Понеділок, 16.07.2018, 05:09
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Регламент

Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині сезону 2015/2016 рр.

(друга ліга)

Стаття 1. Мета та завдання

1.1. Метою змагань є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу в районах і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

1.2. Основними завданнями змагань є:

- покращення якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, спортивних школах і на цій основі підвищення рівня майстерності юних футболістів;

- удосконалення спортивної майстерності гравців та продовження їх футбольної підготовки;

- створення необхідних умов для підготовки та успішного виступу юних футболістів в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях;

- створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань і глядачів;

- виявлення найбільш обдарованих футболістів та поповнення ними аматорських і професійних футбольних клубів області;

- визначення переможців та призерів змагань.

Стаття 2. Управління змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (далі – ДЮФЛ Волині) здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) при сприянні відділу у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації та управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Дирекцію ДЮФЛ Волині (далі – Дирекція Ліги), якій належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. Учасниками змагань є дитячо-юнацькі команди (далі – команди), укомплектовані гравцями 2002-2003 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.2. Гравці 2004 р.н. до змагання допускаються за спеціальним допуском лікаря та письмовою згодою батьків.

3.3. Заявка дівчат у змаганнях юнаків не дозволяється.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у ДЮФЛ Волині команда зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 18 вересня 2015 року наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівником команди та печаткою лікаря, керівником районної (міської) федерації та печаткою даної організації. У склад команди входить не більше 25 гравців та 4 офіційних представників. Заявковий лист в обов’язковому порядку надсилається в електронному вигляді з електронної адреси районної (міської) федерації, до якої відноситься дана команда на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com;

- копії громадянських паспортів кожного гравця команди, який досяг паспортного віку (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

- на гравців, які не досягли паспортного віку - довідку (з фотографією гравця) з ЖКП або сільської ради, яка засвідчує дану особу і копію свідоцтва про народження;

- на кожного гравця команди – заповнене типове посвідчення учасника змагань з кольоровою фотокарткою (3,5х4.5 см та 80% обличчя останнього трьохмісячного терміну), завірене офіційним представником команди (згідно заявкового листа);

- фотокартку кожного гравця з технічними даними (ПІБ, число, місяць та рік народження, місце народження (проживання) в електронному варіанті;

- медичну довідку для кожного гравця про дозвіл брати участь у змаганні;

- копії громадянських паспортів кожного офіційного представника (першої сторінки з фотокарткою) за підписом власника на копії та текстом (для прикладу: «Підтверджую, що у команді ___________ займаю посаду президента (віце-президента; спортивного директора; директора; старшого тренера; головного тренера; тренера). Число, підпис». Без письмового погодження у керівників не буде можливості представляти інтереси команди у будь-якій інстанції ФФВ;

- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний та запасний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці в обов’язковому порядку вноситься поштова та електронна адреси команди, адреса стадіону, контактні телефонии її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається та команда до змагань не допускається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає кожному гравцеві (згідно заявкового листа команди) «Паспорт футболіста ДЮФЛ Волині» (далі – паспорт футболіста) (за умови виконання всіх вимог даного Регламенту).

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється тільки за наявності паспорта футболіста.

4.2.1. Гравець, який не має паспорта футболіста, не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.2. При втраті паспорта футболіста для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 30 (тридцять) гривень за кожного гравця на рахунок ФФВ.

4.3. Тренер команди повинен мати чинну ліцензію «С-диплом ФФУ» або на момент заявки розпочати навчання на курсах професіональної освіти згідно з «Програмою УЄФА по навчанню тренерів» для отримання такого диплома.

4.3.1. До клубу, в команді якого посада головного тренера до 1 жовтня 2015 року не зайнята особою, яка має відповідну кваліфікацію (ліцензію), застосовуються дисциплінарні санкції.

4.4. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів.

4.4.1. У випадку виявлення документів в період проведення ДЮФЛ Волині, які підтверджують фальсифікацію віку народження, місця народження (проживання) гравця, команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких даний гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.4.2. У випадку виявлення фальсифікації віку народження, місця народження (проживання) гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року.

4.4.3. У випадку виявлення фальсифікації віку народження, місця народження (проживання) гравця офіційним представником команди (згідно заявкового листа), який надавав заявкові документи на даного гравця, даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 2 до 5 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 2000 (двох тисяч) до 5000 (п’яти тисяч) гривень.

4.4.4. У випадку виявлення участі у матчі ДЮФЛ Волині гравця, який брав участь під чужим паспортом футболіста, офіційний представник, який допустив дане порушення, відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (однієї тисячі) до 3000 (трьох тисяч) гривень.

4.4. Якщо гравця невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.6. Відзаявка гравця(-ів) дозволяється при умові письмової згоди офіційного представника (згідно заявкового листа) та правильно оформленого заявкового листа в період проведення змагань.

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд вирішуються Дирекцією Ліги за умови подання особистої письмової заяви гравця та/або офіційного представника даної команди (згідно заявкового листа).

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки (дозаявки, відзаявки) не допускається.

Стаття 5. Реєстраційний період. Трансферний період.

Переходи гравців.

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2015/2016 рр. (далі – сезону 2015/2016 рр.) – з 24 серпня 2015 р. до 30 червня 2016 р.;

5.2. Реєстраційний період – з 20 серпня 2015 р. по 20 вересня 2015 р.;

5.2.1. Трансферний період – з 1 березня 2016 р. по 15 травня 2016 р.;

5.2.2. Дозаявковий період для випускників ДЮФЗ, зареєстрованих у Єдиній Базі ФФУ: 09 червня – 16 червня 2016 року.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний та/або трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) офіційного представника команди (згідно заявкового листа), з якої переходить даний гравець.

5.3.1. При переході гравця з однієї команди-учасниці сезону 2015/2016 рр. (за умови участі даного гравця в змаганнях) в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 300 (триста) гривень команді, з якої переходить гравець (за винятком здійснення переїзду всієї родини гравця до нового місця проживання з їх обов’язковою реєстрацією).

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці (клубна система) обласних (районних(міських)) та всеукраїнських змагань. У сезоні 2015/2016 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагань буде виявлено гравця, який одночасно брав участь за різні команди обласних (включаючи усі області України), районних (міських) та всеукраїнських змагань, команді-учасниці ДЮФЛ Волині, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких приймав участь даний гравець. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок 300 (триста) гривень за кожен матч, у якому брав участь даний гравець.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Організація та проведення змагань

6.1. Ігри ДЮФЛ Волині проводяться згідно Календаря змагань, за схемою «осінь–весна», затвердженого Президією ФФВ. Тривалість гри: 2 тайми по 30 хв.

6.1.1. Система проведення змагань буде визначена після подачі командами-учасницями заявок на участь у ДЮФЛ Волині сезону 2015/2016 рр.

6.1.2. Календар змагань визначається шляхом жеребкування. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.

6.1.3. Календар другого кола ДЮФЛ Волині є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.2. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) календарних днів.

6.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 30 хвилин до його фактичного початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та спостерігача арбітражу матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.3.1. Перед будь-яким матчем, після закінчення розминки (перед виходом ком нд на гру), тренери, спільно з арбітром, зобов’язані перевірити за паспортом футболіста особу кожного з 11 гравців команд-учасниць матчу.

6.3.2. Гравці, які виходять на заміну, зобов'язані пред’явити арбітру (асистенту арбітра) матчу паспорт футболіста для встановлення його особи.

6.3.3. За вимогою тренерів, спостерігача арбітражу офіційні представники команд після закінчення матчу зобов’язані представити гравця, внесеного до рапорту арбітра з наданням його паспорта футболіста.

6.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше двох офіційних представників.

6.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Гравці, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку гри і представити арбітру паспорт футболіста на кожного гравця та заявковий лист.

6.7. Команди, які приймають участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися.

6.8. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером.

6.9. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.10. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує команді-суперниці обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) гривень. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв. після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, гра не відбувається, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці - технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) гривень для сплати на рахунок ФФВ.

6.10.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу ДЮФЛ Волині та сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) гривень на рахунок ФФВ.

6.10.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу ДЮФЛ Волині, зіграла менше 50% матчів, тоді результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 (команді-суперниці - технічна перемога 3:0) в матчах, що нею не зіграні.

6.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні та суддівську кімнату;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

6.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до початку матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та команда-господар сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) гривень команді-суперниці. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 300 (триста) гривень для слати на рахунок ФФВ. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше одного працівника правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівник правоохоронних органів несе відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо працівник правоохоронних органів взагалі відсутній, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) гривень для слати на рахунок ФФВ та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.

6.12. Контроль (повноваження) за дотримання вимог у пп. 6.11, 6.11.1 та 6.11.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення проведення гри має право перенести наступний домашній календарний матч на поле команди-суперниці.

6.13. Якщо команда-учасниця ДЮФЛ Волині виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди (згідно заявкового листа) зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву про припинення участі у ДЮФЛ Волині. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру ДЮФЛ Волині, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

6.14. Початок ігор ДЮФЛ Волині (друга ліга) сезону 2015/2016 рр.:

осінь – 16:00 год., весна-літо – 16:30 год. (базовий час),

вівторок – четвер - базові дні.

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці та переможців змагань

7.1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию – 1 (одне) очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд у турнірній таблиці визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. За рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.4. Переможці стикових матчів визначаються за такими показниками:

- за кількістю очок, набраних у двох матчах;

- за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у двох матчах;

- за більшою кількістю м’ячів, забитих на чужому полі.

У випадку рівності показників переможець визначається за серією після матчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

7.5. Команда, яка не з’явилась на стиковий матч, знімається з подальшої участі у змаганнях.

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж ДЮФЛ Волині здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

8.2. Арбітри та спостерігачі арбітражу, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 30 хвилин до початку матчу. Кожен арбітр повинен мати з собою щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів, визначених Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Спостерігач арбітражу є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень Дирекцією Ліги, КДК ФФВ.

8.3. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобов’язана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

8.4. Спостерігач арбітражу контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, гру проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає спостерігач арбітражу, погодивши це з Головою (заступником) Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить бригада арбітрів найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.

8.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

8.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.

8.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести відповідні записи в рапорт арбітра.

8.9. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в Адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та/або спостерігача арбітражу накладаються дисциплінарні санкції.

8.10. Спостерігач арбітражу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Дирекцію Ліги і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

8.11. Якщо до, під час, після матчу мали місце вилучення гравців (за винятком позбавлення очевидної можливості забити м'яч та другого попередження), порушення вимог Регламенту, арбітр та спостерігач арбітражу даної гри в обов’язковому порядку надають письмові пояснення в Комітет арбітрів ФФВ та Дирекцію Ліги (Комітет з проведення змагань ФФВ) (можливо факсом або електронною поштою) не пізніше, ніж до завершення першого робочого дня після проведення даного матчу.

8.12. Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях (перед громадськістю), навіть шляхом використання електронних листів або власних Інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншому, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та давати інтерв’ю будь-яким засобам інформації, які висвітлюють матчі, що проводяться зазначеним вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФВ, ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю стосовно якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/спостерігання арбітражу) лише після того, як Органи футбольного правосуддя ФФВ, ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому, вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень, і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб матчу.

8.13. Прохання щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймається.

8.14. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у Адміністрацію ФФВ (можливо факсом або на електронну адресу: ffv.ofis@gmail.com) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 (сто) гривень на рахунок ФФВ. Оплата та розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб. Без оплати протест не розглядається.

9.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення прийняті арбітром протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

Стаття 10. Припинення, перенесення гри

10.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).

10.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) гривень. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.

10.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 та на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) гривень.

10.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тільки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.

10.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:

а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дане порушення зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) гривень;

б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;

в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;

г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;

д). команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

10.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається не пізніше, ніж через 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).

10.5.1. Матч дограється:

а). з хвилини, на якій був припинений;

б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;

в). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.

10.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Дирекція Ліги.

10.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

10.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статтею 10, Дирекція Ліги розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.

10.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу ДЮФЛ Волині.

10.8. У разі виникнення необхідності перенесення календарної гри команда-ініціатор переносу матчу зобов’язана письмового повідомити Дирекцію Ліги не пізніше, ніж за 3 дні до даної календарної гри, не пізніше, ніж за 2 дні надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись. За умови погодження Дирекцією Ліги даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до або після фактичного початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін).

10.8.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу (зміни часу початку) матчу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.

10.9. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 10.8, рішення про дату проведення даної календарної гри приймає Дирекція Ліги.

10.10. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Дирекції Ліги.

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дирекція Ліги, КДК ФФВ розглядає питання, приймає рішення відносно застосування дисциплінарних і штрафних санкцій щодо порушень у обласних змаганнях за участю дитячо-юнацьких команд.

11.2. Команда-учасниця ДЮФЛ Волині зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

11.3. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення Дирекції Ліги.

11.3.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.4. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за позбавлення очевидної можливості забити м'яч, підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення Дирекції Ліги. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.5. Якщо гравця вилучено з поля (пряма червона картка), попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.6. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.7. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Дирекції Ліги, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

11.8. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганняхдо відповідного рішення Дирекції Ліги, КДК.

11.9. Непроведений з будь-якої причини матч ДЮФЛ Волині не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.10. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.11. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону 2015/2016 рр.

11.12. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.13. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

11.14. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць ДЮФЛ Волині.

11.14.1. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску, накладеного на команду юнацького складу, солідарно покладається на команду дорослого складу (клубна система).

11.15. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця, або гравця, який не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладено обов’язковий грошовий внесок 300 (триста) грн. для сплати на рахунок ФФВ.

11.16. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФВ згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

Стаття 12. Безпека та підготовка місць проведення змагань

12.1. Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

12.2. Заходи проводяться лише на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації комісіями з контролю за станом спортивних споруд, суддівськими колегіями, при суворому дотриманні чинних норм і правил експлуатації, технічних норм, правил проведення спортивних змагань, правил поведінки учасників і глядачів, правил пожежної безпеки, інших нормативних актів тощо.

12.3. Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, до складу якої включено відповідних фахівців, представників організаторів заходу, власників спортивної споруди та інших заінтересованих установ та організацій.

12.4. Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати відповідний акт до робочої комісії, яка визначає готовність об’єкту до проведення заходу.

12.5. Невиконання вимог, передбачених зазначеним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення заходів, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Стаття 13. Медичне забезпечення змагань

13.1. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов‘язк

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz