використання електронних листів або власних Інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншому, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та давати інтерв’ю будь-яким засобам інформації, які висвітлюють матчі, що проводяться зазначеним вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФВ, ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю стосовно якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/інспектування) лише після того, як Органи футбольного правосуддя ФФВ, ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому, вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень, і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб матчу.
8.13. Прохання щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймається.
8.14. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.
 
Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332)28-39-01) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 200 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
9.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки всього матчу не розглядається.
9.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:
- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
- зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження або вилучення футболіста з поля.
9.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

Стаття 10. Припинення, перенесення гри

10.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).
10.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 2000 (дві тисячі) грн. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.
10.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 2000 (дві тисячі) грн.
10.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тільки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.
10.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:
а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дані порушення зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна  тисяча) грн.;
б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;
в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;
г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;
д). команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.
10.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається протягом 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).
10.5.1. Матч дограється:
а). з хвилини, на який був припинений;
б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;
в). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.
10.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.
10.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.
10.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статею 10, Комітет з проведення змагань розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.
10.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу Чемпіонату.
10.8. У разі виникнення необхідності перенесення дати календарної гри команда-ініціатор переносу матчу зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 4 дні до даної календарної гри, надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись. За умови погодження Комітетом з проведення змагань ФФВ даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін), при цьому команда-ініціатор переносу сплачує на рахунок ФФВ 150 (сто п’ятдесят) грн.
10.8.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу (зміни часу початку) матчу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.
10.9. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 10.8, рішення про дату проведення даної календарної гри приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.
10.10. Участь команди у міжнародних, всеукраїнських змаганнях або будь-яких інших турнірах під час Чемпіонату не є підставою для перенесення матчів.
10.11. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Комітету з проведення змагань ФФВ.

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) увідповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.
11.2. Команда-учасниця Чеміпонату зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.
11.3. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка Волині.
11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.
11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.
11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.
11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.
11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.
11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.
11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК (АК) ФФВ.
11.10. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
11.11. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.
11.12. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону 2013/2014 рр.
11.13. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.
11.14. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць Чемпіонату. При цьому обов’язковий грошовий внесок, накладений на команду-учасницю Чемпіонату, сплачується до фактичного початку календарної гри. Якщо сплата обов’язкового грошового внеску відбулася із запізненням до 30 хв після фактичного початку матчу згідно календаря змагань, гра відбувається та даній команді додатково накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн. У випадку, якщо команда-учасниця взагалі не сплатила обов’язковий грошовий внесок або запізнилася зі сплатою більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 та додатково накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.
11.15. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФВ згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

Стаття 12. Фінансові умови

12.1. Для покриття витрат по проведенню Чемпіонату Волині з футболу  2013/2014 рр. та виконання статутної діяльності Федерації футболу Волині команди-учасниці зобов’язані перерахувати до початку змагання на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк»  м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 12 000 (дванадцять тисяч) грн.
12.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.
12.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату - за рахунок відряджаючих організацій.

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон Волині з футболу 2013/2014 рр. (вища ліга)» та нагороджується кубком та грамотою, а гравці та офіційні представники команди – медалями. Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні особи –медалями.

Стаття 14. Заключні положення<
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz